Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Alvás várandósság idején fórum

Alvás várandósság idején (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Alvás várandósság idején

2008. nov. 18. 20:37

Sziasztok!

Én a harmindcadik hétben vagyok és nagyon kényelmetlenűl tudok aludni.Pedig vettem kismama párnát.Segít azért mert nélüle azt hiszem még ennyit sem tudnék aludni.Szerintem jó találmány.

2008. nov. 1. 03:11
én Hála-Istennek tudtam volna aludni-nagyon is. Minden idQben,helyzetben.: ) Ráadásul kávét, nem mertem inni. De dolgoznom kellett, utolsó percig,sQt akkor mentem amikor már biztos voltam,hogy itt az idQ ..Elfolyt a magzatviz, a munkahelyemen. 16 óra álló munka után :) jó fáradtan, rohantam szülni. Másnap délután lett meg. Alvás csak utána- de MEGÉRTE
2008. jún. 16. 14:09
Sziasztok! Nekem is nagyon problémás volt jól aludni a nagy pocakommal a kényelmetlen testhelyzetek miatt. De szerencsére van már egy új segédeszköz, a Pocifix terhességi alvópárna, ami ezt a problémát megoldotta. Már többen használják a környezetemben és nekik is nagy áldás, azóta csak ezzel alszanak.
2008. márc. 17. 15:15
Említettétek a rémálmokat, én csak mosolyogtam, nekem ugyan olyan nincs! Sajnos mégis van. Az utóbbi éjszakákon folyamatosan. Szóval már nem csak pisilni meg inni meg a babór ébredek fel, hanem ráadásul a hülye álmokra is. Néha azon gondolkodom, vajon mikor fogok újra normálisan aludni? Mert most ugye nem, és ahogy hallom, ez csak még rosszabb lesz, aztán a manócska születése után remélhetőleg sokáig szopis baba lesz, akkor azért nem alszom majd... Szép kilátások! De azért ezzel együtt is imádom, hogy lakik a pocimban valaki!:-))
2008. márc. 16. 14:09
Nálunk is kész gyötrelem az alvás. Mindenem zsibbad reggelre, és persze a Baba akkor van fönt, amikor én aludnék.
3. R75
2008. márc. 9. 20:04
én sem alszom már jól... igazán nem járok pisilni éjszaka, viszont ettől az oldalt alvástól kivagyok.. fáj a vállam, hátam, mindenem.. nekem háton már nem kényelmes az alvás igy a 18.héten, mert attól meg reggelre a derekam van ki... brrrrr... és még hol a vége?:-))))) attól meg, hogy éjszakánként vagy 5-8 hülye álmom van, már nem is beszélek..
2008. márc. 9. 07:56
Nekem sem egyszerű az alvás, egyrészt azért, mert kétóránként felébredek, hogy pisilni kell, másrészt pedig azért, mert a pocaklakóm is szokott éjjel bulit rendezni odabent. Próbáljon valaki úgy aludni, hogy közben kitartóan rúgják az oldalát... De mindezzel együtt is imádom, csak néha arra gondolok, hogy ha már most sem tudom kialudni magam, mi lesz később.
2006. aug. 26. 18:41
Rengeteg szülő tudja már, milyen nehéz egy jót aludni a szülést követő néhány hónapban. De nem egy nő már a várandósság idején is alvásproblémákkal küzd.

A várandósság első trimeszterében nem egyszer meghosszabbodik az alvás ideje. Ez természetes, hiszen a női test igyekszik gondoskodni a növekvőben lévő magzatról, s ez sokkal fáradtabbá teheti az édesanyát. A szívverés felgyorsul, a test több vért termel, s a méhlepény is megkezdi működését. A várandósság későbbi szakaszában azonban előfordulhat, hogy nehézzé válik a normális, mély alvás.

Ugrás a teljes írásra: Alvás várandósság idején

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook