Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Angol nyelvű óvoda vs kétnyelvű óvoda fórum

Angol nyelvű óvoda vs kétnyelvű óvoda (beszélgetős fórum)

júl. 31. 12:09

Sziasztok! Probaltam keresni a temaban de egy nagyon regi par kommentes forumon kivul mast nem talaltam.

Akinek a gyermeke angol nyelvu vagy ketnyelvu oviba jar(t) tudnanak nekem tapasztalatokat irni?

Szamomra az nem is kerdes,hogy egyaltalan miert szeretnem ha az angolt is mar most tanulna a kisfiam,ugyhogy az olyan kommentekkel kerlek kimeljetek,hogy elobb talan magyarul kene megtanulnia. Tud magyarul nagyon szepen es angolul is mert itt elunk jelenleg Angliaban, de ha hazakoltozunk akkor szeretnem ha a tudasa nem veszne el es fejlodne. Szivem szerint persze a 100% angol oviba iratnam, csak pont ketszer kerul annyiba mint ha csak ketnyelvu ovi lenne,igy azert felmerult,hogy esetleg ketnyelvut kene neznunk.

A ket nyelvu oviba jaro gyerekeknel mennyire eszreveheto volt az angol tanulasa? Mivel mar most is tud valamennyire a kisfiam az,ha csak mondokaznak neki keves lesz, nem akarom,hogy erdeklodeset veszitse a nyelv irant mert nem erik uj ingerek vagy ‘unatkozik’

Varom a tapasztalatokat,esetleg ovoda megnevezessel (Budapesten elunk majd)

Koszonom!

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook