Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Almaecet kapszulával fogyott valaki? Nem teszi tönkre a gyomrot? fórum

Almaecet kapszulával fogyott valaki? Nem teszi tönkre a gyomrot? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
25. d606bc0fd7 (válaszként erre: 23. - Salatam)
2007. szept. 5. 17:16

Szia!


a biztosabb hatás érdekében igyál meg lefekvés előtt is egy adagot!

24. jemma (válaszként erre: 23. - Salatam)
2007. szept. 5. 17:13

szió:)


éhgyomorra kell inni, de lehet főétkezések után is.

a lényeg, hogy 2 deci langyos(!) vízbe kell egy teáskanálnyit önteni és meginni. nem szagolj bele, mert az nem valami szívderítő:))) ha még hatékonyabban szeretnéd alkalmazni, akkor nyelj le mellé egy kis kanál mustármagot is. nem kell összerágni!!!


kíméletesen, szépen tisztítja a gyomrot (a mustármaggal együtt), fellazítja a leradódott salakanyagot.


pusz: jemma

2007. szept. 5. 12:39

Sziasztok! Én két napja fogyózok, fogyasztó teát. ill. kapszulát használok és most ötvözni szeretném az almaecet kúrával, a gyorsabb hatás érdekében. Én 160 cm, 83 kg (még tegnap elött, ma már 82)vega anyuka vagyok. Az lenne a kérdésem, hogy az almaecetet csak egy nap egyszer kell inni, éhgyomorra?

Puszi.

22. jemma (válaszként erre: 21. - Jemma)
2007. szept. 3. 17:37

ja, és nem teszi tönkre a gyomrot, mert amíg az üvegben van addig savas kémhatású, a gyomorban már lúgos. az én ismerőseim közül sokan isszák és még senkinek semmi baja nem volt tőle. pedig van köztük olyan akinek mindentől fáj a gyomra!


úgyhogy: hajrá!

21. jemma
2007. szept. 3. 17:35
én minden reggel almacettel kezdem a napot. felesleges a pénzt kidobni a kapszuláért, mert az üveges sokkal olcsóbb! keverem két deci vízzel és lehúzom éhgyomorra!
20. fabriagi (válaszként erre: 17. - Mariska777)
2007. szept. 3. 13:30
azt szeretném kérdezni mennyit szedtetek a kapszulából, és mikor evés után, elött??
19. Juddyt (válaszként erre: 17. - Mariska777)
2007. aug. 24. 10:36
Hogy haladsz a kapszulával? Én második napja szedem kiváncsi vagyok...
2007. júl. 10. 19:48
Nálam semmi eredmény.
2007. jún. 18. 09:15
Sziasztok!Én szedem az almaecet kapszulát.Régen fekélyem volt,nem is tudtam sokáig szedni,már a nevére nem emlékszem.Most egy másik fajtát próbáltam ki.Május 18tól szedem.Az eredmény:-8cm mellbőség,-5cm derék,-6cm csípő,-2 cm comb.És a kezdő csomag csak 399ft volt.Most fog jönni a következő adag,talán 1500-1700ft lesz.Szerintem megéri.Nem bántja a gyomrom,nincs állandóan "falási" kényszerem mint előtte.
2007. jún. 17. 22:01
Ha sok a savad tönkreteszi a gyomrot. Én is így jártam, vigyázz vele !!!
15. jemma (válaszként erre: 14. - Badonyimariaeva)
2007. jún. 16. 22:38

nem hízlal!!

éhgyomorra végül is bármi belefér.

a méz nem a fogyás miatt került terítékre, hanem a vitamintartalma miatt.

én egyébként azt gondolom, hogy ha valaki elhagyja a finomított cukrot, akkor helyette inkább mézet használjon mint édesítőt. a diéta alatt és most is folyamatosan mézzel édesítem a teámat és ez nem gátolta a súlyvesztést.

tudod milyen jól tud esni az a kis finom, nyugtató mézecske az "éhgyomros" almaecet után???

14. badonyimariaeva (válaszként erre: 13. - Jemma)
2007. jún. 16. 22:14

Ha mézet eszel az almaecetre,az nem hízlal?

Én tablettában fogyasztottam,nagyon jó volt,de már nincs rá szükségem,elértem azt a súlyt,amit szerettem volna.

13. jemma
2007. jún. 15. 23:11

az almaecet kapszulát azért nem próbáltam, mert ott van kéznél a sokkal olcsóbb almaecet...

éhgyomorra fogyasztottam a következő "koktélt":

2 dl langyos vízbe önteni 1 teáskanál almaecetet, ezt gyoran legurítani (mert iszonyat az íze...) utána elszopogatni egy kávéskanál mézet.

minden egyes reggelem így indult és diétáztam is. mindezt egy remek természetgyógyász javasolta és az étrendet is ő állította össze. fél év alatt 25 kilót fogytam. eleinte a rengeteg méreganyag miatt egy kissé pattanásos voltam, de amikor ez elmúlt (kb. 1 hónap), utána olyan volt a bőröm, mint a porcelán plussz fogytam is.

a gyomrot - a tévhittel ellentétben - nem teszi tönkre, mert az almaecet lényege, hogy az üvegben savas de a gyomorban már lúgos!! soha nem is fájt tőle a gyomrom, pedig egyébként jellemző, hogy a gyomrom érzékeny.

de nemcsak karcsúsodára kiváló, hanem még legalább százezer pozitív hatása van és külsőleg is kiváló, például pattanásra.

2007. jún. 7. 12:08

A káposztaleves kapszulától fogyott már valaki,

mi a tapasztalat?

2007. máj. 14. 14:28
az almaecet magában nem káros, de a tabletta helyett inkább vizzel higitott almaecetet igyál, mert a tabletta a gyomorban egy pontba koncentrálódik, ami nem egészséges!
10. teleki_2007 (válaszként erre: 5. - Mazsola1)
2007. márc. 22. 09:59
az elöbbiekben Mónosné Szalai Anita néven Írtam az almaecettel kapcsolatban.
9. teleki_2007 (válaszként erre: 5. - Mazsola1)
2007. márc. 22. 09:57
teleki_2007 alatt találjátok a következő hozzászólásaimat.
2007. márc. 22. 09:55
Ma kapom meg a tegnapelőttre ígért leírásokat a gyógyszerész csajtól. annyit mondott, hogy mindenképpen ő is olyat választana ami a vizelettel kiürül, tehát nem halmozódik fel a szervezetben.priviben adok majd róluk tájékoztatást nem akarok reklámozási problémát.Én vagyok a Mónosné Szalai Anita, csak akkor másikon jelentkeztem be.
2007. márc. 20. 20:01
Almaecet csak hasmenést okoz hiszen éhgyomorra kell inni 1/2 dl-t és utánna egy pohár vizet.
2007. márc. 20. 06:27
Sziasztok! én szűztea kapszulát szedtem? de krónikus hasmenésen kívű más érdemes hatása nem volt. Fogytam tőle de azért mert ha meg ettem vagy ittam valami azt rögtön ki is hajtotta.:}
5. mazsola1 (válaszként erre: 2. - Mónosné Szalai Anita)
2007. márc. 19. 20:56
Ha megtudsz valamit légyszi írd meg!
2007. márc. 19. 17:50

Igen,én attól fogytam le,14kg-ot.

Az almaecet nem teszi tönkre a gyomrot,sőtt,egészséges a szervezetre.

2007. márc. 19. 12:50
ha megtudtok erről valamit kérlek benneteket küldjetek üzenetet mert engem is érdekel afogyókúra
2007. márc. 19. 12:36
Én is éppen ez után érdeklődöm a gyógyszerészemtől, hlnapra ígérte , hogy utánnanéz.Régebben egy ismerősöm vagy 30kg lefogyott almaecetes vízzel de melette alig evett valamit. ez biztosan nem jó.Engem is érdekelne, hogy az almaecetkapszuláról és a szűzteakapszuláról vannak-e tapasztalataitok?
2007. márc. 19. 12:31
Almaecet kapszulával fogyott valaki? Nem teszi tönkre a gyomrot?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook