Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » "ANTIOXIDÁNS" ....de melyik? fórum

"ANTIOXIDÁNS" ....de melyik? (tudásbázis kérdés)


1 2
48. Pirosalma (válaszként erre: 42. - Saguaro)
2010. okt. 1. 22:18
El vagy tévedve. Az, hogy nagyobb béta-karotin-bevitel mellett nagyobb értéket mér a gép, még nem jelenti, hogy pontos.
47. Pirosalma (válaszként erre: 42. - Saguaro)
2010. okt. 1. 22:17
Ha elég sok sárgarépát eszel, akkor is nagyobb értéket fog jelezni. A kérdés nem ez, hanem az, hogy a béta-karotin koncentráció mennyire korrelál más biológiai paraméterekkel vagy rizikófaktorokkal.
46. a9e1c02a7b (válaszként erre: 42. - Saguaro)
2010. okt. 1. 17:56
Ja, mert tele van Béta-Karotinnal. De ez nem jelenti azt, hogy hasznos lesz neked. Persze, azt sem jelenti, hogy nem lesz hasznos. Egyáltalán semmit jelent. De akkor meg minek mérni?
45. a9e1c02a7b (válaszként erre: 42. - Saguaro)
2010. okt. 1. 17:55

A gépben van a hiba... A bőrben lévő karotin mennyiségét méri a gép, nem a benned lévő antioxidánsokat. Ha bekened a kezed sütőtökkel, tuti nyerő leszel. :-D


Nem a vita kedvéért írom, de ez a módszer már iszonyatosan lejáratta magát. Ám, ha kedved van, próbáld ki!

44. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 37. - Saguaro)
2010. okt. 1. 17:48
Ez a háziorvos egészen véletlenül nem forgalmazza is a termékeket? ;)Béky László úgy négy évvel ezelőtt még a zöld lötty mindenhatóságában hitt egyébként.
2010. okt. 1. 15:31

Sziasztok!

Akinek van eredeti T.U.R. D.I.É.T.-hoz való antioxidánsa, lécci írja le, melyik vitaminból mennyi mg van 1 kapszulában, a neten sehol nem találok ilyen adatot. Előre is köszönöm.

42. saguaro (válaszként erre: 40. - Mudaka)
2010. ápr. 25. 13:45
No lám!! Nem csak a Life Pak-ot szedőknél mér jó eredményt a gép.. Tehát nem a gépben van a hiba, ha valakinek alacsony a szintje.
41. saguaro (válaszként erre: 38. - Pirosalma)
2010. ápr. 25. 13:39
Az adatlapod szerint 21 éves vagy. Lehet, hogy zseni vagy, de korodból kifolyólag tapasztalatod nem lehet túl sok. Ha meg hamis az adatlapodon írt kor, akkor megint csak a hitelesség kérdőjeleződik meg..
40. Mudaka
2010. ápr. 25. 10:55

Sziasztok!

Én csak a magam tapasztalatát tudom leírni. Én az "egyszerű" flavan napkristályt iszom időként. A herbáriába lehet venni. 4.000,- / fél liter. 2 hónapra elég.

Nekem is megmérték ezzel a műszerrel és 43.000 lett az értékem. Nem mindig a legdrágább a legjobb. Ja, és a férjem is ezt itta és hasonló jó értékei lettek.

39. Pirosalma (válaszként erre: 38. - Pirosalma)
2010. ápr. 25. 10:45

A Szkeptikusok foglalkoztak vele:


[link]

38. Pirosalma (válaszként erre: 37. - Saguaro)
2010. ápr. 25. 10:44

Egy dolgot mér a gép: a bőr karotinoidkoncentrációját, az is kérdéses, hogy mennyire pontosan. A karotinoidokon kívül rengeteg más antioxidáns van, ezeket nem méri.


Béky Lászlóról inkább nem írok semmit, mert nem akarom, hogy bepereljen becsületsértésért.

37. saguaro (válaszként erre: 36. - Lehoagi)
2010. ápr. 25. 10:36

Miért vagy ilyen biztos abban, hogy csalás?

Az én háziorvosom használja a szkennert, megbízik a mérések eredményében. Béki László természetgyógyász szintén használja, meggyőződése, hogy igenis valós értéket mutat, és az ezzel mérhető antioxidáns szint emelésével nagy lépést tehetünk az egészségünk megőrzése felé. Ő azért hitelesebb számomra, mint Te... bocs

2010. febr. 22. 08:46
Ne ugorjatok bele mindenféle mérésekbe!!!! 250 féle antioxidáns létezik, nem csak a répaféle!!!! Tuti, hogy alacsony lesz, bármit is mérnek a N-esek, tehát rajta az ő vitaminjait kötlező enni, venni. Mást nem is lehet!!!! Ne csak a szemeteknek higgyetek!!! Csalás!!!!!!! bocs
35. Bizz (válaszként erre: 34. - Vprofi)
2010. febr. 21. 23:58

Sziasztok,


Próbálok tájékozódni az antioxidánsok területén és elég sok termék van a piacon. Ezek a mérések biztosak? Honnan tudom, hogy jót mér e az a kütyű?

Olvastam egy érdekes cikket a minap a neten az ORAC rendszerről, ott fel van sorolva az összes olyan természetes eredetű növény aminek magas az antioxidans tartalma. Nézegettem az ilyen jellegű temékeket is, de nem nagyon találtam a listában szereplő összetevőket....

Érdekes mit ne mondjak.

Van a Flavokomlex meg a Walurinal ami nem tűnik rossznak. Jah és találtam még egy új terméket is az Oxivital-t. Ezek mind total természetes termékek.

Van valakinek tapasztalata ezekkel a termékekkel?

34. vprofi (válaszként erre: 17. - Dobrotka)
2009. szept. 26. 07:04
Hol lehet megvenni a flavin 77 rostot?
2008. szept. 19. 13:20
Borsod megyében hol van ilyen méréS?Mennyibe kerül?
2008. szept. 6. 13:33
Méréssel kapcsolatban,aki rendszeresen fogyasztja a Life Packot annak 3 havonta jár egy ingyenes mérés,amúgy meg 1500Ft.Az 5000 rablás...
31. Klimpírozi (válaszként erre: 30. - Kriszto)
2008. júl. 30. 10:57
szétnézek a cég honlapján, és a mérés 1500.-ft..
2008. júl. 30. 09:54
Borsod megyében hol van ilyen méréS?Mennyibe kerül?
2008. júl. 29. 15:52
óóóó, jó lenne tudni hol mérik ennyiért az antioxidáns szintet, ez ugyanis meglehetős foltot ejt a forgalmazó cég igényességén...1500.-ért bárhol az országban megszervezhető a korrekt mérés, s az azt követő tájékoztatás, a szedendők ajánlásával.Az országban forgalmazott legjobb összetételű termék megítélését rombolják ezek a drága lekek..s a szövetdarabos antioxidáns mérés már a múlté..
2008. júl. 29. 15:44

Sziasztok! Ez az 5000Ft-os meres tényleg elég durva..... Mivel én is többek között ezzel is foglalkozom, ezért igen csak dühít hogy még itt is hogy csalnak az emberek és mennyire próbálját átverni azokat, akik nem tájékozottak bizonyos téren.....

Ha bárkinek van kérdése szívesen válaszolok privátban, tudok abban is segíteni hogy lehet hozzájutni a termékekhez....

További szép napot mindenkinek

2008. jún. 3. 12:35
Sziasztok, az 5000ft-os mérés egy kicsit felháborított, /1500ft az ára/, a termékek szuperek, én és a családom március óta szedjük, allegia, fejfájás, migrén elmaradt, pikkelysömör múlik!!!! Ha kérdésetek van, segítek. Üdv. Emese
26. Inesse (válaszként erre: 25. - 3e0ba54fb8)
2008. máj. 27. 09:28
Köszönöm :)
25. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 23. - Inesse)
2008. máj. 25. 20:30

Szia,

elküldtem az e-mailt a barátnőmnek, azonnal jelzek, ha válaszol.

24. manóbogár (válaszként erre: 21. - Inesse)
2008. máj. 25. 10:50
Szia, tudok olyan antioxidáns terméket, amire pénzvisszafizetési garancát vállalnak. Én ezt szedem és mérhetően nő az antioxidáns szintem. Nem csak az a fontos, hogy magas antioxidáns tartalma legyen egy terméknek, hanem hogy be is épüljön a szövetbe, mert csak így tud a szervezet számára védekezést nyújtani.
23. Inesse (válaszként erre: 22. - 3e0ba54fb8)
2008. máj. 24. 00:14

Fú, meg nem mondom.. Múltkor volt itt a katalógus, ott néztem ki a vitaminos oldalon. A nevében is benne van, hogy antioxidáns és azt hiszem egy doboz kb 6000, de nem Ft-ban volt megadva, úgyhogy ez egy közelítő érték lehet csak.

És köszi!! :)

22. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 21. - Inesse)
2008. máj. 23. 19:07
Mennyibe kerül? És pontosan mi a neve? Szívesen megkérdezem neked a barátnőmet, ő forgalmazza is, fogyasztja is.
21. Inesse
2008. máj. 23. 18:31
Az aloés antioxidáns tablettáról tud valaki valamit? Nem mertem rendelni még, mert ahhoz túl drága, hogy csak úgy kidobjam utána az ablakon, ha nem válik be.
2008. máj. 20. 17:30

Sziasztok!

Akárki akármit is mond, a szkenner által mutatott érték igen csak fontos. Nálunk a csongrád megyei kórházakban végzett tesztelésekkel rákos betegségeket elődiagnosztizáltunk. Ez nem hit kérdése, hanem tények. Talán elgondolkodtató, nem?

Én két hónapja ismertem meg a céget, de már egyáltalán nem kételkedek benne. És az sem véletlen, hogy főorvosok állnak mellénk, még nem láttam olyan céget, akit az Orvosi Kamara javasolna.


Üdv:

Margó

2008. máj. 16. 13:35
Flavon Max. Amióta ismerem, csak ezt használom, használjuk. Ennél jobbal én még nem találkoztam. S bár nem vagyok egy "nagymagyar", de nagyon büszke vagyok rá, hogy ez egy magyar termék.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook