Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Alanesse életmódváltás fórum

Alanesse életmódváltás (beszélgetős fórum)


4. Melinda99 (válaszként erre: 3. - Meva90)
2020. júl. 31. 21:36

Szia,

A Biotech es Scitec inkább heti 1-2 alkalommal edzés után jó lehet, bár az összetevői nem olyan jók szerintem. Az Alanesse az jó diétához is, mert napi 6-7 adagot is tudsz enni, mert nincs benne semmi felesleges, káros adalék (szója, nátrium glutamát stb). Stevia van benne. Szerintem semmi mellékíze nincs, ami a többi porról nem mondható el. A Facebook csoportban van egy csomó ember aki ezzel fogyott, szerintem érdeklődj ott, vagy a weblapon nézz körbe :)

3. Meva90 (válaszként erre: 2. - Magdi985)
2020. jún. 29. 15:02
Köszönöm a választ! Igen, fehérjeport sok helyen kapni már, inkább a többire lennék kiváncsi. Sajnos nekem nincs nagy akaraterőm ha fogyókúráról van szó, jobban tudom tartani a diétákat ha rendes heti menü van írva, pontosan meg van szabva hogy azt ehetem és annyit, semmi mást. Ennek megfelelő diétát vadászok. Vacillálok a lifetilt egyik diétáján, tök jó hogy bevásárló lista és receptek is vannak hozzá..
2020. jún. 11. 14:06

Szia!

Nemrég pont láttam valahol, hogy hirdeti a fehérjeport.

Nem tudom milyen minőség, de a garantáltan megbízható, jó minőségű Biotech és Scitec fehérjeporok sokkal jobb árban vannak, az elképzelhető összes ízben. Én inkább azt venném. (Ahogy veszem is, edzés után kihagyhatatlan)

2020. jún. 11. 13:50

Sziasztok!

Úgy láttam az alanesse nem olyan régi dolog, de mostanában találkoztam ezzel a honlappal. Van esetleg köztetek olyan aki próbálta már? Esetleg megvette a diètát? Természetesen nem a teljes tartalmára lennék kiváncsi csak arra hogy érdemes-e megvenni, esetleg azt hogy keto jellegű vagy sima saját “találmány” és hogy tartalmaz-e konkrét ételeket, recepteket, menüt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook