Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Anya terhes, apa meghülyül fórum

Anya terhes, apa meghülyül (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
35. d71ef05a8e (válaszként erre: 32. - Bd55e3f068)
2013. jan. 8. 16:52
Egyetértek.
34. d71ef05a8e (válaszként erre: 17. - Ccf0283561)
2013. jan. 8. 16:51

Ezt hogy gondolta? MOndjuk ha éjjel-nappal dolgozik, akkor megértem, de magával is kiszúr, magát rekeszti ki az, aki semmit nem vállal a baba körül. Kérdés, hogy az előre leszegezte, az azt jelenti-e, hogy már eleve, amikor belevágtatok, vagy mostanában, amióta ez az elhidegülés van? Ha az utóbbi a helyzet, akkor ebben hatalmas adag neheztelés van a gyerek felé szerintem, mintha elvett volna tőle téged, ami bizonyos szempontból igaz is, ha nem sikerül megtalálni az egyensúlyt az anyaság és a feleségszerep között. A baj az, hogy ha megszületik a pici, akkor ez csak rosszabb lesz, még sokkal többet fogsz vele törődni természetesen, és még kevesebb időd lesz főleg az elején a férjedre, még nagyon tudatos odafigyelés ellenére is.


Én azt hiszem, hogy hiába akarta a párod a babát, nem látta át eddig teljesen, hogy ez mivel jár, és nem képe smeghozni azokat az áldozatokat, amelyekkel ez jár. Ami nem jelenti azt, hogy nem nőhetne fel idejében a feladathoz.


A szexmentességről: nekem mindig az a véleményem, hogy csak akkor érdemes csinálni, ha mindkét fél kívánja, ez nem arról szól, hogy szívességet teszünk a másiknak, mintegy szexuálisan kiszolgáljuk, amikor nekünk a hátunk közepére nem hiányzik két hányás között a dolog, nehogy elhagyjon, vagy félrelépjen. És mitől fogja kívánni a szexet egy állandó rosszullétektől küzdő nő? Valószínűleg attól, ha olyan légkör van, és a férfi a szokottnál is figyelmesebb, gyengédebb, megnyugtatóbb, türelmesebb, stb. Vagyis tetszik, nem tetszik, a nő nem hanyagolhatja el a férfit, de a férfinek pedig alkalmazkodnia kell az új helyzethez.


Lehet, hogy nem szabad szex nélkül hagyni egy férfit 3 hónapot át, de a férfinak meg tudnia kell, hogy NEM lesz minden mindenkinél pontosan ugynaolyan, mint a teherbeesés előtt, és hogy neki is nagy szerepe van abban, hogy jól működjön ezen a téren is minden.

2013. jan. 8. 16:50
leírtam azt is hogy miért nem láttam értelmét beszélgetni róla,ha végigolvasod
32. bd55e3f068 (válaszként erre: 15. - 4c1a787e8f)
2013. jan. 8. 16:49
Én ezen már meditáltam, de számomra elég hihetetlen elmélet. Így sokkal több magzatnak kellene születés előtt elhalnia vagy meg sem tapadnia. Az az apa, aki mélyen a tudata alatt nem szeretne gyereket, az az érzelmeivel meg tud ölni egy magzatot, de egy anya, aki tényleg és tudatosan nem szeretne gyereket, az nem tudja megakadályozni a fogantatást?
2013. jan. 8. 16:49
Köszönöm Vigyorex,és ansh.Nem mondom hogy én nem vagyok hibás,biztosan az vagyok,ezt sajnos semmisé már nem tudom tenni.Nem tudom hogyan lesz tovább egyenlőre,sok jót nem látok.
30. 34c48a3825 (válaszként erre: 29. - Ccf0283561)
2013. jan. 8. 16:48

"Erről hogy akartuk e mind ketten mit beszélgessek."


Ezt komolyan írtad?

2013. jan. 8. 16:46

Ő akart gyereket,én nem.Soha.Csak miután terhes lettem,kicseréltek.És szerettem volna babát.Ő is akarta.

Soha nem kényszeríttem arra hogy márpedig Te most gyereket fogsz csinálni nekem.

Erről hogy akartuk e mind ketten mit beszélgessek.Eleinte természetes volt.Símogattam a hasam,beszélt hozzá,kapott esti-reggeli puszit.Nem volt kétségem felőle hogy akarja-e.

Kukacc ha tudnád min megy olyankor végig az ember amikor közlik vele,hogy nincs szívhang.Amikor a sok abortuszos között műtenek,és a kis 14 éves vigyorogva várja,hogy megszabaduljon az egészséges magzatától,Te pedig ott ülsz egy halott magzattal a hasadban,akkor megértenéd,hogy miért voltam ilyen óvatos.

28. d71ef05a8e (válaszként erre: 6. - Ccf0283561)
2013. jan. 8. 16:41

Először is, gratulálok a kisbabához!


Az a helyzet, hogy a meghitt együttléteknél leggyakrabban evés közben jön meg az étvágy, vagyis hosszabb kihagyás után nem mindenki tudja egyből ugyanott folytatni, ahol anno abbahagyták. Ezt a dolgot építeni kell, megalapozni, megitt közös estékkel, programokkal, összebújással, főleg beszélgetésekkel.


az baj, hogy más nőknek írogat, sajnos nem is tudok rá mit mondani, mert nem értem, csak sejtem, hogy a terhességednél több lehet emögött, talán túlságosan ebbe az irányba ment el minden energiád, és akaratlanul is elhanyagoltad őt, és egy lyukat, hiányt próbál pótolni így. Amíg más kapcsolatba nem keveredik, "csak" flörtöl, addig azért vissza lehet ezt csinálni, de ne sajnálj sem időt, sem energiát, sem semmit rá!


lelkileg kell újra egymáshoz közel kerülnötök, szeritem ez a kulcs, utána a többi már könnyebebn megy valószínűleg.

2013. jan. 8. 16:41

Sajnos sok esetben előfordul, hogy ha a leendő apuka kevesebb figyelmet kap, és ez mind testi, mind lelki szinten értem, akkor így reagál.

Remélem jóra fordul minden!!!

26. ccf0283561 (válaszként erre: 21. - 0a84e34983)
2013. jan. 8. 16:37
Akármilyen hihetetlen minden szép és jó volt.
25. Vigyorex6 (válaszként erre: 6. - Ccf0283561)
2013. jan. 8. 16:37
Egyébként milyen idősek vagytok?
24. 34c48a3825 (válaszként erre: 22. - Ccf0283561)
2013. jan. 8. 16:37
Hitted? Miért? Nem beszéltetek erről?
23. Kukacc (válaszként erre: 20. - Ccf0283561)
2013. jan. 8. 16:37

De meg lehet Téged is érteni, nem erről van szó. Csak amikor az orvos azt mondja, hogy minden rendben van, zárt méhszáj, egészséges baba, stb., akkor azért "felesleges ennyire nagyon védeni" a magzatot, hiszen jó helyen van benn.


Kicsit úgy érzem, ezt a babát Te akartad igazán.

2013. jan. 8. 16:36
Mindketten...legalább is eddig azt hittem.És én most is várom őt akárhogy is alakul.
21. 0a84e34983 (válaszként erre: 17. - Ccf0283561)
2013. jan. 8. 16:35
Az első 7 évben minden szép és jó volt?Mert azért hirtelen nem történik ekkora pálfordulás......
2013. jan. 8. 16:35

Nem kívánom senkinek,hogy elveszítse a babáját,de miután én elvesztettem,csak vigyázni akartam rá,és mindent ki akartam zárni hogy bajt okozzak.Ez olyan nagy baj?Hogy féltem a gyermekemet?

Tudom hogy az én hibám is,de engem miért nem lehet megérteni?

19. 34c48a3825 (válaszként erre: 17. - Ccf0283561)
2013. jan. 8. 16:33
Kérdezek valamit: ki akarta, ki "várta" ezt a gyereket?
18. Kukacc (válaszként erre: 17. - Ccf0283561)
2013. jan. 8. 16:33

Na, ez gáz.

Ő akarta egyébként? Vagy csak mindegy volt?

2013. jan. 8. 16:31
Néha megkérdezi hogy van a baba a pocakomba.Se több se kevesebb.De azt már előre leszögezte hogy nem pelenkázza át,és nem kel fel hozzá éjszaka.
16. Kukacc (válaszként erre: 10. - Ccf0283561)
2013. jan. 8. 16:31

Nézd, azért ez nem teljesen normális, hogy az első 3 hónapban nem voltál hajlandó lefeküdni vele.

Nyilván toleránsak egy ideig, és annak is kell lenniük, de azért az nem úgy működik, hogy te most kitalálod, hogy nem szexelsz vele és elvárod, hogy ezt ő jó szemmel nézze.

Lehet, tényleg nincs köztük semmi, de az is lehet, hogy van. Mindenesetre a te hibád leginkább, ha esetleg lefeküdt mással.

Egy aktív kapcsolatba szerintem nem fér bele 3 hónap szexmentesség, főleg úgy, hogy nincs tiltva, mert ha tiltva van, akkor a férfi azt megérti (még, ha nehezen is)

Egyébként meg, lehet, csak flörtölt a lánnyal és jót tett a hiúságának, hogy van, aki foglalkozik vele, ha már a kedvese ezt nem teszi meg.

2013. jan. 8. 16:30

Most írok egy durva dolgot, előre is tudom, hogy kapok majd, mert nem divat az őszinteség, csak a rózsaszín köd..


Az a helyzet, hogy a komoly szexuálpszichológusok szerint, akik meddő párokkal foglalkoznak a funkcionális meddőség (vetélés, halva szülés is idetartozik) (ez az, amikor nincs szervi ok) hátterében a legtöbbször az áll, hogy vagy a nő nem áll készen lelkileg (nem nőtt föl), vagy a pár közül az egyik nem akarja igazán a gyereket, vagy a házasságot. És ebben az a nagy csavar, hogy ez a tudat alattiban zajlik le, tehát a nő (férfi) megesküszik az anyja életére, hogy de, ő nagyon akarja. Közben tudat alatt mégse...


Ezen párok nagy részsén tudnak segíteni, de ahhoz nagyon neki kell látni, fel kell tárni a dolgokat..


Ezt most nem a párterápiás dolog miatt írtam, hanem azért, mert az a mozzanat jutott eszembe, hogy az "egyik nem akarja igazán"..


De azért egyáltalán nem biztos, hogy ez a helyzet, csak az biztos - hogy mint azt az előző hsz-emben is írtam - hogy nehéz időszak ez a pasiknak is, és önkontroll és ész kell ehhez az időszakhoz..


Egyébként kitartást, erőt és javulást kívánok.

14. spinneli (válaszként erre: 10. - Ccf0283561)
2013. jan. 8. 16:28

Szerintem nem a másik nőről kéne vallatni, hanem azt kideríteni mi a gondja veled, vagy a jelenlegi helyzettel.

Gyereket várja, beszél róla?

2013. jan. 8. 16:26

Tegnap is azt mondta ne csüngjek rajta,pedig csak hozzá akartam bújni lefekvésnél,ahogy mindig is szoktuk.Eddig ez sem volt probléma.


Egyszerűen fogalmam sincs...

12. ccf0283561 (válaszként erre: 11. - 5146e98818)
2013. jan. 8. 16:23
Nem,azon a részen már túl vagyok.
11. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - Ccf0283561)
2013. jan. 8. 16:21
Vagy csak Te lettél érzékenyebb.
2013. jan. 8. 16:21

Az első 3 hónapot szinte végigaludtam mit egy medve,ha éppen nem a rosszulléttől szenvedtem.

Nem tudom,hogy mi lehet a probléma,soha nem vitáztunk,nem veszekedtünk,nem cseszegettem,inkább mindig hallgattam.

Tegnap kérdeztem,állította nincs köztük semmi,de akkor nem irogatott volna félreérthető dolgokat.

Elfogadom én azt is ha nem akar velem lenni,rámunt.De akkor mondaná meg,az talán nem okozna ekkora fájdalmat.

Azt hittem minden oké,hogy örül annak hogy ennyi év sikertelenség,és egy missed ab műtét után a szívem alatt hordom a gyermekét,erre ezt csinálja.

9. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1. - Ccf0283561)
2013. jan. 8. 16:17

Sajna nem egyedi eset. Nagyon észnél kell lenned, okosnak kell lenned, ha kell, szaksegítséget kell kérni. Meg beszélni, beszélni, beszélni. De okosan, nem szarva közt a tőgyét. Ha meg nincs ok rá, nem szabad ezt a no-szexet csinálni terhesen. Ezt a férfiak nagy része rosszul tolerálja. Még ha nem is esik jól, valamit akkor is alakítani kell, ha mástnem nem hüvelyi úton. Tudomásul kell venni, hogy ez a férfiaknak a háromlábú szék egyik igen erős lába, és nem lehet rángatni, mert dőlni fog a szék...

Berzezelnek, hogy úristen, innentől már minden ilyen öreges, babamamás lesz, no hát ez gáz, anyám, nem ilyen lovat akartam..


És bizony az apa létbe csak mi tudjuk őket átvezetni, senki más. Nem könnyű ez, - tudom - de mi nők olyanok vagyunk, hogy meg tudjuk csinálni...

2013. jan. 8. 16:14
Minden előzmény nélkül, "csak úgy" soha, senki nem kezd el egy tökéletes, boldog családban más nőkkel szórakozni, főleg nem többször.
7. spinneli (válaszként erre: 6. - Ccf0283561)
2013. jan. 8. 16:14

Gyengédség sem volt, semmi?

Lehet nagyon egyedül érezte magát...vagy nagyon kizártnak a folyamatból? Beszéltél arról vele, hogy mi szüksége erre?

Első körben vele lenne érdeme ezt tisztáznod.

2013. jan. 8. 16:09

Tavaly volt missed ab,-om,így ő tervezett baba.

7 éve vagyunk együtt,eddig nem volt semmi probléma.Az első 3 hónapban én kértem hogy ne szeretkezzünk,féltettem a babót,meg a rosszullétek miatt nem éreztem magam a legjobban.Most már hogy elmúltak,többet szeretnék összebújni vele,de ő nem akar.Egyszer úgy kb 2 hónapja kaptam rajta,meg tegnap:(

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook