Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Alkalmi kapcsolat védekezés nélkül... fórum

Alkalmi kapcsolat védekezés nélkül... (beszélgetős fórum)


1 2 3
49. mociscsaj (válaszként erre: 47. - Ujjászületés)
2007. júl. 29. 11:24

Sajnos nem tudok statisztikai adatokat, tehat nem mondhatom, hogy ki hasznal es ki nem, de annyira elterjedtek a kulonbozo nemi betegseget vilagszerte, hogy nem erdemes kockaztatni.


Sok betegseg van, ami gyogyithatatlan- nem biztos, hogy halalos, de egy eleten at nyuglodhetsz vele, es van olyan ami pld meddoseget okozhat. Szoval mindenkeppen erdemes megovni magad attol, hogy barmit elkapjal.


Minden jot neked! :-)

48. mociscsaj (válaszként erre: 29. - 8d784868d0)
2007. júl. 29. 11:18

Ha valakivel hosszutavu, bennsoseges kapcsolatot teremt az ember, akkor a mai vilagban a legokosabb, hogy mindket fel elmegy vizsgalatra, mielott ovszer nelkuli szexre kerul a sor.

Ha mindketto megy, akkor nincs bizalmatlansag es mindketten biztonsagban vagytok.


SENKIERT nem erdemes az egeszsegunket/ akar eletunket kockaztatni.

Nem utolso sorban, ahogy masok mar emlitettek, nem biztos, hogy rosszat akar, lehet, hogy csak nem tudja, hogy valami betegseg hordozoja.

47. ujjászületés (válaszként erre: 46. - Mociscsaj)
2007. júl. 29. 11:17

Meggondolandó, amit mondasz. Bár eddig több olyat hallattam, hogy a szeretők nem alkalmaznak óvszert. Annyira nem vagyok kiéhezve, hogy beteg legyek, és én is önzésnek tartom.

Lehet, hogy új pasit kell keresnem akkor, mert Ő kifejezetten nem akarja használni.

Tényleg mindenki használ óvszert???

46. mociscsaj (válaszként erre: 45. - Ujjászületés)
2007. júl. 29. 11:13

Ha egy pasi olyan onzo es buta, hogy se a te biztonsagoddal, se a sajatjaval nem torodik, akkor akar mennyire kiehezett vagy, szerintem nem kellene vele tovabb foglalkozni!

Ha ettol a kapcsolattol szexualis kielegulest varsz, akkor megeri kockaztatnod, hogy elkapsz valami betegseget? Ha pedig hosszabtavu kapcsolatra vagysz, akkor azt tenyleg egy olyan pasival akarod, aki ennyire onzo es korlatolt?

Ezen erdemes elgondolkodni.

2007. júl. 29. 10:41
Ja. Két lehetőség van. Hát nem az óvszer mellett döntöttem. De mi a biztos? A rizikó. De egy olyan kiéhezett nő, mint én, bízik a pasiban és cselekszik.
44. szenyó (válaszként erre: 43. - Ujjászületés)
2007. júl. 28. 06:54

Feldobnék egy fémpénzt: fej, vagy írás? Pasi, vagy óvszer?


A pasit használhatom óvszer nélkül, de az óvszert pasi nélkül?


Ha bizti, hogy nem beteg, akkor mehet a dolog. Nem?

2007. júl. 27. 23:30

Vessetek meg! Mondjátok, hogy hülye és felelőtlen vagyok!

Mi már háromszor voltunk együtt a pasimmal, és nem akar óvszert használni. Azt mondja, hogy úgy nem élvezetes. Meg aztán nem is lehet minden pozició és játék előtt újat felhúzni. Egy igazi, egy-két órás szeretkezésnél nem leht óvszert használni. Az ilyen kiéhezett nők - mint én - meg hagyják, hogy óvszer nélkül.

Én vettem amúgy kúpot, amit az előtt kell felhelyezni, mielőtt a pasi el akar menni. Itt a hoxán olvastam valakitől, hogy jól müködik, és a dokim is javasolta. A terhességtől megvéd, a betegségtől nem. Ez igaz.

De mit tennétek abban az esetben, ha akarnátok a pasit, de Ő nem akar semmiképp óvszert?????

2007. júl. 25. 14:21

Kis helyen elfér az óvszer.

Sohasem lehet tudni!

41. gpetra
2007. júl. 25. 12:38
Sajnos nemi betegség (AIDS) esetén már az orvos sem tud sokat segíteni. Még akkor sem, ha azonnal felkeressük. Úgyhogy óvatosan! Az óvszer minden pénztárcában elfér...
2007. júl. 25. 12:33

Nem csak eltervezett alkalmak vannak.

Olyankor mindenféleképpen jó egy orvost felkeresni.


S mi van azokkal, akiket megerőszakolnak?

2007. júl. 24. 16:43
Utánna doki azonnal,főleg ha sem babát sem betegséget nem akarsz!Nekem is első randis szexként indult a férjemmel,de szerencsére óvszerrel.Készült a randira a fiú:-)
2007. júl. 24. 16:02
Bárki belefuthat egy ilyenbe, de akkor nagyon gyorsan utána keresse fel a nőgyógyászát.
2007. júl. 17. 14:08
Nade nem váltogatom naponta a szexpartnerem. 7évig csak a párom volt most félreléptem.
36. sbrn
2007. júl. 17. 13:27
Elég nagy "bátorság", nem éppen "felelősségteljes", de megesik az ilyesmi...
2007. júl. 17. 11:32

Felelőtlenség!

Én ezt nem vállalnám!

2007. júl. 17. 10:11
Én mindig megbíztam a páromban, pontosabban hogy nincs semmi baja. Most éreztem kicsit magam felelőtlennek mert az új kedvesemmel már az első igazi randin szex volt és csak úgy simán, nem jutott eszembe hogy esetleg valami baja lehet. Kiváncsiság képpen lehet hogy majd időt szakítok elmenni dokihoz egy alapos vizsgálatra. Csak a rend kedvéért.
33. Virág3 (válaszként erre: 32. - Castellina)
2007. júl. 17. 10:03

De pont erről beszéltünk!

És egy komoly kapcsolat védekezés nélkül???Mivel biztonságosabb??

2007. júl. 17. 09:56
Alkalmi kapcsolat védekezés nélkül...felelőtlenség
31. Virág3 (válaszként erre: 29. - 8d784868d0)
2007. júl. 17. 09:32

Ezzel egyet értek!

Attól,hogy nem egy éjszaka után létesítünk testi kapcsolatot valakivel,hanem mondjuk 2 hónap után,semmivel sem biztosabb az,hogy nincs semmi baja a partnernek.És ha meg is bízunk benne,és el is mondaná...,de mi van,ha ő sem tud róla?

Szóval nehéz ügy!

2007. júl. 17. 09:17

több betgség ellen pl. a hpv az óvszer sem nyújt biztonságot

ráadásul orálisan nem sokszor használnak azt sem

29. 8d784868d0 (válaszként erre: 28. - Ec63a7fc29)
2007. júl. 15. 17:57

viszont nem tudhajuk hogy egy induló kapcsolatban, mikor van az a a pont, amikor száműzzük az óvszert, és engedjük hogy test érjen a testhez!

ennyi erővel sose adhatjuk át magunkat, a bizalmatlanság álarca mögé bújt testiség, buja és csábító mámorának!

sajnos, vagy nem sajnos, meg kell bíznunk abban az emberben akivel nemi kapcsolatot létesítünk.

egy nő álltal, csak orális szexnek induló, férfit kielégítő enyhe pettinges előjáték, is olyan baktériumokat adhat át a férfinek, amiről a nő nem is gondolta hogy a szájában vannak! ugyanaez fordítva is igaz!

2007. júl. 15. 16:10

Régi történet: Egy másik ismerősöm éppen nem volt semmilyen kapcsolatban, amikor egy szórakozóhelyen megismerkedett egy nagyon csinos egyetemista néger sráccal. Természetesen izgatta, milyen lehetne vele az ágyban. Még azon az éjjelen ki is próbálta. Csak egy klassz kaland volt, mondogatta. Aztán kezdődött a HIV hisztéria az egész világon. Már 10 évvel is elmúlt az eset, amikor kétségbeesve ment el HIV vizsgálatra. Ő megúszta. Azóta is óva int mindenkit a meggondolatlan kapcsolatoktól...


Erre mondják azt, hogy a más kárán is lehet tanulni?

2007. júl. 15. 16:04

Egy ismerősöm, összeveszett a barátnőjével, kb 3 év együttjárás után.

Aztán kis idő múlva keresgélni kezdett. Egy szórakozóhelyen ismerkedett meg a nővel. Teljesen belezúgott, kb 2 hónap után volt először vele. Aztán a csaj közölte, hogy HIV vírushordozó. Szegény pasit láttátok volna, milyen volt, amíg meg nem jött a negatív eredménye! Pedig már megbízott a csajban. Az is örült neki, h egy normális kapcsolata lesz... Természetesen annak a kapcsolatnak vége lett, s manapság már nagyon ragaszkodik a feleségéhez, teljesen elment a kedve a kísérletezgetéstől.

Az a csinos, kedves, ápolt, művelt csaj azóta is hordozó, s még keresi a párját...

26. toro32 (válaszként erre: 24. - 8d784868d0)
2007. júl. 15. 15:53
a sztorit nem tényként írtam.Azt viszont nagyon is elhiszem,hogy vannak ilyen pasik.És persze nők is.Sajna:(
2007. júl. 15. 15:47
Életveszély, a mai világban.
24. 8d784868d0 (válaszként erre: 23. - Toro32)
2007. júl. 15. 15:39

a történet még a hülyeség határát sem súrolja.

a többi az igaz.

sok kapcsolat kezdődik első alkalommal szexel.

és sose lehet tudni ugye:)))

23. toro32
2007. júl. 15. 15:35

nem tudom,mennyire igaz a történet:

egy angol pilóta,Afrikába repűlt rendszeresen.Ott összejött egy nőcivel,aki aids-es volt.Amikor ez kiderűlt,a pilóta bosszút forralt és lefeküdt rengeteg nővel védekezés nélkűl.Angliába így kerűlt be a hív vírus

Ezt csak most "érdekesség" képpen írtam.Mindenképp érdemes elmenni dokihoz!!!Sajnos sose lehet tudni.

A barátnőm a HPV-vel küszködik elég komoly szinten,mert 2005-ben meggondolatlan volt.

Szoktam chat-elni is és ott rengeteg pasi van aki hajszolja az alkalmi kapcsolatokat és sajna rengeteg nő van,aki vevő rá.

De ha meg azt vesszük,hogy a komoly kapcsik is már a sexel kezdődnek....Nem nagyon van már udvarlási ceremónia.

A megnyugvás és a bizalom érdekében menj el dokihoz

legyen szép napotok

22. 8d784868d0 (válaszként erre: 17. - E7a6785cc7)
2007. júl. 15. 15:19

3 nap semmi.

majd ha 3 hét mulva is tiszta vagy akkor lessz jó.

egyébként érdekes módon, egy jó cikket olvastam, egy ujságunkban.

at írta egy nasa-ba szakad szegény hazánk fia,

hogy a védekezést túlzásba visszük. a különböző betegségek alergia, stb. azért tudnak akadálytalanul támadni mert nincsi munrendszerünk. ebbe beletartozk szerinte a különböző enyhe lefolyású nemi beteségek tábora is.

azt mondta hogy nem szabad félnünk semmitől sem, max hepatítisz:) aids, a többi gyógyítható, és erősít ha meggyógyultunk!!!!!

érdekes hozzáállás mindenképpen!!!

2007. júl. 15. 15:07
Többet ilyen elő ne forduljon! Szerintem menj el egy nemibeteggondozóba, kivizsgálnak és megnyugodhatsz. Vagy nem!
20. badonyimariaeva (válaszként erre: 19. - Badonyimariaeva)
2007. júl. 15. 15:04
*j:vállalnám!Bocs!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook