Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Áldott állapot fórum

Áldott állapot (beszélgetős fórum)

1 2 3
70. f1c20eb71f (válaszként erre: 69. - 02734663fe)
2019. nov. 4. 17:42

Hálás vagyok amiért hozzá szóltál ! Az Én segítő szándékom épp erről szól ! Nem több , nem más és pont az általad leírtak miatt .

Talán gáz másoknak , de van ilyen “ kínálat “ és van is sajnos rá igény is .

.....

2019. nov. 4. 10:52

Sziasztok !

Végig olvastam én is ezt a fórumot.

Kicsit meg kell, hogy védjem, SparMant amennyiben hasonló indíttatású, mint én voltam.

Én is vállaltam adományozást, és soha nem szex útján történt, sőt volt, hogy az adott hölggyel nem is találkoztam csak a férjével!!!! Az adományozás nem mindig egyszeri, ha elsőre nem jött össze. Miért nem spermabank? Azért mert így tényleg segítesz a bajban jutott, párnak vagy hölgynek. Miért? Mert aki nem járta végig a AZ INGYENES lombikot vagy inszeminációt az nem tudja mivel jár és mennyibe kerül. Az INGYENES Spermadonoros lombik vagy inszemináció kikészíti teljesen a nőt (gyógyszerek és a kezelés miatt úgy hogy teljesen egészséges a hölgy végig csináltatják vele), és az esetek nagy részében az első második kísérlet sikertelen és több millióba van már a pároknak, lehet itt is olvasni róla, ezért is adták fel. Sőt még az lutri hogy a donor valós etnikuma mert annyira anonim az egész. (ezt is párok mesélték ). Mire megkapják, a mintát többszázezer forintba kerül, és csak külföldről hozzák be. Nem vagyok rasszista, de van, akit nem szeretne színes bőrű gyermeket. Genetika hibát nem vizsgálnak úgy ahogy a párok 99%-a amikor párt választanak. (Ott is lehet olyan sajnos hogy két egészséges embernek sajnos beteg gyereke születik ). Természetesen nemi betegségeket vizsgálják. Miért ingyen ennek ellenére? Nem tudok erre választ adni, még az üzem anyagköltségemet sem engedtem kifizetni, aki itt van még és segítettem neki, olvassa ezt a fórumot is, meg tudja erősíteni, mert nekem volt innen jelentkező. Volt olyan hogy én is ráírtam valakire. Nem félek, hogy megkeresnek? Persze hogy tartok tőle, ezért is szűrtem én is, de ez benne van a pakliban a kockázat vállalás. Miért nem akarok részt venni a baba életében, nem vagyok rá kíváncsi? Valamilyen szinten kíváncsi vagyok, de csak emailban ami meg is van beszélve.Van akivel teljes kapcsolat megszakítás történt amit sikert értünkkel. Én csak segítség vagyok, a párok teljes boldogságához maximum ennyire szólok bele az életükbe, de részt venni nem akarok ez az Ő családjuk az Ő életük. Nekem is meg van a saját életem. Nem vagyok se lelki szegény, se skizofém, csak sok volt az ismerősök között, akik ezzel küzdöttek és segítségre szorultak. Miért nem neki segítek ? Azért mert ismerősök, és bármi történik sokkal nagyobb az esélye, hogy megkeresnek és beleszólhatunk egymás életében, ez a lehető legrosszabb megoldás lenne. ( volt már felkérés és nemet mondtam innen indultam el utána én is ) Most lehet osztani hideget meleget nem, érdekel én csak leírtam a saját hozzá állásomat okomat és tapasztalatomat, hogy sajnos igen is szükség van ilyen önzetlen felajánlása is. Akiknek soha nem volt ilyen problémája és nem kellet ezeket a tortúrákat, megaláztatásokat végig járni először nézzen magába és utána írjon kommentet. Biztos vannak olyanok, aki csak szexért vagy pénzért csinálják esetleg mind kettőért azt én is mélységesen elítélem, mert pont van, elég problémájuk az embereknek nem kell, még szemét módon kihasználni.

További szép napot minden fórumozónak és remélem minél kevesebb Nőnek, párnak lesz szüksége felajánlásra, de sajnos ezt a világot éljük.

68. f1c20eb71f (válaszként erre: 49. - Andi6020)
2019. nov. 2. 19:52
Azt hiszem hogy ez az adott nőtől is nagyban függ és az addig kialakult kapcsolattól is
67. f1c20eb71f (válaszként erre: 63. - Dd3e7764d1)
2019. nov. 2. 19:50
Szia Benrek ! Természetes úton fogant . El váltunk
2019. nov. 2. 16:17
Nagyon jókat nevetek ahogy olvasom ezt a topikot:D
65. kisj
2019. nov. 2. 16:09
Egyébként férfi párokon hogy tervezed a megsegítést?
64. kisj (válaszként erre: 59. - F1c20eb71f)
2019. nov. 2. 15:50
Pedig azért magyarázkodhatnál valamennyit, ha már a "magoddal" szeretnéd beteríteni a Hoxa népét.
63. dd3e7764d1 (válaszként erre: 60. - F1c20eb71f)
2019. nov. 2. 15:15
"Rendes" kapcsolatban született, vagy ilyen módon? Veled él? Te független vagy?
62. New(l) (válaszként erre: 60. - F1c20eb71f)
2019. nov. 2. 14:53
És miért nem a hivatalos utat választod az adományozásra? Egy női fórumon titokzatoskodva felajánlani a "segítségedet" kissé aggályos. Vagy talán már van is jelentkező?
61. Törpilla (válaszként erre: 59. - F1c20eb71f)
2019. nov. 2. 14:50
Pedig lenne mit magyarázni mert amit le írtál eléggé sok értelmű.
60. f1c20eb71f (válaszként erre: 51. - New(l))
2019. nov. 2. 14:50
Igen ! Van saját gyermekem
59. f1c20eb71f (válaszként erre: 49. - Andi6020)
2019. nov. 2. 14:49
Sex mentes ! Nem szeretnék magyarázkodni . Jómagam tudom mi a cél mindezzel és nem ( is )anyagi szerzés
58. gyöngy:) (válaszként erre: 57. - Gyöngy:))
2019. nov. 2. 14:49
Pontosabban azt, hogy pénzt akar érte?
57. gyöngy:) (válaszként erre: 53. - 0adc8842b1)
2019. nov. 2. 14:47
Ezt honnan szeded?
56. vivo44
2019. nov. 2. 14:19

Az előzőt is, ezt is végigolvastam.

Nem szól ez női szemmel semmi másról (mivel nem kér érte semmit), csak a Hoxán ingyen puncihoz jusson.

Punktum.

55. Amaunet (válaszként erre: 54. - 0adc8842b1)
2019. nov. 2. 13:27
Te vagy talán a fórumindító? Őt kérdeztem.
54. 0adc8842b1 (válaszként erre: 48. - Amaunet)
2019. nov. 2. 13:18
.... mert azért nem fizetnek, ha van feleség és házasélet. Vagy valaki is azt gondolja, hogy díjmentes non profit szolgáltatás? Ezzel a fáradtsággal férfi prosti is lehetne. DE a lelkiismerete sincs ingyen!
53. 0adc8842b1 (válaszként erre: 13. - Amaunet)
2019. nov. 2. 13:09
Szerintem nem akarja leadni az "anyagot", hanem eladni akarja. Olyan hölgyeket keres akik gyermeket akarnak, de fizessenek érte, esetleg feküdjenek le vele. Milyen segítőkész, ugye?
52. Ilián
2019. nov. 2. 10:57

Ki az a mai világban, aki belemegy ebbe, amikor legálisan is megteheti spermabankon keresztül, vagy akár egy egyéjszakás kalanddal?Akkor legalább nem tudja a másik fél, hogy esetleg apa lett, ha a nő nem szeretné.Igy meg mi van , ha a kedves "nemes" felajánló benyújtja majd az igényét az apai jogainak a gyakorlására?Vagy esetleg élete végéig tartásdíjat fizet olyan gyerekek után, akiket nem is ismer?

Ennyire nem lehet vki meggondolatlan .

51. New(l)
2019. nov. 2. 10:45

SparMan, neked van saját gyereked? Olyan, akit te nevelsz, és nem csak a "srácokkal" jarultál hozzá?

Igazi kincs az ilyen önzetlenség a mai világban!

50. dd3e7764d1 (válaszként erre: 49. - Andi6020)
2019. nov. 2. 10:31
Természetesen az utóbbi. Ha nem így szeretné, spermabankba menne. Nem értem ha ez pusztán a csodálatos gének tovább örökítésérōl szól, akkor miért így teszi???? Ugyanaz fogalmazódott meg bennem, mint Amauntben, miért nem párkapcsolatban, házasságban? Vajon van már gyereke???
49. andi6020 (válaszként erre: 33. - F1c20eb71f)
2019. nov. 2. 10:23

Kérdeztem már múltkor is, dr ugye ugrott a fórum.


Szóval lefejed a cuccot sk kémcsőbe (vagy bármibe, amit ehhez használni szoktak), vagy alád is kellene feküdni? Mert marhára nem mindegy.

48. Amaunet (válaszként erre: 43. - F1c20eb71f)
2019. nov. 2. 09:21

Nem cinizmus, hanem logikus gondolkodás egy idegen ajánlgatásával kapcsolatban.


Nem értem miért fontos neked, hogy ismeretlen nőket termékenyíts meg természetes úton?

Ez az aberrációd?

Vagy annyira jónak gondolod a génjeidet, hogy azt tovább szeretnéd adni?

Miért nem párkapcsolatban, házasságban teszed ezt, ahogyan azt az emberek szokták?

Nem jutsz másként a nők közelébe?

47. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 40. - F1c20eb71f)
2019. nov. 2. 08:58

Kettősség van bennem. Ha nem lehetett volna gyerekem, csak így, valószínű éltem volna a helyzettel, ha nincs közelebbi ismerős.

Én inkább rokoni, baráti körben tudom elképzelni ezt a fajta donor dolgot.

Az a gyerek, aki ebből fogan, félig a tiéd is, éppen úgy, mintha a feleségedtől születne. A gyerekünkért meg felelősek vagyunk, én szeretném követni az életét.

Egyik dolog, a férfiak, másképpen működnek általában, másik van aki házasságból született gyermekét is lecarja. Azt tudom, nincs jogom elítélni senkit, mit és miért tesz, az én agyam másképp működik, más a lelkivilágom, erősebben érint ennek a lelki dolga.

2019. nov. 2. 07:46
Szerintem ez totál nem legális. Azaz én szeretek valakit ő is engem és Katikát kérjük meg had feküdjön le vele mert éppen helyesnek tartjuk mindketten és ha terhes lesz akkor köszi a babát? Ezt női szemmel vezettem le. Ha ilyen segítőkész vagy menj el sperma bankba és add le a cuccod. Kevés és csekély esélyét látom annak, hogy ennek a önzetlen fel ajánlásodnak lesz lelkes fogadója. Ha férfi szemből is nézem persze még asszisztál is, tartja a gyertyát és fizet is érte? Ha pedig nem sikerül távozás után reklamáció nincs? 😀 Morbid. Én elhiszem a mai világban sokan keresik a könnyed megoldásokat a meg gazdagodásra azonban el kell keserítselek itt szerintem nem lelsz alanyra egész okos nők vannak ezen az oldalon be regelve nem éppen ekkora lúzerek. De legyen sikered és persze legyen szép napod! 😀🌞☕
45. kisj
2019. nov. 2. 06:58

Én ezt az ötletet sok mindennek tartom, de "nemesnek" végképp nem.

Tényleg azért regisztráltál, hogy anonim vadidegenként a spermádat ajánlgasd?

Ez több mint fura. Szerintem nem vall egészséges lelkivilágra.

2019. nov. 2. 05:50

Maga az ötlet nemes.

De rengeteg negatívum merül fel bennem.

Az egy dolog, hogy x vizsgálattal igazolod az egészséged,de a családodban a felmenőid között van e bármi olyan betegség ami örökölhető? Mind fizikai mind pszichológiai?

Másrészt és ezért elnézést.

Jól szituált fiatal embernek írod le magad. Nem fér a fejembe, hogy egy életerős fiatal férfi miért szeretne ilyen "önzetlen nemes gesztusra" vállalkozni ingyen és bérmentve?!

A spermabankok ha jól tudom fizetnek ezért tehát a legtöbb férfi elsősorban pénzért csinálja. Persze a bankok se mindig tökéletesek bár idehaza még nem olvastam hogy történt volna bármi olyan hiba ami nagy víszhangot keltett volna, de külföldön számtalan olyan eset történt ahol kiderült a donor még is beteg ritka genetikai gondok vannak a családban, összekeverték a kiválasztott donort mással stb stb stb. Sőt van családfa kutató oldaluk is ahol a donot spermások féltestvéreiket/rokonaikat megkereshetik.

Én nem tudnék a gondolattal élni ha férfi lennék, hogy van a világban x gyermekem akikhez 0 közöm de ízlések és pofonok.

Ez mind nagyon szép, de az emberi természetet ismerve hazug,és itt jön a dolog mmásik része. 0 garancia arra, hogy évek múltán a hölgy nem nyújt be keresetet feléd. Arról nem is beszélve, hogy az ember kíváncsi természet így a gyerek egy időután tudni akarja ki az apja.

A leendő párod pedig szintén nem díjazná ha ez kiderülne hacsak nem vagy meleg és elsősorban ez miatt ajánlkozol.

43. f1c20eb71f (válaszként erre: 41. - Amaunet)
2019. nov. 2. 01:47
Mi az oka a cinizmusodnak ?
42. f1c20eb71f (válaszként erre: 41. - Amaunet)
2019. nov. 2. 01:46

Majd az a konkrét nő aki saját megítélése szerint , számára kellő információval rendelkezik rólam és megfelelőnek talál akkor

“ találkozhatunk “

ha úgy döntünk.....akkor valószínűleg nem egy bizonyos képességem miatt fog történni .

41. Amaunet (válaszként erre: 29. - F1c20eb71f)
2019. nov. 2. 01:22

És melyik képességeidet kívánod tovább örökíteni?


Hogy nem jöttél még rá, hogyan kell a "Válasz erre" gombot használni?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook