Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Áldott állapot fórum

Áldott állapot (beszélgetős fórum)

1 2 3
2019. nov. 1. 20:37

Biológiai alapfeltétel az , hogy egy ember megtermékenyíthető legyen Enissa . Ergo nő nemű . Én eszmecserét szerettem volna és nem pedig kötekedést / vagy felháborodást kelteni .

Elnézést kérek mindazoktól akik úgy érzik megbántottam őket

2019. nov. 1. 20:35

Volt téma egy jogi esetekkel foglalkozó sorozatban.

Az albérlőknek hátralékuk volt és gyermekük, a főbérlőnek pedig nem volt gyermekük.

Megkérték az albérlőt, hogy a hátralék fejében töltsön néhány estét a főbérlő feleségével.

2019. nov. 1. 20:16
Oh...
7. andi6020 (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2019. nov. 1. 20:01
Mármint hogy? Ejtse teherbe valamelyiket?
2019. nov. 1. 20:00
Kezdődik .. hosszú hétvége 👈👈😥😥
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - F1c20eb71f)
2019. nov. 1. 19:48

Egy frászt akarsz te beszélgetni, ha az lenne a cél, akkor válaszolnál a kérdásekre.


Azonos nemű fiúknak is tudnál segíteni?

4. Guruljka (válaszként erre: 1. - F1c20eb71f)
2019. nov. 1. 19:35
Emlékszem, spermadonációval kapcsolatos volt a téma, illetve ott is kissé homályos volt a segítségnyújtás módja.
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - F1c20eb71f)
2019. nov. 1. 19:13

Nem írtad le, hogyan , milyen módon képzeled a segítséget.


Erre van intézményes rendszer egyébként.

2019. nov. 1. 18:44

Szeretettel üdvözlök Mindenkit !

Egy általam néhány napja nyitott fórumot a moderátorok megítélése szerint sajnos be kellett fejeznem . Azt gondolom , hogy abszolút életszerű és nem tabu beszéd téma az, hogy egy akár egyedülálló nő , akár egy azonos nemű pár , akár egy olyan pár kérdéseiről , véleményeikről és kérdéseikről itt és / vagy privát módon AKIK GYERMEKET SZERETNÉNEK !Talán a moderátor megítélése szerint az volt a “ baj “ amiért azt mertem írni , hogy segíteni szeretnék .

Köszönöm és várok Mindenkit beszélgetni

2019. nov. 1. 18:41

Szeretettel üdvözlök Mindenkit !

Egy általam néhány napja nyitott fórumot a moderátorok megítélése szerint sajnos be kellett fejeznem . Azt gondolom , hogy abszolút életszerű és nem tabu az , hogy egy akár egyedülálló nő , akár egy azonos nemű pár , akár egy olyan pár kérdéseiről , véleményeikről és kérdéseikről itt és / vagy privát módon beszéljünk . Talán a moderátor megítélése szerint az volt a “ baj “ amiért azt mertem írni , hogy segíteni szeretnék .

Köszönöm és várok Mindenkit beszélgetni

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook