Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Anyósok nélkül fórum

Anyósok nélkül (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
119. szilvafa (válaszként erre: 116. - 09ca1d3343)
2007. nov. 17. 11:29
Az én anyósom is túloz, azt hiszi én vagyok kislánya helyett a kislánya. Így csinlád, úgy terigess, ide rakd az edényt, oda meg a mosogatórongyot. Egy ideig megmagyaráztam, miért jobb az nekem másképp, és ezen mindig megsértődött. Ment panaszkodni az össze létező emberhez, aki meghallgatta: a kozmetikushoz (visszamondta), a pedikűröshöz (visszamondta) a szomszédhoz (elszóla magát), és mással se tud foglalkozni, mindennap szapul valakit, akkor az a valaki van a napirenden, csak arról az emberről beszél, csak az a rossz neki. És más véleménye nem is lehet jó, csak úgy ahogy ő kitalálta! És a fia meg, mindig csak azt mondta: anyám ilyen így kell elfogadni, és sokszor nem állt ki mellettem az anyjával szemben, és mára odáig jutott ez a dolog, hogy nekem ez a helyzet már nem kell így, ezzel együtt, ez nekem már sok, így élni. Aztán a szerelem is megcsappant a részemről, 8 évig küzdöttem érte....hiába...Aztán rájöttem, hogy a világ is ilyen, boldogulj, ahogy tudsz, egyedül....
2007. nov. 17. 11:20
Énis szeretem a menyeimet,remélem ők is igy gondolják
2007. nov. 17. 10:49
csak mindenkinek jo legyen az anyosa.es ne szoljon bele amiben nem kell.
2007. nov. 15. 11:26
Nekem van anyósom,anyukámmal megszakadt a kapcsolat,amikor megszületett a gyerekem. Anyósom jó fej,csak túlzásba visz a dolgokat,néha tarthatna egy kis szünetet!
2007. nov. 12. 08:30
Nekem már nem él ,de én is anyos vagyok ! Bár ne lennék az !De én soha nem szólok bele semmibe a fiamnál ! A menyem a világ leglustább nője . De ezért sem szóltam neki ,neki egy baja van velem ,hogy nemadom oda az egész vagyonomat ! Egy autó és berendezett ház kevés volt ! Ő azt akarta az én házam az Ő nevén legyen! ( Azt hitte leszek olyan hülye ! ) De amugy azt fogadom el akit a fiam választ , én nagyon jól kijövök mindenkivel ,de ha valaki hülyének néz azt nagyon nem szeretem ! Mikor elment sem szóltam semmit ,csak azt az én házamba ne jöjjön többet ! Ennyi volt a hozzáfűznivalom !
114. mamim
2007. nov. 11. 18:14
anyós is vagyok,és hál istennek él még az én drága anyósom.nagyon szeretem Anyám helyett Anyám.Ő is szeret,minden gondunkat bajunkat,örömünket megosztjuk egymással.nagyon szereti a gyermekeimet is és a dédunokáit is.szerintem én is jó anyós vagyok legalább is ugy veszem észre amenyem is szeret és a vejem is,de ők tudják.
113. 11111
2007. nov. 11. 18:07
Nekem sajnos már nem él az anyósom,pedig Ő anyám helyett anyám volt.Végig csináltuk eggyütt a betegségét az utolsó percig.Tüdőrákban halt meg.
112. bnedora (válaszként erre: 111. - Bnedora)
2007. szept. 4. 13:25

Még valamit! Nem mindig az anyósban van a hiba!


Nekem 30 évig nem volt anyósom, mert egy olyan emberhez ment férjhez (válás után), hogy sem a gyermekei, sem az unokái, persze a menyek sem csípték. Egy undorító, elviselhetetlen, agresszív ember volt, de anyósomat sakkban tartotta. Két éve meghalt, azóta van anyósom, és kellemesen csalódtam benne. Az én anyukám már nem él, most ő lett a pótanyukám. Mindennap felhívom, mesélek a mindennapjainkról, amit ő 30 éven keresztül kihagyott. Most érzi ő is, hogy ANYÓS és ember!

111. bnedora
2007. szept. 4. 13:20
Lehet, hogy eltévesztettem a fórumot, és nem is olvastam el az elejéről, de én is anyós vagyok. Bár érzésem szerint nem vagyok rossz, mégis a menyem tartja a tisztes távolságot. Bármit kérdezek, véleményt KÉREK, ő mindenben elutasít. Egyszerűen nem tudok mit kezdeni vele. Nem akarok nekik dirigálni, beleszólni az életükbe, de a fiam az a fiam marad mindörökre, és a unokáimhoz is van valami közöm, mármint vér szerint. Igaz, még soha nem veszekedtünk, nem is akarok, de én egy segítőkész ember(anyós) vagyok, akit mindig visszautasítanak.
110. jazmin1
2007. szept. 1. 17:22
de szép is lenne istenem.....+ após nélkül maga a menyország..... hhhmmmmmm
109. Donyta
2007. aug. 31. 08:54
hmmm..
108. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 105. - Free)
2007. aug. 30. 17:59
Tényleg jó lenne...sajnálom hogy nincs...de egy igazi...
107. weisz.e
2007. aug. 29. 16:19
Jó is lenne anyós nélkül...
106. diko32
2007. aug. 29. 16:02
Szuper!!!
105. Free
2007. aug. 27. 17:46
"Majdnem" anyós sajnos kb 2 hónapja halt meg. Muterommal nincs kapcs már évek óta. Igazából hiányzik egy nő, aki anyáskodna, néha főzne, unoka után könyörgne stb. Nem tudom, hogy jobb-e így...
2007. aug. 25. 19:25
Talán kétszer láttam,Ő az unokáját egyszer sem,pedig nem tiltottuk kb.fél éves volt a fiúnk mikor anyósom meghalt.Tehát nem tudom milyen lett volna vele,mivel nekem igazán nem is volt anyósom.
2007. aug. 25. 19:17
:-)
102. Donina (válaszként erre: 94. - Zsebi74)
2007. aug. 22. 22:36
Tulajdonképpen nekem sincs vele bajom. Azért sokat segít. Ő ebben, anyukám abban. Ez így van jól.
101. Donina (válaszként erre: 98. - Krysty)
2007. aug. 22. 22:34
Hát az anyukámmal sem. Sztem ilyen téren - majdnem - mindegy. Persze ezt 10 év különlakás után mondom. 2 évig laktam anyunál, de.... kibírtam. Kell alkalmazkodni mindenhogyan.
100. kuzso
2007. aug. 22. 22:29
Elváltam, ugyhogy (már) nincs vele bajom. Az én anyám meg 100 km, ugyhogy vele sincs baj.:-)))))
2007. aug. 20. 07:25
Sajnos én jó anyósról nem tudok beszámolni. Önző, magamista. Vannak ilyenek is/sajnos.
98. Krysty
2007. júl. 21. 08:14

Én össze nem költöznék az anyósommal!!!

Valószínüleg neki találták ki az anyósülést...

97. tardella (válaszként erre: 82. - KIRA7)
2007. júl. 20. 21:27
én is igy gondolom de még egy kis némaság semártana ezekmellé.
2007. júl. 20. 20:09
Az én anyósom, egy igazi anyós. Elfogadtam, hogy mindenbe beleszól, az ő kicsi fia a férjem, ő jobban tudja, de jóindulatú, ami sokat jelent. Csak vannak heppjei. Nekem is lesznek. Bár nagyinak rossz, mégis szeretik a gyerekek. Így soha nem mondok rá csúnyát.
2007. júl. 20. 07:55

anyósom már nem él...


exanyós velünk élt(ő lakott nálunk,nem mi nála),válás után vitte a fia magával,bár egy darabig még nálam lakott úgy hogy a fia már elköltözött.Mondták is a kedves kollegák hogy vagyonmegosztásnál kapod a gyereket,a lakást és az anyósz:-))))De vitte magával,most velük él...hihihi az új assszony nekem szokott panaszkodni...van mire

2007. júl. 20. 07:42

Valahogy nem tudnám nélküle elképzelni :-))

Azon szerencsések közzé tartozom akiknek nincs velük nagyobb problémája! :-)

2007. júl. 20. 06:17
Még egy apróságot elfelejtettem: vallom, hogy mindig kettőn áll a vásár.
2007. júl. 20. 06:15
Nem tudom, hogy tudtam volna-e rosszat mondani az anyósomra. A szerelmem - már csak a volt férjem - édesanyja volt. A fiaim nagymamája. Őket szerette. Sok vizet nem zavart, bántani nem bántott, de nem is szeretett. Viszont ha eljött hozzánk, már csak az idősebb nő iránti tiszteletből is igyekeztem kellemessé tenni azt az időt. Rosszat pedig nem mondtam volna rá, hiszen az rosszul esett volna életem nagy szerelmének - a volt férjem -. Mindig eszembe jujtott, hogy egyszer én is anyós leszek. Lettem is. Egyenlőre úgy érzem - a menyem hozzám való viszonyából - nem lehetek rossz anyós. De ez végleg akkor fog kiderülni, ha az ikrek kapcsán már nem lesz rám akkora szüksége...
91. Teráz
2007. júl. 17. 16:02
Szeretném ha köztünk lehetne még,néha piszkosul fáj a hiánya :(
2007. júl. 17. 16:00
;DDD
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook