Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Anya terhes, apa meghülyül fórum

Anya terhes, apa meghülyül (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
155. Kukacc (válaszként erre: 152. - D71ef05a8e)
2013. jan. 9. 21:23

:)

Én nem :)

154. fairytalentum (válaszként erre: 139. - Spinneli)
2013. jan. 9. 21:22

Senki nem írt? :D

Visszaolvastad némely hsz-t?

Brrr... :D

Én sem csípem a szélsőséges megnyilvánulásokat. :)

2013. jan. 9. 21:21
Nem, dehogyis:)ű
152. d71ef05a8e (válaszként erre: 147. - B0bf6b3d9f)
2013. jan. 9. 21:20
Most tényleg feljelentéssel, meg IP-cím kinyomozással fenyegetnétek egymást pár meggondolatlan szó miatt egy kicsit eldurvult szóváltásban?
151. Kukacc (válaszként erre: 146. - D71ef05a8e)
2013. jan. 9. 21:20
Igen, ezek szerint a megfogalmazásommal van baj, így szerettem volna írni, az intimitás részt mindenképpen.
150. bd55e3f068 (válaszként erre: 149. - B0bf6b3d9f)
2013. jan. 9. 21:20
És anthraxos levelet küldesz neki, ha megtaláltad?
149. b0bf6b3d9f (válaszként erre: 144. - Mosolyka1111)
2013. jan. 9. 21:19
:) magánúton is ki lehet deríteni, csak kicsit érteni kell hozzá.
148. bd55e3f068 (válaszként erre: 144. - Mosolyka1111)
2013. jan. 9. 21:18
Ott legalább a zaklatás fennállt, de itt mi a vád? Rossz álláspontot képviselt szubjektív témakörben?
147. b0bf6b3d9f (válaszként erre: 143. - Bd55e3f068)
2013. jan. 9. 21:18
Édes ez a hozzáállás:) Egy laza feljelentés kell , semmi más.
146. d71ef05a8e (válaszként erre: 137. - Kukacc)
2013. jan. 9. 21:17

Más, de én ugyanúgy megértem, mert tudom, milyen rettegni egy vetélés után a következőtől. Semmivel sincs olyankor az ember magasabban a libidólétrán, mint amikor egész nap émelyeg.


Amiben viszont nagyon-nagyon egyetértek veled, hogy az intimitás messze nem csak szex. Bármi, ami kettesben töltött minőségi idő, ami közös élmény, ami feltölt és lelkileg közelebb hoz a másikhoz, érhet annyit, mint egy ilyen vagy olyan szexuális élmény. És ezek elhanyagolására nincs mentség sem terhesség alatt, sem a napi hajtásban, ad abszurdum még a gyerek miatt sem.

145. bd55e3f068 (válaszként erre: 140. - Kukacc)
2013. jan. 9. 21:16
Ha rossz a kapcsolat, arról általában ketten tehetnek. Viszont a félremenésről csak az tehet, aki megteszi. Mondom ezt úgy, hogy én voltam hűtlen.
144. mosolyka1111 (válaszként erre: 143. - Bd55e3f068)
2013. jan. 9. 21:16

Mondasz valamit. A lányomat neten zaklatta egy fiú, arra is szartak nagy ívben, pedig feljelentettük.

Napi röhögés kipipálva, ez jó:)

143. bd55e3f068 (válaszként erre: 138. - B0bf6b3d9f)
2013. jan. 9. 21:14

Tutira görnyednek páran a rendőrségen, és pásztázzák a hoxát, hogy ki szól be csúnyát, aztán azt jól lenyomozzák, és.... és... és... visszaszólnak levélben!


A napi röhögés kipiálva XD

142. spinneli (válaszként erre: 140. - Kukacc)
2013. jan. 9. 21:11

Szerintem meg a fickóé-leginkább.

:)

141. Kukacc (válaszként erre: 138. - B0bf6b3d9f)
2013. jan. 9. 21:11

"Valaki itt azt írta, hogy rendkívűl primitív lehetsz... nem tévedett, de szerintem a férjed is az, ha te ennyira ráhelyezed a hangsúlyt a szükségleteire:) "


Ebben a hozzászólásodban a férjemet primitívezed le. Addig, míg engem sértegetsz, nem érdekel, de a családomat nem veheted a szádra sem Te, sem más.


Igen, az IP-cím nekem is eszembe jutott ;)

140. Kukacc (válaszként erre: 136. - Spinneli)
2013. jan. 9. 21:09

Azt írtam, hogy a fórumindító hibája leginkább.


Nem azt, hogy nem csoda.

139. spinneli (válaszként erre: 133. - Fairytalentum)
2013. jan. 9. 21:09

Senki sem írt itt cselédkedésről-próbáld ne csak a két szélsőségből vizsgálni az eseteket-ezer meg ezer árnyalat van az ingyen cselédkedés meg az otthoni puncivakarás között.

:)

138. b0bf6b3d9f (válaszként erre: 128. - Kukacc)
2013. jan. 9. 21:09

Senki nem vette a szájára a családodat, senkit nem is érdekel. A stílusod azonban nem ide való, semmi perc alatt le lehet nyomoztatni az IP címed alapján, hogy ki vagy, vigyázz arra, hogy kit milyen jelzővel illetsz.

Vitázni lehet kulturáltan is, a szutyok senki tituluson jót nevettem:) Fogd vissza magad.

137. Kukacc (válaszként erre: 135. - D71ef05a8e)
2013. jan. 9. 21:07

Szerintem ezt a beszélgetést felesleges folytatni, abszolút elbeszélünk egymás mellett.


Itt megint egy nem szokványos, panaszmentes terhességről írtál. Ez ezért egy másfajta szituáció.

136. spinneli (válaszként erre: 134. - Kukacc)
2013. jan. 9. 21:04

Azt hiszem az első hsz-edben írtad, hogy nem csoda, hogy ebben a helyzetben félremegy...


A többivel egyetértek.

135. d71ef05a8e (válaszként erre: 126. - Kukacc)
2013. jan. 9. 21:03

Ne haragudj, hogy beleszólok, mert nem hozzám inzéted a szavaidat, de szerintem ez súlyos torzítás. Nekem szerencsém van, mert meg sem érzem a terhességem, és még nagyobb szerencsém van, mert ennek ellenére a férjem mindent, ami két kilónál nehezebb, már kikapkod a kezemből, stb. Vagyunk egy páran, akik jól bírjuk, és már szólni kell, hogy ugyan, bírom ezt, nem kell segítség.


De végignéztem egy barátnőm első három hónapját. Az betegség volt a javából, és kész. Nem maradt meg benne semmi, ezért teljesen legyengült (és nyilván nem magától a terhességtől), önmaga árnyéka volt, egy erőtlen madárka. És nem játszotta meg magát, sőt, azért sírt a legtöbbet, mert nem tudja teljesértékűen elvégezni a gyengesége miatt a feladatait. Nem kérdeztem, de kizártnak tartom, hogy két hányás között pont beiktatott volna egy-egy orális kényeztetést vagy egyebet. Ha férfi lettem volna, megmondom őszintén, a sápadt, beesett arca engem nem hozott volna lázba.


a 16. héttől viszont tele volt energiával, elkezdett gyarapodni, kivirult, stb. azt hiszem, nem bánta meg a férje, hogy kiböjtölte azt a három hónapot, mert kamatostul kapta meg a türelme jutalmát.


Szóval VAN olyan, hogy a terhesség min, egy durvább influenza szintjén leteperi az embert, nem feltétlenül nyavajgásról van szó, meg arról, hogy valaki azt akarja, hogy kinyalják a szebbik felét.


Azt hiszem, mi, akik szerencsések voltunk aterhességünkben, ezt az állapotot nem igazán tudjuk elképzelni, ezért ítélkezni sem kéne.

134. Kukacc (válaszként erre: 132. - Spinneli)
2013. jan. 9. 21:02

Senki nem írta, hogy ilyenkor a férfi félreléphet.

Sőt, azt írtam, hogy egy görény, ha megtette. És nem kell mással kielégítenie magát, egy darab hsz-emben sem írtam ilyet.


Én az intimitás fontosságát írtam, illetve azt, hogy máshogyan is ki lehet elégíteni egy férfit.

2013. jan. 9. 21:02

Akik örömmel cselédkednek,csak tegyék,szívük joga!

Nálam semmi esélye nem lenne egy ilyen g..ihuszárnak aki előre kijelenti,rá ne is számítsak az utódja felnevelésében,mert ő dolgozik.Kérdem én akkor miért is vagyunk együtt?

A nap 24 órából áll,8 vagy 12 óra munka után marad bőven idő henyélni a közös reszort mellett.

Ha nekem 24-ből 25-öt pörögni kell hogy minden fitt legyen és nem mondhatom a kölykömnek

hogy most nem kapsz enni mert nem jutott időm a főzésre,helyette apádat kellett leápolni nehogy

agyára menjen a g vitamin,akkor neki is kutya kötelessége jelen lenni mint apa,mint férj és mint

legfőbb támasz,amikor arra szükség van!A férfi,

akit lehet is annak nevezni,akkor is dolgozik

ugyan úgy,ha nincsen családja,a különbség csak az,hogy akkor munka után nem farkat mereszteni és

magát 100%-ig kiszolgáltatni jár haza,hanem csavarogni - szórakozni,bele az éjszakába.

Csakhogy a családalapítás nem egyoldalú kötelesség és feladat,amelyben minden az asszonyra hárul,még akkor sem ha otthon van!Egy családban vannak kompromisszumok,nem lehet kivonni magát egyik félnek sem,persze vannak akik nem így gondolják.Pár év múlva aztán azon csodálkoznak mennyire le vannak strapálva,milyen kimustráltak,savanyúak,napját sem tudják már

hogy mikor nevettek vagy szórakoztak egy jót utoljára?!Apuci meg.... hmm........ hiába is volt reggeltől estig kiszolgálva,körbetáncolva, akkor is gondol egyet,szépen fogja magát azt elmegy keresni friss húst...

Nem mondom hogy főzzön,mosson,mosogasson,de azt igenis elvárom hogy a kölykével foglalkozzon úgy

ahogy egy apához illik!Ha kell,akkor keljen fel hozzá az éjszaka közepén hogy én se egy idegbeteg

lepusztult felmosórongy legyek,türelmes anyaként tudjak helytállni.Hogy ne a házasságom áldozatának esetleg egy érzéketlen robot-cselédnek érezzem magam,hanem nőnek,anyának,

boldog feleségnek.

132. spinneli (válaszként erre: 129. - Kukacc)
2013. jan. 9. 20:58

Az intimitás fontosságával én egyetértek, azzal is, hogy egy jó kapcsolatban a partnerek kölcsönösen odafigyelnek egymás igényeire.


Azt viszont nem hiszem, hogy egy fickónak, akivel elvileg átbeszélve, egymással lerendezve világos, hogy egy ideig nincs szex-törvényszerű, hogy mással ki kell elégítetnie magát, és ez természetes, mert mivé a farok, ha nem sülhet el.


A férjem kikérné magának, ha egy ilyen ösztönállat szintjén emlegetnék.

131. acuko
2013. jan. 9. 20:58
Nah, ezt a fórumot inkább kihagyom..
2013. jan. 9. 20:56

A terhesség nem betegség.Ezzel totál egyetértek.Na és azzal is, hogy egy leendő apukának is szüksége van a szexre,ha épp terhes a felesége.Ha hagyományos módon nem szabad a 12.-ik hétig, nos természetes, de rengeteg megoldás van akkor is....

Ikerlányokkal voltam terhes, tudom miről beszélek.

129. Kukacc (válaszként erre: 127. - Spinneli)
2013. jan. 9. 20:54
Ezzel egyet is értek. :)
128. Kukacc (válaszként erre: 120. - B0bf6b3d9f)
2013. jan. 9. 20:53

Képzeld el, hogy nálunk az intimitás nem csak a szexből áll és abból, hogy szétteszem a lábam.

Az intimitás az ölelést, puszikat, apró csókokat is jelenti, ami nálunk előfordul attól függetlenül, hogy terhes vagyok-e vagy sem.


A férjem nem primitív és leszel szíves nem a mocskos szádra venni a családomat.

Hajlandó vagyok vitázni, és beszélgetni, de ahhoz nem járulok hozzá, hogy arctalan szutyok senkik a családomat a szájukra vegyék.


Jó estét.

127. spinneli (válaszként erre: 126. - Kukacc)
2013. jan. 9. 20:52
Nem mindenki éli meg ugyanúgy a terhességét, kinek könnyebb, kinek nehezebb.
126. Kukacc (válaszként erre: 116. - Névtelenutazó)
2013. jan. 9. 20:50

Nem vagyok sem ostoba, sem pedig primitív.


Szánalmas, hogy a terhességet betegségnek állítjátok be, és hogy elvárnátok, hogy a seggetek ki legyen nyalva, meg glória legyen a fejetekre aggatva azért, mert gyereket vártok.


A terhesség egy többnyire gyönyörű másállapot és nem betegség.


Veled itt ezen a ponton be is fejeztem.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook