Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anyajegyek a terhesség alatt. Mitől? fórum

Anyajegyek a terhesség alatt. Mitől? (tudásbázis kérdés)


12. mano0176 (válaszként erre: 10. - *ForróCsoki*)
2012. júl. 24. 07:40
Várj még vele,mert lehet,tényleg visszahúzódnak,eltűnnek.
11. katie_rose (válaszként erre: 6. - *ForróCsoki*)
2012. júl. 24. 07:38

Szemölcsöt babásan nemigen szoktak szerintem kezelgetni. De van rá ilyen leszárító bigyó.

Ha anyajegy,akkor meg a teresség alatt is lehet valami homeopátiás izét szedni a pigmentfoltok és anyajegyek ellen. Védőnőm mondta két hete, de én nem vagyok otthon a homeopátiában ezért nem jegyeztem meg. :)

10. *ForróCsoki* (válaszként erre: 8. - Mano0176)
2012. júl. 24. 07:37

Engem is inkább az ijesztett meg, hogy előjöttek a semmiből.

A baba születése után valószínű leszedetem őket, mert mindig aggódom az ilyesmi miatt. :)

9. *ForróCsoki* (válaszként erre: 7. - Ba7da9cfc0)
2012. júl. 24. 07:37

Mindenképp megnézetem majd őket, de itt minimum másfél hónap az időpont.

Amíg nem kóros és a rosszullétek miatt rosszul vagyok, addig nem tudok várni egész napokat a rendelőben. :\

2012. júl. 24. 07:33
35 hetes kismama vagyok és nálam is jelentkeztek a kis szemölcsök,egyébként sosem volt. Elvileg ezek a hormonoktól vannak és van akinek ezek el fognak tűnni idővel.Engem nem zavarnak.Ha ezzel jár, akkor ám legyen:)
7. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 6. - *ForróCsoki*)
2012. júl. 24. 07:32

Szió :)

Tesómnak is nagyon sok jött elő! Le kell veteni őket(leégetik)! Mindenképpen és minél hamarabb egy bőrgyógyász. Tesómnak a hátán, akkora nőt, hogy az sebészileg kellett leszedni, de azt már csak a baba születése után. Addig mindig le volt ragasztva neki, mert a melltartó beleakadt és letépte folyamatossan...

Bőrdoki, minél előbb!!

2012. júl. 24. 06:59

Köszönöm a gyors válaszokat.


És esetleg erre nincs valami krém, mint a striákra? :D

5. tücsimücsi (válaszként erre: 1. - *ForróCsoki*)
2012. júl. 24. 06:57
A hormonok....nem akarlak elkeseríteni, de lesz még több is, főleg hogy úgy látszik hajlamos vagy rá. Ahogy idősebb leszel, egyre több jön majd ki.
2012. júl. 24. 06:55
Hát nem mindegy.
3. turkkati (válaszként erre: 1. - *ForróCsoki*)
2012. júl. 24. 06:55
Kolléganőm lányának, szintén a terhesség alatt. Hormonális oka van.
2. *ForróCsoki* (válaszként erre: 1. - *ForróCsoki*)
2012. júl. 24. 06:54
Azt még hozzátenném, hogy inkább szemölcs félék, mert kis kiállóak.
2012. júl. 24. 06:53

Sziasztok.

Eddig két nagyobb anyajegyem volt, régebben voltam velük bőrgyógyásznál, mert aggasztott a méretük, és hogy "puklisak". Nincs semmi gond velük.

Viszont mióta megtudtam, hogy babát várok, három darab, nagyon mini, ilyen pici kullancs nagyságú "anyajegy" vagy "szemölcs" nem tudom melyik kijött rajtam.

Nem fájnak, inkább csak zavarnak, mert nem tudom miért jöttek ki.

Talán a hormonoknak ehhez is köze lehet?

Valaki járt már így?


Az összes anyajegyem leszeretném vetetni a későbbiekben (eddig ez a kettő volt az esedékes...), de mivel a pocakomon is van, így csak is a szülés után.


Tudtok erről valamit? Vagy valakinek jöttek elő egyéb okból csak úgy, ilyen szemölcs, anyajegy félék?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook