Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Álomfejtés fórum

Álomfejtés (beszélgetős fórum)


2015. febr. 16. 15:36
Köszi minden válaszadónak! Bármilyen "álmos" témáról írjatok még... :)
8. 6b006fc769 (válaszként erre: 6. - Fizzy)
2015. febr. 12. 09:56
Vagy ez a válasz. Vagy arra válasz, hogy mit szeretnél, hogy érezzen irántad.
2015. febr. 12. 09:04
Valószínű.Ezt szimbolizálja.Az álmok üzennek nekünk,ha egy kicsit is oda figyelsz te is meg tudod fejteni.Csak egy kis gyakorlat kell hozzá!Én minden reggel leírom hogy előző éjszaka mit álmodtam és próbálom összerakni azok jelentését!Én nem nagyon hiszek ezekben az online álomfejtő könyvekben,mert ez csak egy alap szimbólika.A saját álmodba teljesen mást jelenthetnek mint a könyvben.Tehát neked kell megfejteni.Néha nekem is segítség kell ,olyan álmokra amik nyomot hagynak bennem és teljesen értelmetlennek tűnnek,csak egy kicsit ha odafigyelnék én is talán a választ is megkapnám:)
2015. febr. 12. 08:49
Ha van valaki, akit régóta ismerek, de nem tudom, hogy igazából mit érez irántam, hogyan viszonyul hozzám? Akkor ez az álom válasz rá?
5. 6b006fc769 (válaszként erre: 3. - Fizzy)
2015. febr. 12. 08:40

Az álommal a tudatalattid üzen.

Én ezt úgy fejteném meg, hogy a felszínen, a külvilág felé/számára távol vagytok egymástól, de a felszín alatt, illetve a lelketek mélyén nagyon is összefonódtok, összetartoztok.

Már csak azt kellene kideríteni, hogy ez az álom a valóság tükröződése a tudatalattidban, csak még nem került a felszínre, vagy egyszerűen csak a vágyaid kivetülése.

2015. febr. 12. 08:37
Én úgy értelmezném ezt(ez csak az én véleményem)hogy valakivel akivel egykor jóban voltál,szerettétek egymást elhidegültetek de mégsem tudtok elszakadni egymástól.Valami összetart még titeket.A szeretet ott van még bennetek.Most az a kérdés hogy ismeretlen volt vagy hozzád közel álló személy?Bár ez annyira nem fontos hisz az álmokban egy tök ismeretlen személy is ismerősöd csak más alakban bukkan fel.
2015. febr. 12. 08:01
Hogyan keressek rá az álmoskönyvben? A "láb" szó nem igazán jó erre az álomra. De ha van valaki, akivel valójában szeretnénk közel kerülni egymáshoz?
2015. febr. 12. 07:59
Álmos könyv? Egyèbkènt szerintem semmit.
2015. febr. 12. 07:55
Szerintetek mit jelent, ha álmomban valakivel fekszem egy ágyban, látszólag távol egymástól, de a takaró alatt a lábunk összefonódik, egymásén helyezkedik el? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook