Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Alszanak a gyerekek? Unatkozol? Anyukák! Gyertek dumcsizni! fórum

Alszanak a gyerekek? Unatkozol? Anyukák! Gyertek dumcsizni! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
609. bmwkraft (válaszként erre: 608. - Kolli1987)
2011. júl. 29. 21:43

Ok meg nézem:)

Az tényleg jó hogy nem sír de az előbb szólt a Jelek, hogy fáj a feje , megmértem a lázát és lázas:(

Remélem a pici nem kapja el mert az nekünk most nagyon nem lenne jó még a vizsgálatok szempontjából sem:(

608. Kolli1987 (válaszként erre: 606. - Bmwkraft)
2011. júl. 29. 20:30

Ez tényleg nagyon jó, hogy nem sírt annyit. :)

Tettem fel lányomról képet a naplómba ahogyan áll. :)

2011. júl. 29. 20:10

Sziasztok, vagyok én is.

Ma voltam kombinált teszten, nem volt egy élmény, 2 órát kellett várni. pedig csak egy sima vérvétel volt, de nagyon lassan haladt.

És a "legjobb", hogy 1-1,5 hét múlva küldenek egy sms-t, amiben lesz egy kód és egy weboldal címe, ahol megnézhetem az eredményt. Hát, marha jó.

Remélem alacsony kockázat jön ki és nem kell még emiatt is aggódni, annyi vizsgálat van amúgy is, még ott az AFP, meg a 18. heti genetikai uh. Csak az a baj, hogy mindig megijesztik az embert, ha csak egy kis eltérés van, már kitalálják, hogy baj van és menjen az ember magzatvízvételre.

De nálam nem lesz semmi baj, így állok hozzá!

2011. júl. 29. 18:59

Csajok !!!

Ma nem sírt annyit a Kolos csak nem tudom, hogy az espumisan tesz jót vagy az, hogy nem iszok csak 2 pohár tejet, mondjuk nem is érdekel csak ne sírjon:))

Csak el ne kiabáljam.

605. bmwkraft (válaszként erre: 602. - Kolli1987)
2011. júl. 29. 18:26

Megpróbálom mert ha én kiborulok akkor ő kire támaszkodhat?

Úgy hogy csak pozitívan:DD


AZ olyan jó amikor az ember rá jön hogy van egy rakat ruhája a kicsinek.

Én is túrtam a nagyok régi babaruhái közt és egy csomót találtam. Jobban örültem mint az újnak:)


Gratulálok a produkcióhoz:D

Ne izgul nálunk is volt, hogy kapaszkodva ültek és próbálgatták elengedni a kezükkel azt amibe kapaszkodtak hát volt egy két hanyatt borulás és sírás:( Aztán egyszer csak láss csodát már nem volt kapaszkodás:DD

604. bmwkraft (válaszként erre: 603. - Bmwkraft)
2011. júl. 29. 18:17
agyon=nagyon:DD
603. bmwkraft (válaszként erre: 601. - 2afcd0963f)
2011. júl. 29. 18:16

ez agyon jó:DD

Én is találtam operaénekest és jogászt is:)

2011. júl. 29. 16:03

Sziasztok Lányok!


Nyonyika: Igen csenge nagyon érzékeny a hideg frontra ezt valószínűleg az apjától örökölte, mert ő viseli nagyon rosszul a hideget. :(

De lehet, hogy ezt kinövi. De jól viseli a meleget.


Bmwkraft: Próbálj csak a fiadra koncetrálni. Nekem mindig azt mondják, hogy ami em biztos addig ne idegeskedjek mert ráérek akkor amikor kiderül a probléma. Tudom nehéz megtenni de tudod a kisbabádra is ráragad és az nagyon nem tesz neki jót.


Többijek tényleg nagyon eltüntek. Lehet, hogy nyaralnak?


Képzeljétek mostválogattam a lányomnak a ruháit, hogy mibe nőtt bele és azt hittem kell ruhát venni. De nem. :D

Olyan sok ruhát kaptunk, hogy nem fog kelleni venni egyenlőre. Ennek nagyon örülök.

Képzeljétem felállt Csenge az ágy mellett. :D

Oda pakoltam fel a ruhákat és szerintem hajtotta a kiváncsiság. :)

Olyan büszke vagyok rá.

Ti babátok is volt olyan, hogy kapaszkodva ült de nem tudta még megtartani magát?

Most a lányom sokszor leül mellém de csak támaszkodva kapaszkodva még nem tudja megtartani magát.

Szerintetek ez gond lehet, vagy még nem olyan az egyensúlya és majd megtanulja?

601. 2afcd0963f (válaszként erre: 600. - Bmwkraft)
2011. júl. 29. 15:36

Kíváncsiságból rákerestem "híres" Kolosokra:)

Egy teljesen ugyan olyan nevű(vezetéknév is stimmel)fiút találtam,mint az én fiam,de valami rock banda énekese :),meg valami püspököt vagy ilyesmi. Választhat a férjed! :)

2011. júl. 29. 14:30

Sziasztok lányok

köszi mindenkinek az érdeklődés jól vagyunk, tegnap jól kibőgtem magam és szerintem már csak kedden fogok ideges lenni mert akkor tudom meg, hogy kell-e neki vér és akkor megyünk Szegedre és mondják meg, hogy egyáltalán milyen anyagcsere betegségre lett rossz az eredményünk.


Ma vettem espumisant kíváncsi vagyok használ-e tegnap is csak 2 pohár kakaót ittam szerintem egy picivel jobb mert annyit nem tekereg mint szokott de lehet, hogy ebben is tévedek mert egy kicsit most a dolgok miatt kótyagos vagyok.


Elvittem megmérni a védőnőhöz, képzeljétek bementem és kérdeztem, hogy bent van-e azt mondták bent van de szabin van ezért nem beszél senkivel. mondtam jó akkor üzenem neki kedden megyünk kórházba és elköszöntem mire megfordultam már ott is volt, hogy mi baj van. Mondom de jó csak akkor ugrik ha baj van. Mindegy. Lemértük és 3 hetes lesz holnap és az egy havi súlyát meghízta a 3hét alatt. Ezért reménykedem, hogy nem lehet súlyos anyagcsere betegsége:)


Mindenkinek köszi a támogatást. Ennyit rólunk.


Csancsy: Nagyon édi lehetett a fiad az oviban:)

a férjednek meg mély tiszteletem, hogy így közlekedik mozgáskorlátozott létére és bevállalja a mozit. Nem egy ismerősöm van akinek kutya baja és tojik a gyerekére majd az asszony elintézi cím szóval:(

Hála az égnek, hogy az én uram se ilyen:)


nyonyika:Köszi és apukádnak biztos, hogy igaza van mert amikor mondtam a férjemnek ezt a nevet, hogy ez is lehetne ha majd megszületik akkor rögtön az mondta ezzel a névvel egy befolyásos komoly embert képzel el maga előtt. Aki nagy dolgokat visz végbe:DD


Kolli: Megértelek, az én férjem is sokat dolgozik még hétvégén is és mindig késő este jön haza mert kell az a h.lye pénz a ház hitelre. De akkor én is ki vagyok bukva amikor pl értünk kellett jönnie, hogy haza vigyen a korházból a Kolossal és üzent, hogy később jön nem du3-kor mert ezt és ezt még meg kell csinálnia pedig meg volt beszélve a főnökkel, hogy az nap nem dolgozik, hát oda is ért este 7-re:))

Mindegy egy szót se szólok mert szegény most ő keres ránk elég baj ez neki, hogy ennyit kell dolgoznia.

2011. júl. 29. 13:44

Sziasztok!


Csancsy! De jó! Akkor érdemes elmenni.


Kolli! Nagyon frontérzékeny a lányod?


Többiek,Wanita,Kátya eltűntetek!


Bmwkraft! Hogy vagytok?

598. Kolli1987 (válaszként erre: 597. - Ae55128da6)
2011. júl. 29. 12:54

Szia!


Kicsit nyűgös volt Csenge.

Én meg vasaltam. :(


Nagyon édes lehetett a fiad, ahogyan megpróbálta elkapni a szereplőket. :D

597. ae55128da6 (válaszként erre: 595. - Kolli1987)
2011. júl. 29. 11:28

Szia.Neked is jó reggelt.Mi Zénókámmal jól vagyunk. :)

Ti hogy vagytok?

596. ae55128da6 (válaszként erre: 589. - 2afcd0963f)
2011. júl. 29. 11:19

Szia!

Milánkám nagyon élvezte.Még soha nem volt és ez ráadásul 3D-ben nézték.A férjem mesélte,hogy amikor el kezdödöt Milán felállt a székből és fogdosta a levegőt-férjem meg mondta neki Milán ülj le. :) Elképzeltem milyen vicces lehetett ahogy meg akarta fogni a szereplőket.

A legelső sorban ültek mert ott van kialakított mozgáskorlátozottaknak hely.

2011. júl. 29. 09:42

Jó reggelt lányok!

Hogy vannak a kis betegek?

594. Nanda
2011. júl. 29. 09:32
Mi négy éve költöztünk ide,de majdnem mindig kertes házba laktunk.Nagyon szeretem a kertet csinálni,teljesen kikapcsol,igaz nálunk az egész család megszállott!:)))Már a páromat is sikerült megfertőzni,néhány növényt már meg is tud különböztetni!:)
593. Nanda (válaszként erre: 590. - 2afcd0963f)
2011. júl. 29. 09:27
Persze nyugodtan!Nagy titkaim úgy sincsenek,és az életem sem túl izgalmas.
592. Nanda
2011. júl. 29. 09:24

Sziasztok!

Remélem mindenki jól aludt,és minden kis beteg jobban van!

Nálunk a változatosság kedvéért el van borulva,és fúj a szél.:(((

591. 2afcd0963f (válaszként erre: 590. - 2afcd0963f)
2011. júl. 29. 07:20
Milyen szép a kerted!!!! Mi 2 éve költöztünk családi házba,a kertet még csak most kezdtem el kialakítani,de állandóan azon agyalok,hogy hová milyen virágot, növényt rakjak,már ez lett a mániám. :)
2011. júl. 29. 07:17
Nanda! Én is lehetek kukkoló Nálad? :)
2011. júl. 29. 07:14

Csancsy! Én is szeretném elvinni Kolost a Verdákra.

Bár nem tudom,hogy bírná azokat a hangeffekteket. A mozi még egy felnőttnek is megterhelő sokszor,úgy nyomják a hangerőt!

2011. júl. 29. 07:13

Bmwkraft! Remélem mára jobban vagy,kipihented magad! NEM LEHET SEMMI BAJ KOLOSSAL!!! Hiszen Kolos!!!! A Kolosoknak küldetése van!!!!!! Apukám szerint legalábbis:)

Sokat harcoltunk mikor született,mert apám teljesen kiborult,hogy milyen neve lett az első unokának,de mára annyira megszokta,hogy szerinte a gyerekből a neve miatt majd nagy valaki lesz:D Háát,amilyen érdekes természete van születésétől kezdve,én is kezdem elhinni :D :D :D

587. Kolli1987 (válaszként erre: 586. - Ae55128da6)
2011. júl. 28. 21:57

Igen tudom és köszönöm a válaszodat.

Csak úgy sajnálom a páromat is egész nap dolgozik hetente egy szabadnapja van és akkor is piszkálja.

Bár most nézzük a dolgok jó oldalát legalább nem abban az egy szabadnapján piszkálja. :)

586. ae55128da6 (válaszként erre: 585. - Kolli1987)
2011. júl. 28. 21:46

Ne idegeskedj!

Sajnos inkább sok munkája legyen mint,hogy egyáttalán ne legyen a mai világban már nem nagyon van arany közép út.

Az én férjem is sokat 12 órázik mert a fizetése nincsen annyi mint a házunk hitele és ezért megy állandóan túlórázni hát ha akkor kap annyi fizut ami fedezi a hitelt. sajnos ez van :(

585. Kolli1987 (válaszként erre: 584. - Ae55128da6)
2011. júl. 28. 21:33

Hát igen ő ebben a korszakban van.


Én meg most akadtam ki. Párom késik és mot nézem a telefonomat, hogy írta, hogy be kell mennie az irodába valami szerződés módosítás miatt.

Tele van a hócipőm belőle mert nem számít neki, hogy hétvége vagy szabadnap vagy 12 óra után van a párom ő mondja a magáét és nem érti meg, hogy van egy lánya akit mellől nem könnyű eljönni.

Húúúúúúúúúúúú.

Most kiadtam a gőzt.

584. ae55128da6 (válaszként erre: 583. - Kolli1987)
2011. júl. 28. 21:19

Mond néha olyanokat. :) Valamelyik nap azt mondta majd én leszek a felesége. :)

Mondtam neki én nem lehetek mert az anyukája vagyok és azt mondta erre,hogy akkor neki nem lesz felesége mert ő engem szeret a világon a legjobban. :)

583. Kolli1987 (válaszként erre: 581. - Ae55128da6)
2011. júl. 28. 21:15
Ez aranyos. :D
582. ae55128da6 (válaszként erre: 580. - Kolli1987)
2011. júl. 28. 21:13
Mondtam neki majd ha Zénó meggyógyult megyünk az állatkertbe. Elfogadta :)
581. ae55128da6 (válaszként erre: 580. - Kolli1987)
2011. júl. 28. 21:12
Még a moziban vannak esti előadásra akart menni mert ő már nagyfiú és azt mondta délután csak a kis pisisek járnak moziba-ezért a férjem a 20-ra vitte és az 22-ig tart :)
580. Kolli1987 (válaszként erre: 579. - Ae55128da6)
2011. júl. 28. 21:06

De jó.:D

Nagy fiadnak tetszett a mozi?

Hogy viselte, hogy nem mentek állatkertbe?

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook