Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Opera böngészőn, hogyan lehet letiltani a reklámokat? fórum

Opera böngészőn, hogyan lehet letiltani a reklámokat? (tudásbázis kérdés)


1 2
40. stoq (válaszként erre: 38. - Grizus)
2015. febr. 16. 01:02

azért azt kijelenteni, h az abp egy rakás szar elég erős:)

itt van 2 kép erről az oldalról(hoxa)

1, abp kikapcsolva:

[link]

2, abp bekapcsolva:

[link]

gyakorlatilag minden reklám eltűnt.

egyébként nem fogsz találni nála hatékonyabb reklámblokkolót, max kb akkora vagy kisebb tudásút.

Adguard kb ua, csak kevesebb erőforrást igényel.

ha megkérlek, tegyél ide egy linket olyan oldalról, ami nézhetetlen nálad. köszi

39. Dodi44 (válaszként erre: 38. - Grizus)
2015. febr. 15. 22:51

Sok sikert Neked!

A remeny hal meg legutoljara...

Ha elviszed kitisztittatni, mikor fogod ujra vinni?

Masik megoldas:

Ha otthon erzed magad a computer berkekben:

Vedd ki a computer-edbol a Hard Drive-odat, vegyel es csereld ki a bennelevodet egy uj nagyobb tarolokepessegure, es ujra telepitsel mindent.

Masik megoldas:

Ha meg van az eredeti telepito CD/DVD program lemezeid, mindent le kellene torolnod, ujraformatolni alapfokon (low level) a Hard drive-odat, es ujratelepiteni mindent.

Utanna soha nem ramenni vele az internetre. Csak igy tudnad megvedeni a betolakodoktol.

Hasznalj egy masikat, csak az internetre...

38. grizus (válaszként erre: 36. - Dodi44)
2015. febr. 15. 20:46
Ez nem jó ötlet, mert majdnem az egész képernyőt beborítják a reklámok és a Shockwavetől nagyon le van lassúlva. Magyaráz, hogy töröljem le, rá is kattintok és nem törli. Azt hiszem, soha többé nem hallgatok fórumtanácsokra, hogy mit rakjak fel a gépre. Az ADP egy rakás szar, ezt már csak a javítóban fogják helyrerakni. Azok után, hogy tudom milyen a reklámmentes netezés, nem fogok szalvétákkal meg filcekkel idétlenkedni, remélem ezt nem gondoltátok komolyan, én egy normális gépet akarok, amilyen volt.
37. kristo_f (válaszként erre: 36. - Dodi44)
2015. febr. 15. 18:27

Hm!

Én fekete filccel bekentem a képenyőm jobb oldalát

Soha többé reklám

36. Dodi44
2015. febr. 15. 01:50

Amikor en letiltottam a reklamokat, nem engedtek csinalni utanna sokmindent , amit addig tudtam csinalni...

Ha a helyedben lennek, szidnam oket es nem csinalnek semmit sem ellene. [kivetel, nekem a kepernyom jobb oldalara jonnek a hirdetesek. Arra az oldalra egy osszehatott szalvetat fuggesztettem ra, es ha jonnek a reklamok, lehajtom a szalvetat...

A bongeszomben en is letiltottam a reklamokat, es kovetkezo napon mar nem engedte hogy az E-Mail-jeimet megnezzem.

Azota sem engedi meg.

Igy uj E-Mail cimet kellett krealnom.

Kimeld meg magad a kellemetlensegektol.

Ugyanis teljesen a hirdetesekbol profitalnak, elnek a szolgaltato'k amit nekunk "ingyen" engednek hasznalni. Az az mi a hirdetesek elfogadasaval fizetunk erte. A regebbi programokban volt az a valasztek, hogy a hirdeteseket le tudjuk allitani, tiltani, de azert csinalnak minden, ugy hat honaponkent "ujitasokat" es elvesznek belole amit ok ugy gondoljak, minek az neked! Ezert van a negy-hat honaponkenti "Frissitesek"! Nem beszelve arrol, hogy minden alkalommal amikor "frissites " van meg negy-ot nem kert es nem kivant mas eloskodo program is beszemtelenkedik a computerunkra, amit nem is lehet letorolni rola, mert ugy be agyazodik, hogy ha ra megy az "Uninstal" ra, akkor a kitorlendo program atmasolja magat mashova a computereden es latszolag eltunik! De amikor legkozelebb ujra bekapcsolod a gepedet ugyancsak elinditja magat!

En mar az egyiket vagy tizszer megtalaltam a virus vedovel, es az megmutatta hol van, es kerdezte, hogy kitorolje e, en igennel valaszoltam, kitorolte! De amikor ujra inditottam a computert, ujra berakta magat, a virus kereso ujra megtalalta , ujra kitoroltoroltem, es ujra kezdodott az egesz kalvaria elolrol!

Manapsag mar olyan vilagban elunk, hogy a computer-jaink nem a sajatunk tobbet! Atvettek az iranyitasat masok! A mienk csak a vetelari szamla!!!

Ve'dd magad ahogy csak tudod. Mert amit mi magunk erdekeben csinalunk, ahhoz masok alattomosan befurakodhatnak gepeinre es el kalozkodjak tolunk az iranyitasat!

35. stoq
2015. febr. 14. 23:43

előtte itt tudod a karanténozott elemeket törölni, vagy visszaállíteni (delete all-mindent töröl, restore all-mindent visszaállít)

[link]


elnézést a sok hsz-ért:)

34. stoq (válaszként erre: 33. - Stoq)
2015. febr. 14. 23:40
vagy vezérlőpult/programok szolgáltatásoknál megkeresed és nyomsz neki egy eltávolítást(akkor uninstallálja a programot a gép)
33. stoq (válaszként erre: 32. - Grizus)
2015. febr. 14. 23:39

Szia,


így állítsd be, és akkor nem indul a winnel.

[link]

32. grizus (válaszként erre: 29. - Stoq)
2015. febr. 14. 21:18
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de nem adtál túl jó tanácsot. Letöltöttem a malwarebytes-t, ami azonnal karanténba rakott egy trójait, őszerinte. Ez oké lenne, csakhogy folyamatosan kiírja a figyelmeztetést, hogy mit csinált és azt nem lehet kiírtani, bezárni, ablakokat nyitogat meg, úgy viselkedik, mint egy vírus. Hiába lépek ki belőle, minden egyes gépindításnál újra ott van. Szóval sikerült megint felraknom valami szemetet a gépre. Igazán bosszantó. Nem tudod, hogy lehet leírtani?
31. grizus
2015. febr. 12. 01:38
Sajnos hiába raktam fel az első kettőt, amit mondtál, nem változott semmi. Persze én se értek hozzá, lehet, hogy rosszul raktam fel. De ezeket mind felírom és elő fogom adni a javítóban. Nem akarom, hogy mindenféle dolog legyen a gépen.
30. grizus (válaszként erre: 29. - Stoq)
2015. febr. 12. 01:21
Köszönöm, ezzel sokat segítettél. Az is igaz, hogy ha egyszerűen leszedték a hibásnak minősített ABP-t és ezek után nincs védve a reklámoktól a kereső, akkor az azt jelenti, hogy egyáltalán nem nézték meg, hogy mi a helyzet ezzel kapcsolatban. Eszükbe se jutott egy jó blokkolót rárakni.
29. stoq
2015. febr. 11. 21:52

rendben;)

igaz, h így csak tippelgetni tudok, de ez vmi kéretlen alkalmazás lehet, ami vagy önállóan, vagy böngésző plug-in-ként települt. legalább is ezek szoktak ilyen leirthatatlan reklámáradatot okozni. ezeket nem fogja meg az ABP, csak leirtani lehet pl. az említett adwcleanerrel, malwarebytes antimalware-el, esetleg hitman pro-val.

utána pedig olyan valósidejű virusvédelmet tegyenek fel, ami blokkolja az ilyen programokat (van benne PUP elleni védelem- pl avast, ami ingyenes.(windows defender teljesen alkalmatlan erre)

ha meg olyan hülyeségekret mondanak, hogy az adblock plus-t a gép, vagy valami hibaforrásként érzékelte, akkor minimum kételkedj az ember szakértelmében:)

további szép napot.

28. grizus (válaszként erre: 27. - Stoq)
2015. febr. 11. 20:59
Nem tudom... de jó ötleteket adsz, hogy mikor elviszem a jövő héten a javítóba, miket kérdezzek meg. A Firefoxot elvileg megjavították, de továbbra se jó. Régen volt Chrome-om, de azon se tudtam letíltani őket, úgyhogy nem használom. Szeretem az Operát, a legjobb kereső szerintem de így nem élvezet használni.
27. stoq (válaszként erre: 26. - Grizus)
2015. febr. 11. 10:34

ok, értem.

Adwcleaner-t lefuttattad? Talált valamit?

Milyen vírusirtód van? (azért kérdezem, mert ezeket a beugráló reklámokat pup-ok (kéretlen programok) szokták okozni, amiket nem minden vírusirtó távolít el, mivel nem vírusok, csak idegesítőek.

Próbáltad újratelepíteni az Operát?

Másik böngészővel is ezt csinálja?(IE biztos van a gépen, azzal meg tudod nézni)

Mit jelent az, h hibaforrásként érzékelte? ezt nem értem.Mi érzékelte hibaforrásként? A windows? az opera?

26. grizus (válaszként erre: 23. - Stoq)
2015. febr. 11. 01:17
De, hibaforrásként érzékelte. A javítóban le is szedték, utána pedig hiába raktam fel újra, semmit sem csinált. Operából azt töltöttem le, amit először találtam, az opera hivatalos oldaláról. Nem értem, mi a probléma.
2015. febr. 10. 05:45
AdBlock Plus - tökéletes
24. stoq (válaszként erre: 23. - Stoq)
2015. febr. 10. 00:19
Olyan, winchester,adwcleaner* nincs helyesírásellenőrzőm
23. stoq
2015. febr. 10. 00:17

Ola nincs, h a gép az adblock plust hibaforrásként érzékeli:)

AZt lehet tudni, h milyen vírusvédelem, és milyen verziószámú opera?

Az AdblockPlust meg akárhánysokszor lefel lehet tenni, amíg a vinchester bírja.

Az Advcleaner semmit sem talált miután lefuttattad?

22. grizus
2015. febr. 9. 08:15
Ezek se igazán jók. Jönnek tovább, alig kevesebb. És ugrál is az oldal. Agyamra megy már, hogy állandóan csak a baj van a géppel. A javítóban meg volt annyi eszük, hogy leszedjék az Adblock Plust és mégegyszer nem lehet jól rárakni. Csodás!
21. grizus (válaszként erre: 20. - Stoq)
2015. febr. 9. 08:00
Jó, megnézem. Korábban fennvolt az Adblock plus és kiválóan működött, csak a gép hibaforrásként érzékelte és a javítóban leszedték. Ráraktam újra és semmit, de az égvilágon semmit nem csinál. A sima Adblock is egy szánalom. Kínkeserves így a gépezés. Vírusvédelem van rajta.
20. stoq
2015. febr. 8. 01:56

Az Adblock plus a legjobb reklámblokkoló, minden nyűgje mellett. ha neked nem jön be, akkor próbáld ki ezt:

[link]

be lehet kapcsolni benne listákat kedved szerint.

kéretlen játékok ellen meg nem az adblock fog segíteni, hanem futtasd le ezt:

[link]

és tegyél fel egy vírusirtót ami blokkolja a pup-okat is.

19. grizus (válaszként erre: 16. - Kristo_f)
2015. febr. 8. 00:55
Ezeken sajnos nem tudok eligazodni. Semmitől se m véd igazán az Adblock, folyamatosan jönnek be az üres reklámablakok, nyílnak meg a kéretlen játékok, egy agyrém az egész, semmit nem ér.
18. grizus (válaszként erre: 16. - Kristo_f)
2015. febr. 8. 00:51
Köszi, de nekem nem Chrome-om van, hanem Opera. Reklám alatt a kétoldalt, alul és esetleg felül is bekúszó ablakokat értem. Az Adblock ezeket üressé teszi, de nem szűnteti meg és jelentősen lassítják is a gépet. Emellett az Adblock olyasmit is blokkol, amit nem kéne.
17. kristo_f (válaszként erre: 16. - Kristo_f)
2015. febr. 7. 18:02

de még egy okosság Krómra

[link]

16. kristo_f (válaszként erre: 15. - Grizus)
2015. febr. 7. 17:52

Hogy van az hogy másnál használ?

Kérdés mit értesz reklám alatt? Mert pl. a Hoxa jobb oldalán levő reklámokat semmi nem törli, mert azok nem felugró reklámok hanem más oldalak linkelései

Mutass egy oldalt ahol neked nem működik az Adblock


De próbáld ki a Shockwave blokkolót is mert nem mindegy milyen alapon működik a reklám


Nézd át vagy nézesd át ezt az oldalt

[link]

pluginok tekintetében

15. grizus
2015. febr. 6. 23:39
Most történt némi javulás, bár csak a sima Adblockot töltöttem le, de ez sem az igazi. Az Adblock Plus semmit sem ér.
14. grizus
2015. febr. 6. 23:11
Baj van. Javítva volt a gép és volt annyi eszük, hogy kitörölték a reklámblokkolóimat, de hogy minek? Újraraktam őket és nem működnek őket! Az Adblock plusz sz.rt nem ér. Tudtok segíteni? Gyűlölöm ezeket az ocsmány reklámokat.
2015. jan. 15. 20:24
Beállítások, bővítmények, amit nem te raktál rá azt töröld mert valószínűleg az a tettes. Nálam azt hiszem nextcoup vagy valami hasonló volt a neve, az hozott elő minden hirdetést.
12. krautmanno (válaszként erre: 10. - Grizus)
2014. nov. 8. 19:11

Kop-kop.


Csak közben ezt akartam írni még:Írd be a "barátunkba"-reklámok blokkolása opera---erre kiad egy csomó találatot.

11. eb85e22a13 (válaszként erre: 9. - Grizus)
2014. nov. 8. 19:10
Nekem eddig 64 ezer reklámot tiltott le. Valamit lehet nem jól állítottál be. Mondjuk így is marad reklámom, de elviselhető.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook