Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Annák, Anik, Nusik, Ancsák Ide!!!! fórum

Annák, Anik, Nusik, Ancsák Ide!!!! (beszélgetős fórum)


23. maya75
2011. febr. 23. 22:20

Sehol egy Anna,Ancsa stb..???

nem hiszem el...:))))

Jó Éjszakát Mindenkinek!!

22. maya75
2011. febr. 18. 19:48

Hahóó!!

Hol vannak az Annák??

Én Annamária vagyok,de a Párom Annának hív, és a családjában mindenki nagyon tetszik így...egy barátnőm hív csak Nusinak...

Az Anna jobban tetszik mint az eredeti...

Mindenkinek Szép Estét Kívánok!!!


(az Anna-bálon én sem voltam soha...bár mindig szerettem volna elmenni)

2008. dec. 13. 11:58

Minden kedves Annának, Nusinak,......., Boldog Adventet!!!!

A Karácsonyt ne töltse senki magányosan!!!!

"Szerelem nélkül lehet éln, de társ nélkül nem!!"

Pussz!!!!

2008. aug. 6. 00:13
Engem Anitának hívnak. Régebben a keresztanyám és az idősebbik nővérem Ancsának szólított, de én nem szerettem. Viszont mostanában meg azt szeretem jobban ha Ancsának szólítanak.
2008. júl. 26. 07:41

Kedves Anikók, Annák !

Mindenkinek Boldog Névnapot kívánok !

Ancsa :)

2008. júl. 25. 22:45

Sziasztok! Nekem a második nevem, Anikó. Nagyon szeretem, tetszik, de csak a hozzám közel álló személyek szólíthatnak így.

A párom Naninak vagy Nanikónak hív.

2008. júl. 25. 22:30
Hoppá holnap lesz a mi napunk :)))
2008. júl. 20. 20:55
Sziasztok! Anikó vagyok, hívtak már Aninak, Anónak, Ancsának, Ancsinak - utóbbi kettőt nem szeretem. Nekem is az Anna név tetszik jobban, mint baloghanynak (9) ezért a lányom Anna lett.
2008. márc. 16. 20:43

Mit szólnátok, egy maszek Anna-bálhoz?????

Valahol, ahol megbeszéljük!!!

2008. márc. 16. 02:36
Sziasztok! Anna vagyok. A kollégáimnak Anna, itthon és a barátaimnak Ancsa, a keresztanyámnak Ancika, rgyik nagynénémnak Kisancsa (anyukám volt a Nagyancsa) vagy Ancsúr. A füredi Anna bálon még nem voltam, már nem is valószínű, hogy leszek. Fiatalabb koromban szerettem volna eljutni oda, de nem sikerült. Túl az 50-en, már nem is igazán vonz.
2008. febr. 3. 08:43
De még mennyire!!! És talán az idén sikerül! Hülyén hangzik, de túl a 40-en, elsőbálozónak lenni, csudijó lenne!
2008. febr. 3. 08:37
Füredi Anna bál ! Én is nagyon szeretnék eljutni oda. Megnyugodtam, hogy akkor nem csak engem vonz a dolog hanem más Annát, Anikót.
2008. febr. 3. 08:37
Még nem,de nemis igen leszek.
2008. febr. 2. 20:43
voltatok már Füreden Anna bálon? Én nagyon szeretnék!
2008. febr. 2. 20:39

Sziasztok !

Én Anikó vagyok. A szüleim Aninak, munkahelyemen Anikónak a barátaim Ancsának, Ancsinak szólítanak.

Régen általános iskolás koromban Duci volt a becenevem. ( ducika voltam )

Az Anna név talán jobban tetszik nekem mint az Anikó de sebaj, ha lesz lányom ő biztos Anna lesz.

2008. jan. 7. 09:25
Önmagában az Anna nekem is tetszik, de ha a közvetlen környezetünk ránk ragaszt egy becézett formát attól aztán szabadúlni nem lehet. Ezért is lett a lányom Anett, ami neki is tetszik.
7. Anna Kedves (válaszként erre: 6. - Anuszika@freemail.hu)
2008. jan. 5. 11:00
Én Ancsika voltam, a barátnőmnek Anci vagyok, de most Annának szólítanak! Tetszik, mert legalább a nevem szép!
2008. jan. 5. 08:27
Még valamikor régesrégen tanuló koromban volt, hogy a koliban Anna a suliban Ani a gyakorlati helyen pedig kis Anci voltam (mert a főnöknő is Anci volt).
5. Anna Kedves (válaszként erre: 4. - Anuszika@freemail.hu)
2008. jan. 5. 06:53
Szia! Ráadásul egy "kiadásuak" vagyunk!Engem is mindenhogyan szólítanak, de tudod, nem baj! Mert szólítanak! Egy ideje az "Annácskára" ugrok! Nagyot!!
4. anuszika@freemail.hu (válaszként erre: 1. - Anna Kedves)
2008. jan. 4. 16:16
Én is Anna vagyok, de a család Panninak szólít. Nem igazán tetszik sajnos rám ragasztották.
2008. jan. 1. 17:58
Kérlek, segítsetek!!! Zorán koncertre akarok menni a szülinapom közelében! De közel akarok lenni hozzá!!! Imádom!!!! A szülinapom, március 16.án van! Tudtok segíteni????
2. b59d693a46 (válaszként erre: 1. - Anna Kedves)
2007. dec. 31. 10:14
A legszebb név, így hívják a kislányomat. :) De többnyire Annának vagy max. Annácskának szólítjuk. Nem tetszik a többi becézett forma. :)
2007. dec. 31. 10:11
Talán nem diszkrimináció, de olyan jóóóó azt olvasni: Anna!Persze, lehet mindenki "Anna"!!! Aki beszélgetni, csacsogni szeretne! Csak úgy!! Mert együtt semmi sem lehetetlen!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook