Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » "ANTIOXIDÁNS" ....de melyik? fórum

"ANTIOXIDÁNS" ....de melyik? (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. márc. 27. 22:59

Sziasztok!


Elmentem egy előadásra, megmérettem Biophotonscannerrel az antioxidáns szintem, és 17000 volt. Kicsit elszomorodtam.

Nemrég ismerkedtem meg a LifePack-al, és csak ajánlani tudom mindenkinek. Ez nekem segített.

Aki esetleg rendelni szeretne Zala megyében, az írjon e-mailt, válaszolok, és össze is futhatunk, szívesen segítek a kapcsolatokban.

Vagy ha valaki terjeszteni szeretné, és tájékoztatana erről másokat, azoknak a leveleit is várom.

Segítsünk egymásnak, mert egyedül nem megy!


Szép napot!

Üdvözlettel

József

2008. márc. 17. 22:49
A legerősebb antioxidáns mely 300.000 mg/L tartalmazz szerintem a legjobb a rák ellen. Persze ez a 10 éves Flavin7 cég terméke. Nuskinosok bemérték azt aki fogyasztotta _ 61.000 lett a karotionodja. Raman kék lézer nem hazudik, elismerem, tehát jó a Flavin77 rost. Jó szívvel ajánlom mindenkinek. Dobrotka Béla
16. Csibe78 (válaszként erre: 15. - JUW-804)
2008. jan. 28. 16:15
Nem! Erről a cégről még életemben nem hallottam. Amit én ismerek, és használok, az az FLP nevű cég terméke. Én nagyon meg vagyok elégedve a termékekkel. Több dolgot is használok a "palettából", és eddig nem tudok rosszat mondani róluk.
2008. jan. 25. 23:27
Kedves Csibe. Az antioxidáns nem véletlen a Nu Skin Pharmanex termke??? Meg vagy vele elégedve?
14. Csibe78 (válaszként erre: 5. - 8e6188a358)
2007. ápr. 15. 18:13

Szia Bobby!

Az a helyzet, hogy nem mindegy, hogy melyik cég termékeit fogyasztod. Ugyanis van az eredeti Forever Living Prodact, és van a Forever 67 vagy milyen nevű, ami gyér hamisítványokat árul, persze olcsóbban. Nos ezzel az utóbbival az "eredeti" cég perben áll. Azt gondoltam, hogy jobb ha ezt tudod.

Üdv: Csibe

2007. ápr. 13. 22:42

Sziasztok!


Flavonmax!A lehető legjobb.Örülök,hogy megismertem a terméket,mivel a 9 éves fiamon rengeteget segített!Köszönet annak,aki megálmodta,és létrehozta.

Mindenkinek ajánlom.

12. kaeva
2007. márc. 15. 21:07

Sziasztok!


Olvasgatom a hozzászólásaitokat...nos, ha antioxidáns, immunerősítő, komplex készítmény...akkor én is maximálisan a LifePak-et és G3-at tudom ajánlani:) Egyvalamire kissé felkaptam a fejem...Bobby, hool mértek Neked 5000-ért??:(


Angika, mi érdekel a Galvanic Spa-val kapcsolatban? Ha nem venném észre az üzit, dobj egy e-mailt légyszi, szerintem tudok segíteni:) (egyébként én december óta használom...és imádom:)


Minden jókat!

2007. febr. 7. 13:05

Sziasztok!


Ma kaptam meg a Lifepak-ot, amit rendeltem és elkezdem azt a módszert, amit Bobby mondott.

Mivel nekem sincs olyan nagy súlyfeleslegem (max 10 kg), talán ettől majd megindul a mérleg mutató lefelé.

Ha bejön, leírom a fórumba, de nagyon bízopk benne, ráadásul olcsóbb, mint a * volt.

Szép napot mindenkinek!

10. 4c12775fdc (válaszként erre: 6. - 8e6188a358)
2007. febr. 2. 13:33

Szia Bobby!


Én is a Life Packot szedem és nagyon mag vagyok vele elégedve!! Szerintem az egyik legjobb antioxodáns, amit szedtem. A mérést is kipróbáltam, nekem az első adag után 12000-el lett több az értékem, de én ittam hozzá a G3 italt is. Nekem azóta nem kell a kévé és késő estig "pörgök", sokkal kevesebbet alszok, de nem is igénylem.

Nagyon bevált!! Ajánlom másoknak is.

A Life Pack-ot úgy emlékszem 14.000-ért vette. Te tudsz esetleg olcsóbban szerezni?

Érdekelne...és a Galvanic Spa is!

Üzenj akár priviben is.


Nagyon köszi!

9. 8e6188a358 (válaszként erre: 8. - D77e128ed9)
2007. febr. 2. 12:31

Pesti vagy? Mert akkor még megis méretheted az antioxidáns szintedet. Nekem 5000 Ft-ért mérték és pér perc az egész.

Ugyanezt a mérést laboratóriumi körülmények között 160.000 Ft-ért mérik és "kivágnak" az emberből egy szövetdarabot!!

Elég durva!

8. d77e128ed9 (válaszként erre: 6. - 8e6188a358)
2007. febr. 2. 12:17
hol lehet a life packot beszerezni és mennyibe kerül???
7. d77e128ed9 (válaszként erre: 5. - 8e6188a358)
2007. febr. 2. 12:17
Őszintén én nem ettem túl sokat belőle csak a kálcium magnéziumból,de az antioxidnsnak télleg jó ize volt,az egyedüli dolog ami miatt még nem vettem az az hogy iszonyat drága...csak kóstolgatom ha kínálnak,egyébként az aloés termékektől még én sem ájultam el soha de ezek a tabletták végülis természetes cuccokból vannak...alergiás reakciót bármilyen összetevője kiválthatott...
2007. febr. 2. 12:10

Én most a LifePack-ot szedem, nem átlépve az ajánlott 4-es kis csomagnyi mennyiséget. Ez valószínű jó, mert emeli az antioxidáns szintemet.


Nem tudom van e valaki, aki ezt szedi?


Írjon, aki a LifePack-ot szedi, hogy neki is bejött-e!!

5. 8e6188a358 (válaszként erre: 2. - D77e128ed9)
2007. febr. 2. 12:07

A Forever-es termékeket én is ismerem, de csak negatív tapasztalataim vannak róla, ráadásul be is perelték a céget, mivel olyan összetevőket tüntettek föl a trmékek dobozain, amit nem, vagy csak jóval kisebb mennyiségben tartalmaztak.

Elég sokat költöttem el ezekre a termékekre és nemhogy jobban éreztem volna magam, de a bőrgyógyászaton végeztem,mivelé erős allergiás reakciót váltott ki az egyik termékük.

A doki egyből mondta, hogy nagyon sokan jártak nála ugyanilyen problémával. Hát nekem ennyi elég volt a Forever-ből. De van aki isteníti.

2007. febr. 2. 11:59

én most legutóbb az afp antioxid termékét vettem meg,100db-os kiszerelésben. leírás alapján kb ugyanannyi hatóanyagot tartalmaz kapszulánként mint a theiss-féle.

igazából semmi gyakorlati változást nem tudok mondani, szedem, és bízom benne, hogy a méreganyagok menekülnek:)))

2007. febr. 2. 11:48
ha rendben van a szervezeted antioxidáns ellátása akkor a szabadgyökök amik felszabadulnak távozni tudnak a szervezetedből amik által gyorsabba zsírégetésed és hamarabb egszabadulsz a mérgektől és ezáltal kellemes mellékhatásként fogysz is:)
2007. febr. 2. 11:47
Antioxidáns???Hát a legjobbak a természetes források,zöldség gyümölcs vörösbor zöld tea.Én is *ztam akkor dr theiss félét szedtem marékszám,de ajánlottak egy jobbat,ilyen forever-es cucc forever nature's a neve rágótabletta és színtisztazöldség gyümölcs koncentrátum vagy mi.Sőt még finom is:)
2007. febr. 2. 11:44

Sziasztok!


Sokat lehet mostanában olvasni az antioxidánsok fontosságáról.

Rengeteg cikket végigolvastam és rájöttem, hogy töménytelen mennyiségü termék (kapszula, tabletta, granulátum, ital) van a piacon, amit antioxidánsként forgalmaznak.


Én is kipróbáltam párat, még amikor "*-diétáztam. Sajnos nekem ezekkel nem volt volt sikerem.


Nemrég azonban megmérték az antioxidáns szintemet egy biofotonikus szkennerrel és sajnos elég rossz eredményt mutatott. Ekkor elkezdtem szedni felváltva a Béres antioxot, majd a Dr. Theis félét. Egy újabb mérés következett és az előző eredményemhez képest csak 1000-el nőtt az eredményem :(( Csak tudnám, hogy akkor mire jók ezek a termékek.


Valószínű ez lehetett az oka annak is, hogy nálam a *-diéta nem jött be.


1 hónapja elkezdtem szedni egy jóval drágább antioxidánst és azóta "Fogyok" és és a mérés szerint 9000-el több az antioxidáns szintem.


Most nem tudom, hogy a fogyás miért van, mert nem csinálom a *t és eszek is, de nekem ez akkora élmény, hogy végre elindult a fogyás!!!!


Ha valaki tudja rá a magyarázatot, kérem írjon és várom az antioxidánsokkal kapcsolatos tapasztalatokat is!!


Mindenkinek jó egészséget!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook