Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Álmomban öngyilkos lettem, mit jelenthet ez? fórum

Álmomban öngyilkos lettem, mit jelenthet ez? (beszélgetős fórum)


9. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 10. 21:28
Csak annyit jelenthet az álom, hogy a nyugtató adag már túl kevés.
8. df1e1c376c (válaszként erre: 5. - Df1e1c376c)
2021. febr. 10. 13:02
Valószínűleg kijjjafaxnit érdekelt, ha a kiírt fórumra sem nézel vissza.
2021. febr. 10. 11:37
Valami hülye filmet néztél.
6. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 10. 10:57
Nehéz volt a vacsora.
2021. febr. 10. 10:51
Mire gondoltál mikor felébredtél?
4. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 10. 10:46

Csak annyit, hogy valami van a fejedben, amit nem zártál le.

Mi változik az életedben?

2021. febr. 10. 09:39
állitólag az ellenkezője, azaz a való világban nem leszel az.
2. janszi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 10. 09:30

Van valamilyen életkörülmény,amiből nem tudsz szabadulni önerőből,ezért van a "végleges megoldás" folyton porondon,de mivel szeretsz beszélgetni,és ha van kivel,akkor mindig jobban alakul a történet,a rendszámos példaképed a valóságban csak egy negatív referencia az életedben,te ennél több vagy,mert ha meg lehet oldani valamit,abban partner vagy,mert okos is vagy.Azt is tudnod kell,a depresszió egy beszűkült tudatállapot,ahol a probléma és a megoldhatatlansága kiszorítja a valóságot,ezért fordul befelé az ember a külvilág ingereitől.

Pedig fontos lenne nyitnod,mert ilyenkor minden esetben ott a megoldás melletted,nap mint nap találkozol vele,csak nem ismered fel,mivel nem tudsz figyelni rá,és elengeded,nem veszed észre.

Szóval,a megoldás az,hogy meg kell engedned hogy segítsenek még akkor is,ha az szerinted nem jó megoldás,mert most nem tudsz reálisan értékelni-viszonyítani,akár csak kezdő lépésként is megfelel most,majd lehet javítani-csiszolni még a megoldáson kedved szerint.Egyébként az egész történet gyökere egy múltbeli sérelem miatt van,amit nem sikerült megoldani,az így kialakult dacos-nem-áll a szemed előtt azóta is,és mindenki elfordul(t) tőled emiatt-ezt gondolom.Egyébként a párbeszéd az ego és a felettes-én között zajlik,ezt szokták használni a médiumok,látók,és sokféle ezoterikus technikában is/meditáció a beszűkült tudatállapot eléréséhez/a testen kívüli élmény vagy információszerzés/ ami nem is annyira misztikus történet ha jobban belegondolunk,csak a kevés témaazonos/témaspecifikus információ miatt utasítja el az ember csípőből az ilyen elméletet,ami nem csak elmélet am.

Magyarán akinek nincs ismeretanyaga,információja valamiről,azt elutasítja,mivel számára hiteltelen az infomáció.

Szóval a belső vívódás a fél-álom vagy már nem is álom amit írsz,mert úgy vagy része hogy irányítasz,döntesz,ami álomban nem olyan gyakori,csak visszatérőben ha tudod hogy jobban kell megoldanod.

Szerintem.

2021. febr. 10. 08:47

Álmomban egy épületben voltam és volt velem valaki, talán egy másik lány de pontosan nem tudom. Öngyilkos akartam lenni. Emlékszem hogy lassan és zörögve jött a lift, sütött a nap kb délelőtt lehetett és iszonyatosan reszkettem a félelemtől. Meg említésre került hogy az az épület 20 emeletes. A liftben alkoholt ittam aztán bevettem rá valami tablettákat hogy csökkenjen a félelmem, mert iszonyatosan reszkettem. Aztán a következő emlékem az az hogy valami tetőtéri helyiségben ülünk a földön egy nyitott ablak mellett nagyon magasan és beszélgetünk, órák hosszat de arra már nem emlékszem hogy miről. Arra viszont emlékszem hogy aki velem volt többször is megkérdezte hogy biztosan ezt akarom-e. Mindig igent mondtam de folytattam a beszélgetést mintha valójában nem akarnám. Aztán egyszer megkérdezte már sok óra eltelhetett akkor is mondtam hogy igen, felírtam a mellettünk lévő falra a példaképem rendszámát aki szintén öngyilkos lett a valóságban évekkel ezelőtt (csak nem ilyen módon) és megtettem, leugrottam. Egy pillanatig éreztem a beton keménységét amin fekszem aztán hirtelen felébredtem.

A valóságban is vannak ilyen gondolataim de azt gondolom hogy ilyen durva módon hogy leugorjak valahonnan sosem tudnék véget vetni az életemnek.


Szerintetek mit jelenhet ez az álom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook