Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Androidos mobilok tényleg generálnak olyan adatforgalmat, amit nem tudsz letiltani, csak fizetni érte? fórum

Androidos mobilok tényleg generálnak olyan adatforgalmat, amit nem tudsz letiltani, csak fizetni érte? (tudásbázis kérdés)


2011. dec. 7. 07:24
Ezért nem kell véletlenszerűen tapizni. :-) En nem tiltattam le semmit de eddig nem volt semmilyen problémám vele.
2011. dec. 7. 06:59

:D Az első nap megnéztem az előzményeket, vagy harminc idegen weboldalt látogatott meg a kis dög!


Na, gyorsan elvágtam a lehetőséget! Aztán ézem ám a telefonkönyvet és tele lett fotókkal, meg rég nem látott emberek telefonszámaival. Ejha! Ja, a facéról?! Ééééértem már! Amint ezt nézegettem, az érintőképernyőnek hála fel is hívtam néhányukat csupán véletlenszerű tapizás által... Meglepődtek! :)


Hát, igen! Csak óvatosan! Külön életet él a drága! ;)

5. KATALIN3080 (válaszként erre: 2. - Liaeverglot)
2011. dec. 7. 05:34

nekem is a 3G szolgáltatás ment,de nem a számlát terhelte,hanem az aksit,és naponta kellett tölteni((de ha oda figyelsz rá,hogy mit használsz,biztosan nem lesz probléma!!

ne szégyen segítséget kérni a boltokban sem!!!

2011. dec. 7. 02:48
nem generál semmilyen illetéktelen adatforgalmat, ha a mobilhálózat adatforgalmát letiltod a Beállítások menüben
3. d43485a76e (válaszként erre: 1. - Tandi30)
2011. dec. 7. 00:53
A SIM kártyát kell megfelelően beállíttatni a szolgáltatónál és meg van oldva.
2011. dec. 7. 00:31
Nekem is androidos van, és barátom letiltotta benne aaaa asszem a 3G-t v mit (de nem akarok hülyeséget mondani), és így nincs nemvárt telefonszámla :)
2011. dec. 7. 00:26
Androidos mobilok tényleg generálnak olyan adatforgalmat, amit nem tudsz letiltani, csak fizetni érte?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook