Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ikrekkel terhes anya abortusza után előfordulhat-e, hogy az egyik magzat életben marad, és egészségesen születik meg? fórum

Ikrekkel terhes anya abortusza után előfordulhat-e, hogy az egyik magzat életben marad, és egészségesen születik meg? (tudásbázis kérdés)


21. kszb (válaszként erre: 20. - Mothertiger)
2015. okt. 29. 20:05
Itt sztem nem a vélemény a lényeg, hanem a hangnem, ami nem mindegy.
20. mothertiger (válaszként erre: 19. - Kszb)
2015. okt. 29. 16:34
Na igen, de nekik is van egy nézőpontjuk... Gondolom nekik is az a nézetük, hogy a fényezgetős, rózsaszínű felhőcskés hozzászólások maradhatnak!
19. kszb (válaszként erre: 18. - Mothertiger)
2015. okt. 27. 15:15

meg is lett az eredménye (nyilván nem csupán ez a poszt az oka) :) Ma már az egyik admin ki is írta, hogy zokszó, és figyelmeztetés nélkül elkezdik tiltani azokat az anyukákat, akik alpári hangnemet ütnek meg, mocskolódnak, szemétkednek, stb :)

Tegyük hozzá, csoda, hogy eddig bírták az adminok szó nélkül.

18. mothertiger (válaszként erre: 17. - Kszb)
2015. okt. 27. 14:54
Igen, ez volt... Az apát köpködték, meg azt a néhány emberkét, aki nem volt hajlandó köpködni. :/
17. kszb (válaszként erre: 16. - Mothertiger)
2015. okt. 26. 15:28

pontosan :) Csak ott (is) már annyira az a divat, h ha vki nem a falkával megy, és mást mond, akkor elharapják a torkát csoportosan :/

A véleményeket ugyan nem olvastam, de biztosan mindenki csak az apára morgott.

16. mothertiger (válaszként erre: 15. - Kszb)
2015. okt. 26. 15:22

Én ezt is èrtem. Ahányan vagyunk, annyi vélemènyünk van. Elfogadom a tiedet is, meg a másét is.


Biztos lett volna más út is, mondjuk elsőkèppen az, hogy ha már megegyeztek abban, hogy nem akarnak több gyereket, akkor védekeznek.

15. kszb (válaszként erre: 12. - Mothertiger)
2015. okt. 26. 10:43

az az igazság, hogy ha én nem akarom az abortuszt, akkor senki nem tudna rávenni arra, hogy műtőasztalra feküdjek. Senkit nem ítélek el érte, ez mindenkinek saját döntése kell, hogy legyen. De! Ne mást hibáztassunk a saját döntéseinkért!

Én pont azért nem tudnám végigcsinálni, amit ez az anyuka is ír. A lelkiismeretemmel nem tudnék elszámolni, és gyilkosnak érezném magam. Így aztán, nekem mondhatna bmit a gyerekem apja.

14. mothertiger (válaszként erre: 13. - 0c7adf8ee7)
2015. okt. 25. 18:53
Uhh, ez is elég bizarr... o.O
2015. okt. 25. 17:02

Ez is megtörtént.

[link]

12. mothertiger (válaszként erre: 11. - Kszb)
2015. okt. 25. 16:18

Én nem bántottam az anyukát, sem a megszületett gyereket, de tényleg.

Csak ahogy észrevettem, az volt a fő vonal, hogy köpködni kell az apukát. Mert ő nem akart több gyereket, mivel már volt kettő, albérletben laktak, a pasi dolgozott orrvérzésig (26 évesen), és megegyeztek, hogy nem lesz több gyerek - amikor pedig megtörtént a "baj", választás elé állította a nejét, hogy vagy ő, vagy a gyerek...


Erre azt mertem mondani, hogy valahol megértem a faszit, függetlenül attól, hogy ő is tevékenyen részt vett abban, hogy a neje teherbe essen, de gyakorlatilag azonnal nekem estek.

Jöttek azzal, hogy átnyúlnának a monitoron, és megráznának, meg hogy takarodjak, meg ilyenek.


A korrektség kedvéért kértem, hogy aki soron kívül szeretné velem rendezni a kérdést, írjon pár sort, és személyesen lesakkozhatjuk.

Persze erre senki sem írt... :P


Lényeg, hogy senkit sem akartam bántani, csak utálom az ilyen egyoldalú véleményezést, amikor csak a rózsaszín felhőcskéket látják, és az eltérő véleményt durván leugatják. Nem bírom az ilyen Tiffanyt olvasó, romantikus fotelharcosokat. Az igazságtalanságot meg aztán ki nem állhatom.

11. kszb (válaszként erre: 10. - Mothertiger)
2015. okt. 24. 10:20

a hozzászólásokat én gyakran nem is olvasom el ott már (ilyen témákban legalábbis), mert valóban sokan szuperanyunak hiszik magukat, és az otthoni frusztrációt egy másik anyán ott töltik le :)

Mondjuk, az internet világában szinte mindenhol, de az azért kemény, ahol vmi egymás segítésére jött létre, mégis azért járnak oda, hogy gyakorolják a "dögöljön a szomszéd tehene is" elvet.

10. mothertiger (válaszként erre: 9. - Kszb)
2015. okt. 23. 18:42
Jaj, igen.. azt pont olvastam. De olyan gusztustalanul nekem estek, csak mert megvédtem az apát, hogy a pofám leszakadt. Totál kiforgatták a szavaimat.
9. kszb
2015. okt. 23. 14:02
8. kszb
2015. okt. 23. 13:54
a minap a Fb-n a Kisbaba Naplón volt egy anyuka, aki leírta a valamikori abortusza történetét, válaszul arra, hogy vki megkérdezte, a ffinak mennyi a beleszólási joga az abortusz kérdésébe :) Azóta cikk is keletkezett belőle :) Gondolom, innen a sztori :)
2015. okt. 22. 14:38
Ez is megtörtént eset: [link]
2015. okt. 22. 14:15
A hölgy, akivel a riport volt, mint abortuszt túlélô, hosszú éveken át megmagyarázhatatlan pszichés problémákkal küzdött éveken át. Aztán pszichiáter segítségével derült ki, melyet az "anyuka" késôbb bevallott, hogy valóban így volt.
5. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Mothertiger)
2015. okt. 22. 13:59
Jézusom, honnan jött ez..? Sztem csak ha valami amatőr csinálja az abortuszt.
2015. okt. 22. 08:21
Ez nagyon durva...
2015. okt. 21. 22:04
igen
2015. okt. 21. 18:32
Igen. Volt ilyen riport az egyik magyar csatornán.
2015. okt. 21. 18:20
Előfordulhat az ilyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook