Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Anorexiások, exanorexiások fórum

Anorexiások, exanorexiások (beszélgetős fórum)


6. grizus (válaszként erre: 4. - Csintalan)
2014. jan. 8. 05:35
Attól is függ, hány éves vagy. Fiataloknál gyakoribb ez a probléma, igazából nem tudom, miért. A korral jön a gyógyulás. Nálam 34 évesen múlt el, 3 éve.
5. grizus (válaszként erre: 4. - Csintalan)
2014. jan. 8. 05:34

Elmúlt. Meguntam. De előtte húsz évig zabáltam. Viszont nem híztam, bár nem voltam sovány se.

A sors iróniája, hogy most, már egy éve 15 kilóval több vagyok, pedig nem ettem többet. Nehéz menet lesz a lefogyás. Sajnos a diéta nem nagyon megy, ha éhes vagyok, muszáj ennem, különben ideges leszek. De ez már nem zabálás.

2014. jan. 7. 07:48
Sajnos én is voltam vagyok. Szeretnék kikecmeregni belőle. Te hogy csináltad?
2014. jan. 6. 05:45
Én voltam anós, kábé egy évig, de mivel közben egyfolytában a kajákon járt az eszem, és rögtön utána jól bele is estem a zabálásba - mintegy húsz évre - ezért ez nem számított igazi anorexiának. Még akkor sem, ha 46 kilóra lefogytam tőle.
2014. jan. 5. 22:29
Huh.. Hát "szerencsére" nem nagy a tolongás ezen a fórumon. Bocsi..
2014. jan. 5. 15:36
Sziasztok! Keresem azon anorexiás illetve ,,exanorexiás" társaimat, akik szívesen beszélgetnének mindennapi gondjaikról, anorexiás rabságukról, vagy egyszerűen a szürke ,,nemevős" hétköznapjaikról.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook