Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Akik értenek az álmokhoz, álmok jelentéséhez: mit jelenthet, ha álmomban valakit (egy ismerősömet) ugy megbántottam, hogy sirt? fórum

Akik értenek az álmokhoz, álmok jelentéséhez: mit jelenthet, ha álmomban valakit (egy ismerősömet) ugy megbántottam, hogy sirt? (beszélgetős fórum)


12. boszi1968 (válaszként erre: 10. - 53ee79a68b)
2009. júl. 24. 15:42

el olvastam amit írtál.meglepő dolgokat írtál le.egy részt azt lehet belőle kiolvasni,hogy a srác fél téged fel vállalni az ismerősei és a szülei előtt.más részt pedig lehet hogy nem is szeretett igazán.ebből kifolyolag csak azt tudom tanácsolni hogy próbáld meg kitörölni az emlékezetedből.lépj túl ezen a kapcsolaton.tudod mindenkinek meg van valahol az az ember akivel boldog kapcsolata lehet.

majd jön az igazi ne búsulj.a szíved fogja meg súgni hogy ki lessz az igazi.tapasztalatból mondom.

2009. júl. 21. 16:59
nem tudom, mitől van az, hogy mostanában nagyon sokat a nagymamámmal, aki 25 éve halt meg, anyukámmal és apukámmal álmodok....tudna valaki segíteni?
10. 53ee79a68b (válaszként erre: 9. - Boszi1968)
2009. júl. 12. 19:20

Szia!


Hidd el, alapos a srác. Egy környéken lakunk, de még csak nem is látom. Telefonszáma megváltozott, emailra nem reagál. Mielőtt "kilépett" volna életemből, előtte egy héttel egy buliból jött hozzám kicsit ittasan és akkor nagyon sok mindent elmesélt magáról és a családjáról, amit másnap letagadott, hogy ő ilyet biztos nem mondott...

Innentől kezdve kezdett eltünedezni, majd végleg eltűnt életemből.

9. boszi1968 (válaszként erre: 8. - 53ee79a68b)
2009. júl. 11. 23:27

szerintem azért álmodsz vele mert még mindig szereted.és gondolom foglalkoztat hogy mért hagyott csak ugy ott.szerintem utána kéne járnod a dolognak,

hogy meg értsd hogy miért történt mind ez.

2009. júl. 6. 20:13

Sziasztok!

Kérdezhetek én is egyet? Túl vagyok egy szakításon, de konkrétan nem zártuk le, mert a srác 2 gyönyörű hónap után szó nélkül kilépett az életemből. De ennek már lassan 3 hónapja.

Viszont szinte mindig álmodom vele. Nem visszatérő álom, de valahogy mindig megjelenik más helyszíneken és más szituációkban. És nem tudom mennyire számít e, de mindig el akar küldeni maga mellől, holott közli, hogy szeret.

Bocsi, hogy kicsit sok lett, de le akartam írni az előzményeket, hátha számít..

7. boszi1968 (válaszként erre: 5. - Harlow)
2009. jún. 2. 23:19
ez annyit jelent hogy nagyon szereted.szeretnéd ha mindig melletted lenne.ép ezért tedd meg a kezdő lépést.beszélgess vele az álmaidról.
6. Linda111 (válaszként erre: 5. - Harlow)
2009. jún. 1. 21:32
Én mondjuk nem értek az álmok jeletéséhez, de szerintem ez azt is tükrözheti, hogy többet jelent neked, mint a többi ember....
2009. jún. 1. 21:27

Sziasztok!én nempont ilyet álmodtam,nekem ez egy kicsit bonyolultabb,de megtaláltam ezt a fórumot,ahol álmokról van szó,és óriási szükségem lenne 1 kis segítségre...

szóval,a lényeg,h van egy srác,akit több mint 2 éve szeretek(nemjárunk),és sokx úgy tűnik,ő is így érez...na,mind1,nem is ez a lényeg,hanem h amikor ő benne van az álmaimban,őt mindig élesen látom,míg másokat homályosan,"álomszerűen"... ez mit jelenthet?

a másik pedig,h újabban(ballagásunk óta),ha róla álmodom,és felébrdek,mindig olyan érzésem van,mintha mellettem lenne...

4. Bgaby (válaszként erre: 3. - Linda111)
2009. jún. 1. 18:21
Bizonyára igen, mert semmi sem történik ok nélkül.
3. Linda111 (válaszként erre: 2. - Bgaby)
2009. jún. 1. 15:43

Köszi szépen :)

Bár nemhiszem, hogy ezt az illetőt valami ilyesmi informásció birtokába tudom juttatni, ugyanis nem a kedvencem.....konkrétabban, ő egy pasi aki szerelmes belém, de engem kiráz tőle a hideg, már a hangjától is....ennek lehet valami jelentősége, hogy pont ő szerepelt az álmomban?

2009. jún. 1. 15:38

A könny a lélek tisztulásának jelképe. Egy érzelmi teherrel, mely nyomja a lelkünket, gyakran csak álmunkban tudunk, merünk szembenézni vagy sírni miatta. De ez akkor érvényes,amikor magadat látod.

Amikor más valakit látsz sírni álmodban,az valójában nem is úgy fog megtörténni, hanem az ellenkezője, vagyis nevetni fog. Ezek szerint hamarosan olyan információ birtokába juttatod,ami kiváltja belőle a boldogság érzését.

Remélem segítettem. :-)

2009. jún. 1. 15:23
Csak olyan emberek hozzászólását várom, akik tényleg komolyan állnak hozzá ilyen dolgokhoz. Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook