Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van köztetek aki ért az álomfejtéshez?Van egy visszatérő álmom és nagyon zavar. fórum

Van köztetek aki ért az álomfejtéshez?Van egy visszatérő álmom és nagyon zavar. (tudásbázis kérdés)


1 2
36. c6c779c6c2 (válaszként erre: 34. - Kata218)
2012. aug. 14. 11:55
Az álmod egyébként a jelenlegi kapcsolatodra vonatkozik.
35. c6c779c6c2 (válaszként erre: 34. - Kata218)
2012. aug. 14. 11:54
Nem tértem ki a válaszadás elől,de mint már említettem, hogy ezt te elfogadod, avagy sem, az engem megmondom őszintén hidegen hagy.
34. kata218 (válaszként erre: 32. - C6c779c6c2)
2012. aug. 14. 11:45

Látom kitértél a válaszadástól, így sajnos nem tudom komolyan venni amit írtál. Ha megindokoltad volna, hogy miből gondolod és mire alapozod, akkor talán elhiszem.


Nem bántottál még, még csak bánatot sem okoztál, mert tudom, hogy minden rendben a kapcsolattal.


A korábbi kapcsolatomban voltak gondok, és lehet, hogy azt nem tudtam még 100%-osan feldolgozni, de most nincs probléma. :)


Azért köszi.

Minden jót! :)

33. c6c779c6c2 (válaszként erre: 31. - Kata218)
2012. aug. 14. 11:38
Véleményt kértél, és nekem ez a véleményem.
32. c6c779c6c2 (válaszként erre: 29. - Kata218)
2012. aug. 14. 11:37
Ne haragudj, de nekem nem asztalom az áltatás.Nem fogom azt mondani amit hallani szeretnél.
31. kata218 (válaszként erre: 30. - C6c779c6c2)
2012. aug. 14. 11:36
Mire alapozod ezt a feltételezést?
30. c6c779c6c2 (válaszként erre: 29. - Kata218)
2012. aug. 14. 11:34
Nem akarlak elkeseríteni,meg bánatot okozni, de esküvőd biztos nem lesz ezzel a férfivel.
29. kata218 (válaszként erre: 28. - C6c779c6c2)
2012. aug. 14. 11:30

Bocs, hogy furcsán reagáltam, de tényleg meglepett a válasz. :(

Majd aláások, hogy milyen probléma lehet az álom okozója...

Remélem, hogy a vőlegényemmel a kpcsolatunk hosszútávra szól :)

28. c6c779c6c2 (válaszként erre: 27. - Kata218)
2012. aug. 14. 11:08
:)
27. kata218 (válaszként erre: 26. - C6c779c6c2)
2012. aug. 14. 11:03
Ok. Téme lezárva. :)
26. c6c779c6c2 (válaszként erre: 25. - Kata218)
2012. aug. 14. 11:00
Nekem nem kell bizonygatnod semmit:)Ez a te dolgod, mint említettem:)Te kérdeztél, én válaszoltam, hogy ezt te elfogadod, avagy sem, az engem megmondom őszintén hidegen hagy:D
2012. aug. 14. 10:58

Ezt könyvből olvasod vagy értesz is hozzá?

Abban biztos vagyok, hogy a vőlegényemmel való kapcsolatom teljesen rendben van, és mindig magamat adom, nincs másik énem... ennyi. :)

Ezen azért jót mosolyogtam :)

24. c6c779c6c2 (válaszként erre: 23. - Kata218)
2012. aug. 14. 10:54

Az álmod nem ezt mutatja, hogy nincs takargatnivalód.

A lefolyt smink azt jelenti, hogy a valós arcod fog megmutatkozni. Vagyis: kiderül az igazság rólad, az általad felvett szerep mögül. Álarc, mely lefolyik, mindig az igazságot jelenti, a mutatott dolgokkal szemben, mi a valóság.Nekem nem kell semmit bizonygatnod, te kérdezted, hogy mit jelent, én válaszoltam.

23. kata218 (válaszként erre: 22. - C6c779c6c2)
2012. aug. 14. 10:38

Semmi nem tud kiderülni, mert nincs takargatnivalóm.

Hogy érted, hogy kiderül minden?

2012. aug. 14. 10:26
Nem akarlak elkeseríteni, de semmi jót nem jelent, kettőtökre nézve, de főleg rád.Az elfolyt smink azt jelenti, hogy kiderül rólad minden.
2012. aug. 14. 09:28

Sziasztok!


Nekem is van egy visszatérő álmom mostanában...

Jövőre lesz az esküvőm. Párommal nagyon jól megvagyunk, és nem tudom elképzelni, hogy lehet köztünk gond...


Többször álmodom azt, hogy eljön az esküvő napja, és nem tudok időben elkészülni, legutóbb elfolyt a sminkem, és nem tudtam rendbehozni, elfelejtettem a fográsszal beszélni, és kapkodok...


Ez vajon mit jelenthet?

20. Macskanita (válaszként erre: 19. - 116212323c)
2011. máj. 20. 23:12
Mély részvétem :-(
2011. máj. 20. 22:00

A Dédim 90éves volt, kórházba került megműtötték majd intenzívre került 3héten keresztül...az orvosok mondták készüljünk mert el fog menni, mi nem hittük! Ők nem ismerik a Dédid milyen erős asszony! meg fog gyógyulni....

A Mama 67éves volt, megszületett a Dédunokája és kivételesen szeretett élni (régebben sokszor volt olyanja bárcsak ne lenne) Szelina (Lányom) megszületése új terveket hozott magával, lelkes volt stb...május 18.án felhívott a Nagynéném hogy a Mama meghalt, nem hittem el és üvöltöttem vele hogy ez nagyon rossz vicc!

Azonnal hívtam a Mamát, de egy idegen férfi vette fel a telefont, majd átadta a Mostoha Papámnak, Ő mondta hogy igaz, képtelen voltam elhinni....

minden átmenet nélkül elment, össze esett és nem kelt fel többet...


Bár biztos voltam Dédinél is hogy túléli meggyógyul, tudat alatt feltudtam készülni, vagy nem ért olyan hirtelen, nem is tudom hogy fogalmazzak....mert jól nem lehet...

Mama halála teljesen más....

18. Macskanita (válaszként erre: 17. - 116212323c)
2011. máj. 20. 12:49
no problem
2011. máj. 20. 08:59

Köszönöm szépen....értem, most sajna nem tudok hosszabban reagálni majd este, mert el kell mennem

köszi

2011. máj. 20. 00:13

tisztességgel akkor gyászolod meg őket, ha lélekben elfogadod a halálukat, és tovább tudsz lépni.

Ők már egy más világban vannak, fogd fel így, talán könnyebb lesz.,ne akülsőségekre adj, hisz az hogy valaki a temetőt járja,vagy feketében jár, az nem azt jelenti, hogy meg is gyászolja a hozzátartozóját...

van egy édi kislányod, gondolj arra, hogy kárpótolt a sors....a te dolgod nem gyászolni, hanem ezt a kis életet segíteni ebben az életben:-)

Ha hiszel a halál utáni életben,. akkor hinned kell az élet utáni halálban is.

Szóval most csak az élőkre koncentrálj:-)

Nem lesznek ilyen álmaid...


szóval...érted?

2011. máj. 20. 00:07

a második álmodra ugyanaz a válaszom, mint az elsőre..

még annyi, hogy vigyázz velük, nagyon.

14. Macskanita (válaszként erre: 10. - 116212323c)
2011. máj. 20. 00:06

"Tavaly amikor meghalt a Mama volt egy álmom. . . nagyon nehéz időszak volt. . . ott voltam nála, csodaszép fehér csillogó ruhába volt és úgy ragyogott mint még soha az életben, mondta mennyire szeret és hogy mindig velem lesz, végül elbúcsúzott azzal hogy most már mennie kell. . . megállítottam hogy várjon mondja meg hol készíttettetett ennyire szép ruhát és elmegyek vele én is, mondta ahova Ő megy oda nem mehetek vele. . . "



fogadd el a halálát!!!Engedd el, neked is jobb, és könnyebb lesz.

13. Macskanita (válaszként erre: 12. - Macskanita)
2011. máj. 20. 00:03

és nem utolsósorban a másik két koporsó, ami téged, és anyukádat szimbolizálja ebben az álomban!!!


ezt úgy értettem, hogy "halott ügy"

12. Macskanita (válaszként erre: 10. - 116212323c)
2011. máj. 20. 00:01

szia,, első álmodra reagálnék, ha megengeded.

Írtad hogy nem tudtad rendesen meggyászolni őket...nem tudom neked mit jelent a meggyászolás?A meggyászolás és elengedés nem ugyanaz.

Úgy vélem Dédidet, elengedted, lélekben...szóval őt meggyászoltad" tudat alatt, ezért látod szép napsütésesnek, ezért érzed a melegséget. Elfogadtad hogy meghalt...talán a kora miatt, hogy ő jóval idősebb volt, ilyenkor az ember tudatalattija könyebben megbírkózik a halál gondolatával, és és ha nem is tudja megérteni, de elfogadja azt.

a Mamádnál más a szitu...

Írtad, hogy vannak gondok az osztozkodásnál.valószínű ezt a Mamád is tudta, hogy így lesz...

Borús idő...senki nincs ott..pap sincs, lélekben nem engedted el őt, értelmetlennek tartod a halálát, ami érthető...sok a lezáratlan dolog, lásd ház ügy...ne menjetek bele egy zavaros dologba, mert nem jól jönnétek ki belőle.Senki nem áll mellétek...ketten lesztek Anyuddal, mindenki ellenetek lesz. Ezt jelzi a borús idő, az hogy csak ti vagytok, a pap hiánya, aki a lélek jelenlétét szimbolizálja... a Mamád víziszonya...és nem utolsósorban a másik két koporsó, ami téged, és anyukádat szimbolizálja ebben az álomban!!!

szóval, óvatosan az örökséggel....figyelmesen csak.

11. Macskanita (válaszként erre: 2. - 1ce47ad5cd)
2011. máj. 19. 23:50

szia!nem tudom, hogy azon a pályán dolgozol-e amiből diplomáztál???

gyanítom, hogy nem

2011. máj. 19. 21:33

tavaly elvesztettem a Dédinagymamámat aztán rá egy hónapra a Nagymamámat is. Mind ketten nagyon fontos személyek az életembe!

Kislányom miatt aki most még csak 19hónapos, akkor nem tudtam tisztességgel meg gyászolni őket és most se....

A Mamámmal kapcsolatba vannak furcsa és ijesztő álmaim, második házassága és a Mostohám gyerekei állandóan azzal piszkálták a Mamát hogy elveszik Anyutól a ház egy részét...nem mennék ebbe bele annyira most...leírom az álmaimat, aki ért hozzá kérem írja le mit jelenthetnek


ki ért álomfejtéshez? mit jelenthet? Az első álmom az volt hogy Anyuval állunk egy temetőbe a Dédit búcsúztatjuk, szép temetés, sokan vannak sűt a nap, ha lehet ilyet mondani nyugalom, melegség áradt ebből a részből...

aztán másnap a Mamát búcsúztatjuk, senki nincs borús az idő, éppen csak hogy nem esik....azt se tudom kik engedték le a koporsót hiszen senki nem volt, egy imát se mondott a pap hiszen Ő se volt, amikor belenéztem a gödörbe egy betonozott sírt láttam, abba víz állt, a Mamám víziszonyos volt, elkezdtem nagyon sírni és Anyu is hogy a Mama nem szereti a vizet, ezen úszott a koporsója és volt ott még másik kettő is, aztán felébredtem...


A következő álmomat bemásolom, mert leírtam anyunak:

Peti Szeli és Én lementünk a házhoz, fogalmam sincs mit kerestünk ott csak ott voltunk a szobádba és játszottunk, aztán jött az Aliz meg a Mostohám és ránk förmedtek mit keresünk itt? nm tudjuk hogy haszonélvezet stb...és hogy nem fog meghalni addig amíg Te ki nem fizeted a részét...kimentünk sétálni, mert nem akartunk bajt, egy nő azt mondta szóljak nyugodtan ha kell segíteni, nem tudom ki volt az, Szelinek bent maradt a nyunyája és elkezdett sírni, így vissza mentünk érte mind a 3an...és újra jött a csete paté...megelégeltem a helyzetet mondtam nekik menjenek be a szobába és meg a Mama szobájába vitáztam velük, elmondtam tudom hogy bánt a Mamával, és meg se érdemli hogy a Papámnak nevezzem, mert míg volt a Mama én is unokája voltam most meg már mostoha lettem, ez látszólag meglepetésként érte, de akkor is folytatódott, amíg az Alíz megindult felém, én elkezdtem kihátrálni a Petiékhez, a folyosón voltam amikor a Mama megjelent, melegség öntötte el a szívemet, ott állt a fürdőbejáratnál, egy kicsit viszont ilyesztúő is volt mert a bőre nem az a szép rózsaszín volt hanem szürkés, de láttam hogy segíteni akar, mondta is hogy hozok segítséget....aztán eltünt. A kezembe meg egy nagy erős bot volt de nem tudom hogy került oda, viszont jól megcsapkodtam vele az Alizt, aki összerogyott, Ordítottam a Petinek hogy vigye ki hátúl Szelit, gyorsan menjenek a Nenáékhoz fel! Papa kijött a szobából és látta Aliz fekszik, tök idegbe gurult és nekem akart rontani, de Őt is megcsapkodtam, hogy a Balázs meg a Míra hogyan kerültek oda nem tudom, de ők is nekem akartak jönni, aztán valakik megjelentek a hátam mögött nem tudom kik voltak nem ismertem őket, de nem élő emberek voltak, hanem halottak, Mamát láttam meg a Dédiket, de a többieket nem ismertem...úgy gondolom rokonaink lehettek, és elzavarták Őket, felálltak az Aliz meg a Papa is és azt mondta vissza jön a házba, mondtam neki gyere, a Mama nem fog neked békét hagyni...

Aztán felébredtem...

Peti a kisebbik öcsém, sokat van velünk, leginkább Ő rá számíthatok, Szelina a kislányom, Aliz a Mostohám lánya és a Balázs meg Míra az Aliz gyerekei


Tavaly amikor meghalt a Mama volt egy álmom...nagyon nehéz időszak volt...ott voltam nála, csodaszép fehér csillogó ruhába volt és úgy ragyogott mint még soha az életben, mondta mennyire szeret és hogy mindig velem lesz, végül elbúcsúzott azzal hogy most már mennie kell...megállítottam hogy várjon mondja meg hol készíttettetett ennyire szép ruhát és elmegyek vele én is, mondta ahova Ő megy oda nem mehetek vele...


szóval ez a három álmom volt, bocsánat hogy nem időrendi sorrendbe írtam, az első álmom vele ez a szép-ruhás volt, aztán a temetéses végül a harc a házba

2010. febr. 18. 14:32

Nem az lehet a háttérben, hogy úgy érzed, nem érdemled meg a diplomát, vagy valami ilyesmi? Vagy hogy nem érzed a diplomád értékét?


Valós életben is jártál egyetemre, vagy most jársz?

2010. febr. 18. 14:26

Szerintem is a múltban kell kutakodni.Idézd fel,hogy milyen érzéseket okozott benned az érettségire készülés,vagy milyen élmény volt maga az érettségi.

Én is sokszor járok álmomban a régi gimnáziumomban,de én tudom is,hogy azért,mert vissza vágyok oda.

A legtöbb álmunkban szerintem a nappali gondolatainkat,félelmeinket,vágyainkat dolgozzuk fel.

7. garamond (válaszként erre: 2. - 1ce47ad5cd)
2010. febr. 18. 14:05
Nem vagy stresszes? Én is hosszú évekig álmodtam az érettségivel és soha nem tudtam a tételre válaszolni, pedig érettségin meg tök nyugis voltam.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook