Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Almaecet kapszulával fogyott valaki? Nem teszi tönkre a gyomrot? fórum

Almaecet kapszulával fogyott valaki? Nem teszi tönkre a gyomrot? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
85. reni79 (válaszként erre: 84. - Gecam)
2009. febr. 26. 09:49
Én 3 napja iszom az almaecetes vizet.Csökkentem a szénhidrátbevitelt is.Remélem használ.
84. Gecam (válaszként erre: 83. - Zazuska)
2009. febr. 25. 17:47
Szia!Én is szedem a szűzteát de nekem nem igazán használ!!Lehet kipróbálom én is ezt az almaecet-vízzel lötyit!
2009. febr. 23. 12:31

Sziasztok!

Én próbáltam a szűzteát is, ami borzalmas volt, mármint a kapszula. Már a víz is átment rajtam, és igen fogytam tőle, de azért, mert kiméregtelenített. Muszáj volt abbahagynom, mert olyan szinten kimosta a vitaminokat belőlem, hogy tablettákkal kellett pótolnom. Vigyázzatok vele!

Az almaecettel kapcsolatosan annyit, hogy én kb. 1 hónapja iszom minden reggel 2dl vízzel étkezés előtt kb. negyed órával. Tele van vitaminnal, csak arra kell figyelni, hogy túl sokat nem szabad belőle fogyasztani. Minden főétkezés előtt fogyasztom.

Segít az anyagcserében, emésztésben és étvágycsökkentő hatása is van.

Nálam a négy hét alatt 4 kiló ment le.

2009. febr. 8. 11:01
Hogyan hangozhat el olyan kémiai analfabétizmus a magyar televízió bármelyik csatornáján hogy pld a gyomorsav elleni szer a sósavat vízzé, meg más természetes anyagokká alakítja? Ha a szövegíró kémiai analfabéta akkor még ott van aki a blődséget engedélyezi és ott van a tv amelyik munkatársai is felelősek a hazugság képtelenség közreadásáért. Az nem ad senkinek felmentést hogy van aki szedi rövidebb hosszab ideig és nem észlelhető károsodás és rendelleneség mert az emberek szervezete nem egyformán reagál így a gyomor bél traktus se. A beírásokból világosan kiderül hogy az ún fogyás számbelileg egyáltalán nem szignifikáns és az irritatív hatás túl nagy több tíz %.
81. Rézike 49 (válaszként erre: 80. - 036bf4cfe4)
2009. febr. 8. 07:00

Köszönöm a figyelmeztetést!!! :(

Szép vasárnapot!

80. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 79. - Rézike 49)
2009. febr. 7. 21:57
Én nem tudom ki volt az a szemét kémiai analfabéta aki a "poralakú" ecetet kitalálta, és kik voltak azok akik ezt a szemetet engedélyezték. Ugyanis ecetet nem lehet poralakban előállítani! Általános iskolás kémiai ismeretek is elegek ennek a képtelenségnek a felismeréséhez! Csak az ecet valamelyik sóját lehet poralakban a gyomorba bevinni az pedig a gyomorsósav miatt szabadul fel ecetsavként de felhaszálja a sósavat és a szervezetet túl sok sósav képzésére kényszeríti ami nagyon káros lehet!
2009. febr. 7. 21:31

Szép estét!

Elolvastam az eddigi hozzászólásokat. Elkeserítő.Egy hete szedem az almaecet kapszulát, reggel és este étkezés előtt.2007-ben kezdtem szedni először, nem fogytam semmit. 2007.év karácsonyán úgy kipurgált, hogy azt hittem, ott pusztulok el. A szülés semmi volt ahhoz képest.

Végül már csak víz jött belőlem és ecetszag.

Kitisztított, az biztos.

Maradt pár kapszula, még nem járt le a szavatossága,így újra kezdtem szedni. Meg is rendeltem, de a hozzászólásokat olvasva, lehet, hogy kár volt. Talán az almaecet is megtette volna...Ha fáj a gyomrom, újból abbahagyom.De hogy szabadulok meg akkor a 10 kg-tól??

2009. jan. 25. 10:58
Én nem szedném...
77. ancsix (válaszként erre: 75. - Angyalka105)
2009. jan. 24. 17:42
Barátnőm is így járt!
2008. dec. 9. 15:10
Probáltam Almaecet kapszulával fogyizni,de sajnos egy jó kis nyombélfekélyem lett tőle,azóta a fekély elmúlt de a heg sajnos megmaradt, és sok lett a gyomorsavam amire Qvamatelt kell szednem.
2008. aug. 2. 18:24
Pár hétig én is szedtem az almaecet kapszulát,de abba kellett hagynom,mert a gyomrom majdnem kilyukadt tőle.Valamiért nem bírtam.
74. csera (válaszként erre: 72. - Nicol02)
2008. aug. 2. 11:39
Ha túl vagy néhány napon, írd meg légyszi a tapasztalataidat! Miket eszel mellette?
2008. aug. 1. 22:09
20-30 perc!bocsi!
72. Nicol02 (válaszként erre: 71. - Csera)
2008. aug. 1. 22:08
Szia!Én úgy tudom,hogy minden étkezés előtt kb.20-30 -el előbb kell inni ilyen lötyit!1 evőkanál ecet egy kiskanál méz!
71. csera (válaszként erre: 70. - Nicol02)
2008. aug. 1. 13:39

Miből áll pontosan a kúrád?

Én azt hittem csak reggel kell egy pohár vízbe, 1-2 evőkanál ecetet tenni?

2008. júl. 31. 22:14
Egyébként ma már túl vagyok a 3 pohár lötyin!Nagyon rossz!Egyenlőre nekem annyi az eredmény,hogy 10-15 percenként kell pisilni!Más nem!Semmi hasmenés,mint ahogy olvastam másoktól!
69. Nicol02 (válaszként erre: 68. - Adri25)
2008. júl. 31. 22:12
Olyan 3-4 kiló minimum!Most 56-57 kg vagyok!Egy honapja minden este tornázom kb 1 órát!két hét után fogytam 2 cm-t a csipőmből,derekamból!Meg sajnos a mellemből is,amiből annyira nem kellett volna!Ebből 3 cm-t sikerült lefaragni!:-(A mérleg 1 hónappal ezelőtt is ennyit mutatott,remélem ez majd megoldja a kérdést!:-)
68. adri25 (válaszként erre: 67. - Nicol02)
2008. júl. 31. 14:35

Te mennyit

szeretnél leadni?

67. Nicol02 (válaszként erre: 66. - Adri25)
2008. júl. 31. 14:29
Szia!A barátnőm aki régebben csinálta,10 kilót fogyott!A másik aki 3 hete kezdte pár kilót,de ő szeret enni,ráadásul napközben nem eszik,csak olyan 5-6 körül,de akkor sem diétásan!:-)Persze szerintem ez a fogyás attól is függ,hogy ki hány kiló és milyen gyorsan reagál a szervezete a dolgokra!Meg mellé kell a rendszeres mozgás!:-)
66. adri25 (válaszként erre: 65. - Nicol02)
2008. júl. 31. 08:24
Mennyit fogyott a barátnőd?
2008. júl. 30. 20:06

Sziasztok! Én holnap kezdem az almaecet kúrát!Nem a kapszulát,mert ezekben nem igazán hiszek!:-(

A barátnőm 3 hete kezdte,már fogyott!A másik barátnőm is ezzel fogyott le nem olyan régen!

Én kb.3-4 kilótól szeretnék megszabadulni,remélem sikerül!:-)

64. Melcsi4 (válaszként erre: 63. - Micimacko72)
2008. júl. 21. 09:34
Szia! És milyen árban van? Gyógyszertárban lehet kapni?
63. micimacko72 (válaszként erre: 62. - Melcsi4)
2008. júl. 20. 15:44
Szia! Garcinia Plus a neve. Zsírégető és elveszi az étvágyadat. Én eszt szedem és iszom mellé a teát. Tényleg nem vagyok annyira éhes. A teától kicsit fáj gyomrom, mert fahéjas. De nem vészes.
62. Melcsi4 (válaszként erre: 61. - Micimacko72)
2008. júl. 17. 17:48

Szia!

Hát én holnap lemondom az almaecet kapszulát! semmit nem használ. az aloeverás kapszulának mi a pontos neve? tényleg használ?

2008. júl. 17. 11:29
Sziasztok! Én is szedtem az almaecet kapszulát, de csak annyi hatása volt, hogy reggel rendszeresen kellett Wc-nem. Fogyni nem fogytam. Most az aloeverás kapszulát fogom kipróbálni. Sokan dícsérik.
60. csera
2008. júl. 16. 14:22

Sziasztok Sorstársak!

Azt hiszem én sem kísérletezem tovább, visszamondom a kapszulát. Most megint rá kellett jönnöm se kapszulától, se teától, csak a helyes étkezéstől na és a Mozgástól várhatok eredményt :(!

Sok sikert nektek is!

2008. júl. 16. 09:48
nah hát ezek szerint te se vagy megelégedve a kapszulával!! nah majd sztem valami mást keresek,legyen akár megint tabletta,vagy kondigép,majd meglátom!! Ha viszont tudnál valami jot akkor adhatnál tanácsot....hogy mégis mit érdemes elkezdeni!! Elöre is köszike Wiky
58. Melcsi4 (válaszként erre: 57. - Wikybaby)
2008. júl. 11. 10:18
Szia! Én még szedem, de nem érzek semmi hatást. vettem bánó almaecet kapszulát,szerintem ugyanaz mint a body boost. most kettő-kettőt szedek. kevesebb édességet eszek, mióta szedem a kapszulát. de más változás nincs.
2008. júl. 8. 19:02
szia melcsi4! Én is azt szedem/szedtem de nem éreztem semmi hatást! Lehet hogy valamit rosszul csináltam......vagy nemtom mi lehet,de nem hatott!De ha valaki tud a hozzászolásommal kapcsolatban valamit írni,azt természetesen szívesen meghallgatom!!! Azért én is kivi vagyok mások tapasztalataira,és véleményeire. :)
56. csera (válaszként erre: 55. - Melcsi4)
2008. jún. 29. 17:57
Olvasd el az előző hozzászólásomat :)!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook