Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Alkalmi kapcsolat védekezés nélkül... fórum

Alkalmi kapcsolat védekezés nélkül... (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. febr. 9. 01:15
Az kellemes, csak rázós.
2012. febr. 9. 01:00

sosem lehet tudni... pasim legjobb barátjáról nemrég derült ki, hogy AIDS-es - ÖT éve stabil kapcsolatban él a barátnőjével, akitől elkapta, aki meg az exétől kapta el, szintén hosszú távú kapcsolat...

Szóval SOHA SEMMILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT. Egy nem kívánt terhességet - etikus vagy sem - meg tudsz szakítani, de AIDS-re nincs ellenszer

2012. febr. 8. 12:33
esne teherbe az összes felelőtlen nőnemű,lény, lány stb....
2009. okt. 4. 13:34

Alkalmi kapcsolat...hmmm:(

Van (?) egy elvem. Soha nem megyek bele egyéjszakás kapcsolatba!

Volt egy 5 éves kapcsolatom, télen ért véget, nagyon belehaltam. Fél évig élő halott voltam, és biztosan tudtam, hogy többé nem kell férfi. Nem is éreztem magam nőnek.

Nyár lett, mire összeszedtem magam. Megismerkedtem valakivel, s végre felébredt bennem minden. Szerelem, vágy....

Kétszer voltam vele, de kiderült,link szoknyavadász. Megcsavart kissé a dolog, mivel örültem, hogy végre újra nő tudok lenni, tudok szeretni és vágyódni, de megint belefutottam :(

Először fájt, hogy átvertek, aztán sértve éreztem magam, majd jött a düh. A harag segített túl ismét a csalódáson, és amikor hetek elteltével úgy keresett, mintha épp tegnap találkoztunk volna, meg tudtam tenni, hogy szó nélkül hátat fordítottam.

Keresgéltem tovább, de már nagyon félek szerelmes lenni és hinni bárkinek.

De a vágy sajnos ott ég, és nagyon tud emészteni. Már nagyon szenvedtem, semmi másra nem tudtam gondolni, csak a szexre. Talán szégyellni való, de ez az igazság, hiszen a nő is emberből van.


És ekkor jött az, hogy pici időre feladom az elveimet. Rohannak az évek, 37 vagyok, és folyton a kölcsönös szerelemben reménykedem. Nem tudok laza lenni, és élvezni azt, hogy szimplán vágyom valakire, valamire...miért nem próbálom ki legalább, hátha...

Feladtam azt az elvemet is, hogy nálam fiatalabbal soha de soha!

Megismertem valakit, aki 8 évvel fiatalabb, és totál levett a lábamról. Éjszakákat nem aludtam, tipródtam, hogy vajon megtegyem-e vagy ne. Közben mindenről csak a szex jutott az eszembe, és most már konkrétan kötődött is bennem ehhez a sráchoz.

Féltem, hogy hogyan tudok majd tükörbe nézni másnap. és hogyan viselem majd el, hogy ennyi volt, viszlát, és elfelejtjük egymást.


De éreztem, hogy meg kell tennem, mert akarom!!

tegnap előtt találkoztunk és ....és érzelmek nélkül is ment, fantasztikus volt testileg.


És ez a beírás most nem arról szól, hogy védekeztünk-e vagy sem...hanem arról, hogy elítélendő-e ez a dolog....

A lényegen nem változtat, mert már megtörtént, és úgyis önmagamban kell lerendezni.

De elég nehéz. Sőt, nagyon nehéz, alig tudom összekaparni magam.


Szerintetek elítélendő, ha egy nő belemegy vágyai csillapítása miatt egy ilyen éjszakába?:(

2009. szept. 4. 21:04

Sajnos én belementem egybe...ez volt az első, és asszem az utolsó is.

Egy picit iszogattam, és nem igazán tudtam gondolkodni. Akkor megvolt a mensim , de csak gyengén, de abban a hónapban vmi oknál fogva 2-szer jött meg. Ez volt a második mensim. Persze nem védekeztünk, de arra emlékszem, hogy mondtam neki, hogy ne élvezzen belém. Nem is élvezett, és utána rögtön hüvelyöblítést csináltam. Ez kb. 2 hete történt, 3 napja vettem tesztet, ami negatív lett. De még most se vagyok benne biztos, hogy nem vagyok terhes. Nagyon szégyenlem magam, hogy 17 évesen ezt csináltam.

2008. nov. 26. 10:04

Sokszor hangzik el a megbízom benne dolog.


Hihetetlen, hogy felnőtt emberek nem fogják fel, hogy attól még, hogy megbízik benne, illetve nincs tünete a leendő partnernek, nem fekszik le fűvel-fával, még ezernyi baja lehet.


Hiába egy tüncimünci, pedáns, tisztaságméniás valaki.


Sajnos nem egy ismerősöm kapott el különböző betegséget ilyen hozzáállás miatt. Azóta persze mind észhez tért, de van akinek már késő...

73. spinneli (válaszként erre: 72. - Kern)
2008. nov. 26. 01:29
meg embere.
72. Kern (válaszként erre: 70. - A1baa7edcc)
2008. nov. 26. 01:27
...vagy esetleg mégis. Helyzete válogatja.
2008. nov. 25. 18:20
Felelőtlenség?
70. a1baa7edcc (válaszként erre: 68. - Kern)
2008. nov. 25. 18:17
Normalis esetben az allando partnert az ember nem csalja meg alkalmiakkal...
69. Kern
2008. nov. 25. 18:04
védekezés alatt az óvszer használatát értettem persze
68. Kern
2008. nov. 25. 18:03

Alkalmi kapcsolat védekezés nélkül = orosz rulett...

Más a helyzet, ha a félrelépésed alanyát már ismered, s tudod, hogy nem fexik le fűvel-fával... szóval, bizalom kérdése is a dolog...

Mindenesetre én új, csaknem ismeretlen nővel óvszer nélkül sose létesítek szexkapcsolatot. A hosszabb távú félrelépéseknél is csak akkor mondunk le az óvszerről, ha már bízhatunk egymásban.

Egyébként a túlzott rizikó bevállalása felelőtlenség az állandó partnereddel szemben is, hiszen ha összeszedsz valamit, akkor épp annak van a legnagyobb esélye, hogy neki adod tovább... :-(

67. évi75 (válaszként erre: 66. - Tóthné ildi)
2008. nov. 25. 10:28
maximálisan minden szóval egyet értek!!!
2008. nov. 25. 10:23
Nem ítélem el, mármint az alkalmi kapcsolatot, mert mindenkinek az életében lehet egy olyan pillanat, hogy úgy látja , hogy ezt nem szabad kihagyni...., de mindenesetre, főleg egy alkalmi kapcsolatnál nagyon fontos a védekezés...nemcsak egy nemkívánt terhesség miatt, mármint a nők esetében, hanem bármilyen esetleges nemibetegség miatt.
2008. máj. 24. 18:59
meggondolatlanság
2008. máj. 24. 12:56
soha nem volt alkalmi kapcsolatom
2008. márc. 20. 23:41
Soha! Mindig van nálam gumi, anélkül nem megyek sehova! Akárhogy ismerem is jól az illetőt akkor is csak gumival!
2007. dec. 7. 21:45
Nem ítélem el az alkalmi kapcsolatokat, nekem is volt benne részem, mert azt vallom, hogy ha az ember lányának nincs éppen partnerkapcsolata, az nem jelenti azt automatikusan, hogy le kell mondania a testi gyönyörről. DE: ésszel kell csinálni! Szigorúan óvszerrel, nem szabad megbízni egy idegen pasiban, ki tudja, előtted hány ilyen kalandja volt?! Különben is, attól, hogy nincs tünete, és talán nem is tudja, hogy maga is fertőzött, még hordozhat egy csomó féle betegséget, amit aztán átad minden óvatlan partnerének. Szóval szerintem nem árt az óvatosság!
61. LoLiNa (válaszként erre: 53. - Castellina)
2007. dec. 7. 13:29
egyetértek :)
60. 80ASIQ (válaszként erre: 59. - 4b2f94d8ef)
2007. dec. 2. 22:47

Itt könyöklök a hsz-ed előtt, gondolkozva azon, hogy mit írjak. Nem tudom, hogy a férfiak mekkora hányada felelőtlen. Értem ez alatt, hogy hányan mernének egy alkalmi kapcsolatba belemenni idegen nővel. Mert egy ismert nőtől, mondjuk kolléganőtől már kevésbé tart az ember. Pedig nem tudhatunk minden lépéséről. Prostituálttal meg szinte öngyilkossággal ér fel! De azt hiszem ez a topik nem a prostitúcióról szól. Meg persze más a józan ész és más fékezhetewtlen nemi vágy! Sokszor utólag okos az ember!

(Sokat írtam, de nem mondtam semmit! Bocs!)

2007. dec. 2. 22:21
Ez általában egy nőnek lehet nagyon nagy ballépése, mert UGYE a férfiak ha felelősségről, mint olyanról van szó....hát hogyismongyam...
58. 80ASIQ
2007. dec. 2. 21:11

Isten őrizz!!

Abban az egyébként szemét ValóVilág című műsorban egy éjszakai fürdőzés közben mondta az egyik "liba" hogy egy új kapcsolatot azzal indít, hogy ő is meg a partner is megvizsgáltatják magukat és csak negatív eredmények esetén lehet szex!

Túlzás? Talán nem hülyeség, annak alapján amit a mai fiatalokról lehet hallani. Félek. hogy 10-20 év múlva már szükséges rutin lesz!

2007. nov. 1. 11:01
Én sem merném.
2007. okt. 27. 11:18
Én nem merném ezt bevállalni!
55. 7130b15964 (válaszként erre: 52. - Nyocbeee)
2007. okt. 27. 09:59

Tudod, akiknek sokáig nem jön össze a baba a "normális" időszakban, javasolják, hogy próbálkozzanak menstruáció közben is. És bizony nagyon soknak meghozza a sikert. Tehát a menstruáció közbeni szex az minden csak nem védekezés (ráadásul a nagyobb a fertőzés veszélye).


Már mitől lenne más a kádban szexelni, mint bárhol máshol???


Mindenkinek más a ciki...


A védekezésről oldalakat lehetne írni, javaslom keress rá a neten.

2007. okt. 27. 09:49

...ha nagyon ismeri az illetőt, s megbízik benne hogy nincs nemi betegsége

...ha tudja az illető, hogy gyermekáldás nem származhat belőle....

...ha olyan bátor, hogy bevállalja...


... én akkor sem javasolnám.

2007. okt. 26. 10:52
Alkalmi kapcsolat védekezés nélkül... a legnagyobb felelőtlenség, ha valakinek van egy csöppnyi kis esze, nem teszi.
2007. okt. 25. 15:51

sziasztok ma együtt leszünk az ágyba természetesn reggelig szex lesz de nekem sajna meg van

menstrúáciom közbe védekezni nem fogok mert a kádba is együtt leszünk meg az ágyba is 8 órát

ez lesz alvás

szex közbe megvan a menszim tehrbe eshetek védekezés nélkül

ciki ha a pasinak véres lesz a nemi szerve?

a kádba teherbe lehet esni szex közbe

sikósitóval jobb a szex ?

és ha igen kinek?

milyen módszerrel tudnak a nők védkezni a tablettán és a fogamzásgátlón kivül?

2007. okt. 25. 15:45

sziasztok van egy szexre vágyó barátom szeretnénk egymás testét csupaszon megismerni ls egymásba tenni,de nem tudom,hogy mennyire szeret és mennyire tud ajd jól felizgatni

ezért 3 szexi fehérnemú lesz rajtam és ha izgtaóan le tudja szedni akkor mehet a dolog tovább csak egy a bibi a nagy napon lesz meg a menszim ez egy kicsit jó mert ilyenkor nagyon vágyok rá de rossz is mer mit tegyek hogy ne ömöljön belölem a vér mert iylenkor szokott

tampont nem akarok és ő se akarja hogy használja a szex közbe mit tegyek

nadjatok tippeket

2007. júl. 29. 16:58

Kösz a jókívánságokat!

Amúgy sikerült egy kicsit rámijesztned. Pozitív értelemben.

Mindenképpen ragaszkodni fogok a védekezéshez. Hisz ha én beteg leszek, tuti hogy elhagy.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook