Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Alszanak a gyerekek? Unatkozol? Anyukák! Gyertek dumcsizni! fórum

Alszanak a gyerekek? Unatkozol? Anyukák! Gyertek dumcsizni! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
669. Kolli1987 (válaszként erre: 666. - Bmwkraft)
2011. aug. 3. 09:09

Szegény, ebbe az egészben a várakozás a legrosszabb.

De ha az orvos is azt mondta, hogy nem beteg akkor lehet reménykedni. :)

Mi jól vagyunk köszönjük szépen Csenge lépeget, játszunk. :D

668. bmwkraft (válaszként erre: 667. - Wanita77)
2011. aug. 3. 09:02

Köszi!


Én is drukkolok neked, hogy jó legyen az eredmény, szerintem tuti jó lesz:)



Nekem is jobb a kedvem,nálunk is süt a nap végre eltudok menni babakocsival a boltba:D

Azt hittem már ki sem tudom vinni a Kolost az állandó eső miatt:(

667. wanita77 (válaszként erre: 666. - Bmwkraft)
2011. aug. 3. 08:47

Drukkolok nagyon, hogy minden rendben legyen.

Én meg a kombinált teszt eredményét várom, amit sms-ben küldenek egy héten belül. Remélem az is rendben lesz.

Végre jó idő van, süt a nap, meleg van, ilyenkor az ember kedve is jobb. :)

2011. aug. 3. 08:37

Sziasztok4


Tegnap fél 5-kor telefonált a doki és azt mondta, hogy nem tudták megcsinálni a laborban a tesztet mert egy gép elromlott:((


Azt mondta majd ma délelőtt telefonál ha kész van a teszt:((

hát én már kész vagyok ettől a várakozástól, mondjuk a doki azt mondta, hogy szerinte nem beteg a Kolos mert nincsenek tünetei és így az első teszt tuti nem a valóságot mutatta:)


Nagyon elvagytok veszve lányok:))

Ugye mindenkivel minden rendben?

665. Kolli1987 (válaszként erre: 664. - Bmwkraft)
2011. aug. 2. 15:11
Szorítok nagyon már nem sok van hátra. :D
664. bmwkraft (válaszként erre: 663. - Kolli1987)
2011. aug. 2. 15:01

Köszike:DD


Már csak egy óra:S ÁÁÁÁÁ

663. Kolli1987 (válaszként erre: 662. - Bmwkraft)
2011. aug. 2. 14:39

Ez nagyon jó hír. Még szorítunk nagyon utána írd ám meg, hogy mi lett. :)

Megy az éteren keresztül a drukk. :D

2011. aug. 2. 13:50

Egy fél órája értünk haza Szegedről A transzfúziós eredmény olyan lett, hogy most nem kell neki vér majd 10 nap múlva kell menni ellenőrzésre:DD


Az anyagcsere betegségre meg ma négy órakor telefonál a doki, hogy mi van:S Addig marad a para:(

661. Nanda (válaszként erre: 660. - Bmwkraft)
2011. aug. 2. 07:57
Szorítunk ma is neked nagyon,hogy minden rendben legyen!!!
660. bmwkraft (válaszként erre: 659. - Kolli1987)
2011. aug. 1. 13:51

Holnapra jól jön a szorítás mert megyünk a klinikára ahol végre megmondják, hogy miért telefonált a múlt héten egy doki és mondta, hogy rossz lett az anyagcsere betegségre le vett vér eredménye. És nem mellékesen kiderül, hogy akkor most anyagcsere beteg vagy mi van?


Emez a vér eredmény pedig azért csökken mert én O RH negatív vagyok a Kolos pedig A RH pozitív RH összeférhetetlenség van köztünk.

Vagyis az én szervezetem a Kolos ellen ellenanyagot termelt a terhesség alatt mivel az ő vére pozitív ezért a szervezetem el akarta pusztítani:((

Hála az égnek az anti-D injekciók amit az előző terhességeimnél kaptam annyiban hatottak, hogy nem kellett már a terhesség alatt neki lecserélni a vérét mert annyira agresszív az anyuka szervezete. Nálunk annyi történik, hogy még ami átkerült ellenanyag az én szervezetemből az megzabálja az ő vérét(Laikusan mondva)


De ma azt mondta a doki nő, hogy a vér eredményből látszik, hogy nagyon próbál a csontvelője életben maradni mert nagyon dolgozik és most az a nagy kérdés, hogy a csontvelő és a pluszba adott vitaminok elegek lesznek-e és legyőzik-e a hematokrit csökkenést vagy nem.

659. Kolli1987 (válaszként erre: 658. - Bmwkraft)
2011. aug. 1. 13:27

Akkor holnapra szorítok nektek. :)

De miért ilyen rossz az eredménye?

658. bmwkraft (válaszként erre: 657. - Kolli1987)
2011. aug. 1. 13:22

Szia!

Nálunk is keveset van itthon a Norbi, úgy hogy ha hazaér az összes gyerek rajta lóg:D


A múltkori vér eredmény rossz lett 44% volt mikor haza jöttünk a múlt hét szerdára lecsökkent 34%-ra és ma vettek tőle annak az eredményét pedig holnap tudom meg. Megkérdeztem hogy mikor kell a transzfúzió. Azt mondta, hogy ha 21%-ra lecsökken akkor be kell feküdni.

657. Kolli1987 (válaszként erre: 656. - Bmwkraft)
2011. aug. 1. 12:04

Szia!


Igen szeret fürdeni de ez szerintem apának szólt mert keveset látja. :D


Mi lett a véreredménnyel?

Szorítok nektek. :D

656. bmwkraft (válaszként erre: 655. - Kolli1987)
2011. júl. 31. 21:21

De édi lehetett:D

Akkor imád fürödni igaz, vagy ez a nagy öröm apának szólt?

A hétvége egész jól telt a Kolos délután 4-től idáig aludt most felkelt beadtam neki a vitamint szopizott egyet és megint alszik. Úgy örülök neki, hogy ki maradt az esti hasfájás remélem az éjszakánk is jó lesz:D


Egy kicsit izgulok, hogy holnap megint megszúrják szegényt:S


Majd holnap jövök vérvétel után.

Jó éjt mindenkinek. Puszika.

655. Kolli1987 (válaszként erre: 654. - Bmwkraft)
2011. júl. 31. 19:56

Hát izgulok is rendesen, hogy mi lesz később bár már várom, hogy menjen és tudjunk sétálni. :)

Milyen volt a hétvégétek?

Képzeld el olyan aranyos volt Csenge az apjával fürdött és majd kirúgta a kád oldalát. :D

Az asztal tiszta víz volt és pacasált olyan aranyos volt. :)

654. bmwkraft (válaszként erre: 653. - Kolli1987)
2011. júl. 31. 19:34

Mondnám, hogy egy gyereknél nincs gond mert a többi nem vonja el a figyelmed de, amikor a Jázmin volt pici baba és még nem forgott nem kúszott, be raktam a francia ágy közepére és kivittem a teraszra a ruhákat, hogy majd a Jázmint berakom a hordozóba és kihozom amíg én teregetek hát mire kiraktam a ruhákat , nagy huppanás a gyerek a padlón landolt:S Na mondom első gyerek és ennyire nem tudok rá vigyázni,mai napig bűntudatom van miatta.

Az is igaz, hogy egyre több gyerek annál lazább az ember, ilyenkor már azt szoktam mondani, hogy a harmadiktól kezdve már a kutya hozza vissza a cumit:P


Bár még egy 4 gyerekes anyának is tudnak olyan fejtörést okozni, hogy ember legyen a talpán aki megoldja:)

653. Kolli1987 (válaszként erre: 652. - Bmwkraft)
2011. júl. 31. 19:24

Ajjaj. Akkor készülök nagyon lelkileg. :S

Hát klasz lesz.

Na mindegy majd csak túl éljük ezt az időszakot. :)

652. bmwkraft (válaszként erre: 651. - Kolli1987)
2011. júl. 31. 19:14

Hát bútorokba kapaszkodva 9 hónaposan kezdtek el menni, önállóan meg 11 hónaposak voltak amikor elkezdtek menni, na nem mondom, hogy az önálló járásnál minden simán ment mert ott kezdődtek igazán a gondok.


Mivel ők rákaptak az ízére, hogy "de jó én ilyet is tudok" de annyira nem volt félelem érzetük, hogy amikor az elején még inogtak és éppen meg akartak kapaszkodni valamiben, hogy ne essenek el de rosszul számították ki a távolságot, na ebből az időből van egy két maradandó apró sebhely rajtuk:S


PL: a Jázmin anyámtól kapott egy tologatos bevásárló kocsit és abban akart megkapaszkodni, de az meg meggurult és úgy elesett hogy a kocsira ráesett és a műanyag kosárrésze a szeme mellett megkarcolta:((


A Jelek meg az előszobában keménykedett(gyakorolta a járást) és kb 3 másodpercre elfordultam ő meg a kandalló üveg részében kapaszkodott meg.:(

A félelmetes az, hogy a kezét meg égette de mintha nem is történt volna semmi, nem értette miért rohanunk vele a hideg vizes csap alá:DD

651. Kolli1987 (válaszként erre: 650. - Bmwkraft)
2011. júl. 31. 16:15

Hát azt hiszem nem fogok mellette unatkozni eddig se tettem na de ezek után, pláne ha már magától fog menni.

Neked mikor kezdtek el önállóan menni amikor a bútorokba kapaszkodva már lépegettek?

650. bmwkraft (válaszként erre: 649. - Kolli1987)
2011. júl. 31. 16:06
én mindegyiknél majdnem agyvérzést kaptam, Úristen. mondom ha elesik az asztalsarkába veri a fejét, aztán meg a szekrénysarka...stb tiszta para voltam mindig.
649. Kolli1987 (válaszként erre: 648. - Bmwkraft)
2011. júl. 31. 15:57

Már a kiságyába már állt, csak a bútorokba kapaszkodva kezdte el most a héten. :D

Hát lányok azt hiszem fogok jócskán rohangálni a gyermekem után. :D

648. bmwkraft (válaszként erre: 646. - Kolli1987)
2011. júl. 31. 15:47

Végén még anyuci tündérkéje estére egyedül jár:DD


Tényleg nagyon ügyes mert azért a fel állás után az enyémek ilyen gyorsan nem kezdek el sétálni még kapaszkodva sem, kellett egy jó pár nap.

Legyél is büszke:)

647. bmwkraft (válaszként erre: 645. - Kolli1987)
2011. júl. 31. 15:41

Hát ez tényleg bonyolult.

Az mondjuk tényleg igaz, hogy a korához képest nagyon ügyes. Láttam azt a képet a naplódban amin áll annyira zabálni való:DD

2011. júl. 31. 15:38

Lányok képzeljétek! :)


Csenge kapaszkodva idejött hozzám. :)

Lépegetett. Olyan büszke vagyok rá. :)

645. Kolli1987 (válaszként erre: 644. - Bmwkraft)
2011. júl. 31. 13:57

Még nem vettünk etető széket mert igáig a pihenőszékében etettem.

Hát igen pont ez agyalok, mert mindenhol ahol olvastam azt írták, hogy nem szabad erőltetni semmit. De már áll kapaszkodva stabilan ül de nem akarom, olyanba bele erőltetni amit ő nem szeretne.

Bonyolult a dolog.

A járással teljesen ráér még mert vannak olyan babák akik így még nem is állnak. Ráér még menni.

644. bmwkraft (válaszként erre: 641. - Kolli1987)
2011. júl. 31. 13:16

Bocsi, nem az ülésre gondoltam a siettetést hanem a járásra, az, hogy üljön az tényleg nagy könnyebbség lenne nektek, nem olyan az etetőszéked amit lehet dönteni?

Vagy ha belekötöd akkor nem tud megülni, mert a gerince szerintem már elég erős mivel egyedül áll.

643. Kolli1987 (válaszként erre: 642. - Wanita77)
2011. júl. 31. 12:47

Ezt anyuék úgy csinálták, hogy a testvérem mondta meg, hogy mit szeretne és úgy megbeszélték, hogy mi lesz az.

Persze lovat nem vettek volna a panel lakásba de megbeszélték, vele amit nem azt miért nem és megértette. :D

642. wanita77 (válaszként erre: 640. - Kolli1987)
2011. júl. 31. 12:41

Lehet, hogy megpróbálom.

Az egyezséget is próbáltuk, de nem vált be. Mondjuk lehet, hogy rosszul csináltam, mert inkább olyat mondtam neki, amit nem csinálhat, vagy nem kaphat meg, ha átjön. Megpróbálok valami pozitívat kitalálni, köszi a tippet!

641. Kolli1987 (válaszként erre: 636. - Bmwkraft)
2011. júl. 31. 12:39

Köszönöm a választ. Valahogy sejtettem, hogy ezt írod majd.

Nem siettettem csak jó lenne ha tudna már ülni. Mi pihenő székében etetem de azt nem tudom szabályozni a magasságát, hogy én is az asztalhoz tudjak vele ülni. :(

640. Kolli1987 (válaszként erre: 639. - Wanita77)
2011. júl. 31. 12:36

Próbáld meg akkor úgy elmondani ugyan ezt, hogy mese legyen és megbeszélni vele, hogy most te mesélsz és csukja be a szemét és képzelje el amit mondasz neki.

Vagy kössetek egyességet, ha nem megy át hozzátok akkor kap valamit amit nagyon szeretne. Testvérem így tette le a cumit pedig ő is nagyon cumizott.

És kiszabtok egy időtartamot és akkor tényleg kapja meg.

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook