Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jóslás, álomfejtés. Ért hozzá valaki? fórum

Jóslás, álomfejtés. Ért hozzá valaki? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2019. febr. 17. 10:01
Én jóslás függő voltam úgy gondolom ma már hogy kész agymosás
2011. aug. 20. 14:17

nekem most volt 1 fura álmom.. érdekelne,mit jelenthet:


sétáltunk,mindenfelé... jött 1 vasúti átjáró.. mellette őrbódé a túloldalon... bácsi kijött, de nem szólt h ne menjünk.. csak éreztem,hogy nem kéne.. kinéztem balra, hát jött 1 mozdony, szóltam a többieknek,hogy állj! elment a mozdony, átmentünk..az 1ik sínen... az öreggel beszélgettünk,mondta,ez 1 mentesítő mozdony volt... 1x csak nagy csikorgás, jött 1 másik vonat, de nem a sínen... :D félig le volt csúszva,valamiért kisiklott.. 1 darabig még bukdácsoltam a kerekek közt,azok nem is csaptak el, de a végén rám dőlt az egész szerelvény és felébredtem...

2011. aug. 17. 12:40

Hello!

Lenne egy álmom de nem tudom mit jelent,valaki nem tudná-e megnomondani hogy mit jelent? Elvesztettem a kisbabámat. Álomban mit jelent?

58. Vicy29 (válaszként erre: 57. - Honnny)
2011. júl. 21. 18:04
Nem semmi nem történt, sőt a nagymamájának van 2 cicája akiket nagyon szeret! Tegnap éjszaka gyertyát nyújtottam a szobájában és nyugodtan végigaludta az éjszakát! Remélem így is marad!
57. honnny (válaszként erre: 55. - Vicy29)
2011. júl. 21. 16:30
van egy kérdésem:Az előtt a pár nap előtt hogy a lányod elkezdte látni a cica szellemet történt valami nagy megrázkodtatás vele?
56. Vicy29
2011. júl. 20. 22:19
Titánia,Bihbe!Nagyon köszönöm a hozzászólásotokat,kipróbálom!Kicsit tartok ettől,hogy ő tényleg lát valamit,érzékenyebb,vagy fogékonyabb az ilyen dolgokra.A tesójával(9éves)alszik egy szobában és ő nem érzékel ezekből semmit.Az éteri lényen szellemet kell érteni?Mivel fél tőle ez rossz szellem lenne?
55. Vicy29
2011. júl. 19. 08:38
Sziasztok!Egy elég érdekes és furcsa dolog történik pár napja amire nem nagyon tudom a magyarázatot.Van egy két és fél éves kislányom aki kb.4napja minden hajnal fél3kor sikítva ébred,hogy rossz cica félek tőle nem megy el...ilyenkor felül és olyan mintha tényleg látná és ott lenne az ágya alatt de persze nincs.(Nincs is macskánk)Nagyon fél tőle és napközben is emlékszik rá és mondja is,hogy volt csúnya rossz cica ágyamnál és nem ment el.Szerintetek???Előre is köszi ha tud valaki érdemlegeset írni!
54. Titánia83 (válaszként erre: 53. - 6caa0e9305)
2011. júl. 7. 09:42

Nekem erről két dolog ugrott be:


1. méregteleníts, lehet a szervezetedben valami gyulladás, ami annyira nem nyilvánvaló!


2. körülötted, téged érintő ármánykodás, negatív energiák, rosszakarók. Kérj védelmet magadra, vagy imádkozz, és gyújts fehér gyertyát. Segít letisztítani a negatív dolgoktól.

2011. júl. 7. 05:31
Helo volt ma egy hüje álmom.azt álmodtam hogy elöl mozgott egy egésséges fogam és ki akartam húzni.neki is fogtam de amikor kivettem nem az volt, hanem egy /több rohadt ,fekete fogak voltak és amit ki akartam húzni az ott maradt a helyén.én az álmomban azt gondoltam hogy mögötte volt és már kevés kellett hogy ezek a rossz fogak kiessenek.egyébként ezeket a rossz fogakat nem láttam a számban.fúrcsa vajon mit jelenthet?
52. 5ff23a857c (válaszként erre: 50. - Titánia83)
2011. júl. 4. 08:14
Remélem igazad van, de a következő mondat az volt, hogy " Vigyázz, nehogy hoppon maradj".
2011. júl. 3. 17:38

Megint költöztem, de nem tudom hova. Ház másik lakás? Pakolás és ami még hozzá lapcsolható nem volt benne, csak idegen hely..

Megnézem itt is a neten..

50. Titánia83 (válaszként erre: 50. - Esom)
2011. júl. 3. 10:46
Valószínűleg egy kiteljesedés következik, tehát ez lehet egy lecke, amit megtanultál, vagy egy feladat, amit befejeztél. Vagy legalábbis már a végénél tartasz.
49. Titánia83 (válaszként erre: 48. - Árnyjáték)
2011. márc. 19. 22:11
Én is így szoktam. Nem nagyon foglalkozom az ilyen előre kreált álomszótárakkal, megfejtésekkel, hiszen mindenki tudatalattija egyénileg üzen számára, és nem szótárból válogat. De azért a jó dolgokat kiveszem, és azt elhiszem, hogy bejön. :D
48. árnyjáték (válaszként erre: 46. - Ncilány)
2011. márc. 19. 08:06

Köszi:)

Bár nem birkóztam vele,nem ültem a nyakában és nem is szerelmeskedtem vele:)

De az anyagi siker rám fér:)

Hiszek benne,ettől függetlenül:) (Mármint az anyagi sikeremben:) )

47. árnyjáték (válaszként erre: 45. - Titánia83)
2011. márc. 19. 08:03

Ez jó:)

Az emberek nem gondolnak arra,hogy azt kapják (előbb utóbb) amit adnak.

Aztán meg sír a szájuk,hogy miért történik ez velük?

46. Ncilány (válaszként erre: 38. - Árnyjáték)
2011. márc. 18. 19:54

- Anyagi siker; jó üzleti szellem. Ördöggel, ha birokra kelsz: szenvedély: rosszallod a saját viselkedésed. Ördög, ha belédkapaszkodik: túlzás, autósnak: gyorshajtás. Ördög, ha barátságos, megnyerő: kerülőutakon jársz; jó ötletek, amelyeket nem tisztességes úton valósítasz meg. Ördög nyakában ülni, ördögöt meglovagolni: szerelmi ügyeskedés, cselszövögetés. Játékördög: jó humor, kedves heccelődés. Nőnek ördöggel szerelmeskedni: nem avatod be partnered a testi kíváncsiságaidba, ezért talán aztán nincs is sok örömöd a szexben.

Ezt találtam..

45. Titánia83 (válaszként erre: 44. - Árnyjáték)
2011. márc. 18. 15:32

Nincs mit. :)


Nekem is volt egy érdekes álmom. A munkahelyemen az asztalom alatt egy pink színű pók mászkált. Nem volt ijesztő, pedig én félek a pókoktól. Na később kiderült, hogy az egyik kolléganőm (aki mindig játszotta a cicababát) rendesen alámtett. Igaz hónapokkal később a sors félig-meddig visszaadta neki azt a gonoszságot.

44. árnyjáték (válaszként erre: 43. - Titánia83)
2011. márc. 17. 20:04

Igen,én is hasonló dologra gondoltam.

A második mondat úgy ahogy van,találó.

Köszi:)

43. Titánia83 (válaszként erre: 38. - Árnyjáték)
2011. márc. 17. 19:47
Szerintem nézz körül az ismeretségi, rokonsági körödben, mert valaki rossz szándékkal jár/járt nálad! Esetleg valaki ki akarja fürkészni valamely bizalmas titkodat.
42. árnyjáték (válaszként erre: 41. - Kriszti1212)
2011. márc. 17. 19:23

Szerintem nem ilyesmi.

Az a fog. (Azt hiszem)

41. Kriszti1212 (válaszként erre: 40. - Árnyjáték)
2011. márc. 17. 11:49
Sajnos én ilyenekben nem vagyok otthon, csak találgatni tudok. Esetleg egy váratlan haláleset a közeletekben, vagy valami ilyesmi. Én erre tudok gondolni. De hátha mások tudnak majd okosabbat.
40. árnyjáték (válaszként erre: 39. - Kriszti1212)
2011. márc. 17. 07:45

Az volt:S

Rossz volt:S

Valaki megmondhatná mit jelent:)

39. Kriszti1212 (válaszként erre: 38. - Árnyjáték)
2011. márc. 17. 07:42
Hű, ez elég komoly :(
2011. márc. 17. 07:28

Álmomban egy ördög matatott a szobámban,elég hangosan,aztán beállt az ágyam elé,engem nézett.

Jó nagy szívdobogással keltem,feloltottam a villanyt,körülnéztem.

Nem volt ott senki persze,de elég félelmetes volt:S

37. Titánia83 (válaszként erre: 36. - Vircsy82)
2011. márc. 14. 19:51
Érdekes álom. Ja, lehet jós álom is. :)
2011. márc. 14. 19:12

Valaki !?

Én szültem álmomban 4 kiscicát , nagyon szépek voltak de ....

Lehet csak azért ,mert anyukám cicája nemsokára ellik,és aznap feküdt az ölemben ..?

35. 99c6cef036 (válaszként erre: 34. - Kriszti1212)
2011. jan. 7. 20:46
itt kaptal jot es rosszat egyarant,en azt tanacsolnam figyeld meg naponkent hogy milyen dolgokkal es gondolatokkal foglalkozol tobbet es meglatod amivel tobbet foglalkozol tobnyire azzal fogsz almodni,egyszeru nincs ebben semmi relytely csak egyesek szeretnek filozofalni es felnagyitani dolgokat,de te csinald a te meglatasod szerint,de az alomfejtoket hagyd ki az eletedbol.
34. Kriszti1212 (válaszként erre: 33. - Árnyjáték)
2011. jan. 7. 14:23
Hát nem. De szerencsére elmúlt és ilyet már nem szoktam álmodni.
33. árnyjáték (válaszként erre: 31. - Kriszti1212)
2011. jan. 7. 14:10
Pfú az nem lehetett kellemes:(
32. árnyjáték (válaszként erre: 30. - Titánia83)
2011. jan. 7. 14:09

Szia.

Nemrég volt egy migrénes fejfájásom,de egyébként soha nem szokott lenni és a fejem sem fáj.

Annyira élethű volt,tehát nem tudtam,hogy álmodok...

Előző élet?Ez mit jelent?Valami gengszter voltam akit elkaptak?:))) :S

Nem viccelődök,de mire gondolsz?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook