Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Alkalmi munkavállalással kapcsolatban kérdeznék APEH-ostól vagy aki járatos a témában! Tud valaki segíteni? fórum

Alkalmi munkavállalással kapcsolatban kérdeznék APEH-ostól vagy aki járatos a témában! Tud valaki segíteni? (tudásbázis kérdés)

2010. márc. 3. 11:19
Én úgy tudom, nem hosszabbítják már meg, mert ápr. 1-től úgy is apeh bejelentés van, elektronikusan.
2010. márc. 1. 22:00
én is sajnos mostanában megfordultam párszor munkaügyi kp-ban. van olyan hogy már ki sem adják pl új regisztrálóknak. most nem tudom hogy ez jogos-e, de több ilyet hallottam amíg egy párszor 3 órát ültem ott...
9. Ymanie (válaszként erre: 8. - Sajert)
2010. márc. 1. 21:00
Szerintem is felesleges....
8. sajert (válaszként erre: 7. - Ymanie)
2010. márc. 1. 20:53

Akkor nem a munkavállalói könyveddel dolgozol...


Azt nem tudom, hogy megcsinálják-e még, de ha nem kell, akkor szerintem felesleges ügyintézési idő.

7. Ymanie (válaszként erre: 6. - Sajert)
2010. márc. 1. 20:36
Van rá lehetőség,de az hogy nincs megújítva nem akadályoz meg abban,hogy dolgozzak.De egyáltalán megcsinálják még?
2010. márc. 1. 20:32

Ha van rá lehetőség, hogy márciusban még lehet belőle jövedelmed, akkor hosszabbíts meg, de csak márc. 31-ig érvényes. Június elejéig vagy végéig (ezt nem tudom pontosan) addig kell majd visszaadni a munkaügyi központnak.

Utána egyszerűsített munkaszerződés lép életbe munkavállalói kiskönyv helyett.

2010. márc. 1. 20:23
en álláskereso vagyok
4. Ymanie (válaszként erre: 2. - Nemetherika)
2010. márc. 1. 20:21
Bocs.Egy kis fáziskésésben vagyok!:D
2010. márc. 1. 20:20
Március 31.-én megszűnik a kék kiskönyv.Ezt tudom.De érdemes most még megújítani vagy már nem is csinálják meg?
2010. márc. 1. 20:20
??
2010. márc. 1. 20:19
Alkalmi munkavállalással kapcsolatban kérdeznék APEH-ostól vagy aki járatos a témában!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook