Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Állandó ehetnékem van. Segítsetek! fórum

Állandó ehetnékem van. Segítsetek! (beszélgetős fórum)


2013. nov. 17. 09:07
akkor egyél!!
2010. márc. 14. 20:37

Késő a havi mikulásom már nagyon régóta nem hoz ajándékot, amióta belestem ebbe az egészbe. Nem tudom mi "ez" csak azt hogy sötét, és magányos. + dolgot tudok csak biztosan.

1.Annak az 5kg muszály valahoyg lemennie. Nagyon fontos

2. Ha nem fejezembe ezt a kényszer evést egészségügyi problémáimadodhatnak.

3. Iszonyú cefetül érzem magam. Mert nem csak hogy barátaim nicsnenek, családom sincs. És akkor itt most gondolhatjátok azt hoyg itt van ez a kis 15 éves, aki itt panaszkodik, stb, pedig higgyétek el, ez most egy nagyon komolya problémám.!

2010. márc. 14. 20:00
Hát most kezdődik az a kor, amikor a test elkezd gömbölyödni, felveszi a "nőies" alakot. Ez természetes! Egyél rendesen, nehogy összeszedj egy hormonzavart és aztán amikor szeretnél, nem lesz kisbabád! Sok gyümölcs, zöldség, és alvás jókat, kocogj, ússz. A fejlődő szervezetnek szüksége van a vitaminokra, fehérjére, szénhidrátra egyaránt. 8 évvel ezelőtt még 42-45 kg voltam!
2010. márc. 14. 19:55
AZ lehet hogy enm híznák, de az alapvető cél itt a fogyás. Tehát, mindeképpen csökkentenem kell a kjákat. Egyépként én is azt érzem hogy a hét alatt kiéhezem, és hétvégén csattan rajtam. Egyébként talán egy nagyon pici, az unatkozomba is lehet valami, de akkor miért gondolok minden percben az ételre, ha épp a barátnőimmel mozizok, vagy egy kávézoban bezsélgetek akár. Egyépként egy 180 cm mgasa (IGEN180CM) lány vagyok, igy a növekedésem , nem mérvadó téma a problémámba.
7. amoon9 (válaszként erre: 3. - Hellglory)
2010. márc. 14. 19:54
Próbálj meg az ételekre úgy gondolni, mintha meg lennének tisztelve, hogy "beléd kerülnek", tudom ilyenkor nem gondolkodik az ember, csak utólag, de ha ételhez nyúlj, az legyen vmi egészséges. Én úgy segítettem magamon, mikor "rám jött a zabálhatnék", hogy vizet ittam literszámra, és messziről elkerültem a konyhát. Tereld el vhogy a figyelmed.
2010. márc. 14. 19:53
Ha felismerted az már haladás.Tanulj meg joga evéssel enni.Érezd az ízeket és ezt csak úgy éred el ha összpontosítasz minden egyes a rágásra a nyelésre.Amíg érzed ezzel a módszerrel,hogy bírsz enni nyugodtan fogyaszd az ételt.Mert arra a menyiségre szüksége van a testednek.Ennek a módszernek az az előnye a nyelés megzavarodik ha a szervezeted elegendőnek tartja a mennyiséget.És egyél sok zöld félét.
5. e7eb9848dd (válaszként erre: 1. - Hellglory)
2010. márc. 14. 19:50
Szerintem meg azért van mert növésben vagy úgy 20 éves korodig,és egész héten éhezik a szervezeted,és hétvégén már nem bírja kaja nélkül és így védekezik,hogy megkapja,a szükséges tápanyagokat.Ha hallgatsz egy 35 éves 3-rom gyerekes anyukára,akkor azt tanácsolom,hogy egyél rendesen,csak az édességet és a chipseket hagyd el és nem fogsz meghízni,mert a szervezeted felhasználja a növésedre és a nőiesség kialakítására a tápanyagokat.Különben ha éhezteted magad 1000 kalóriákkal,akkor nem fogod elérni azt a magasságot amit örököltél,és nem leszel túl nőies,ha érted mire gondolok.Szóval egyél,hogy egészséges maradj.
2010. márc. 14. 19:50
Szia! Nem olyan régen még nekem is voltak hasonló problémáim, kukkants bele az első naplómba, és nézd meg a 12-es bejegyzést. Olvass bele, hátha segít. :) Nem lehet, hogy hétvégén unatkozol, és azért nyúlsz kajához?
2010. márc. 14. 19:50
De ez igynem megy. A rokonaim felém sem néznek, nem érdeklem őket. egyedül élek, apámmal, aki állandóan üvöltözik velem. Csak aztudom hogy nagyon angyon mindennél jobban vissza akarom szerezni a régi alakom, ami 5kg jelent, de valahogy érzelmileg kötödök az ételhez.
2. Süngombóc (válaszként erre: 1. - Hellglory)
2010. márc. 14. 19:47

100%,hogy szeretet hiánytól van.Azon meg úgy lehet változtatni,hogy adni kell,nem várni,hogy kapjunk.

Nem számít,hogy kinek...mindenkinek,aki szembe jön veled az utcán,az ismerőseidnek....szó nélkül,csak szívből...

2010. márc. 14. 19:43
15 éves lány vagyok, leszeretnék adni úgy 5kg hogy elérjem az eredeti, régi alakom. Hiába diétázom, én egy hétig 1000 kcal kon, hétvégén, rám jön a belső mély érzés az evés iránt. Bármi, de muszály! ÉS nem tudom hogyan lehetne leállitani magam. Lehet szeretethiáyntol van, de azis lehet hogy ez csak egy kifogás.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook