Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Akut garatgyulladás vagy valami hasonló fórum

Akut garatgyulladás vagy valami hasonló (beszélgetős fórum)


2013. dec. 14. 23:21

Én is refluxos vagyok jó agresszív tüneteim vannak jó pár éve. Nem érdekelt az àllandó étkezés utàni köhögés. 2 éve mentem el elösször dokihoz szerintem a gyógyulàshoz későn.Azóta kis szünettel folyamatosan gyógyszereznek javulàs nincs. A gyomron ami nem fàj de továbbra is köhögök és kb.2 hónapja alig van hangom rekedf vagyok néha beszélnj is alig tudok folyton fàj a torkom és valami trutyi jön fel. Most készúlök gégészetre hàtga tud segíteni megilyedtem mikor utána olvastam mi lehet belőle.Tehàt nincs màs orvoshoz kell menni. Engem meg akarnak műteni antireflux.de nem nagyon akarom.De ràkos lenni sem. Na most hogyan tovàbb? Van valaki hasonlóan rossz helyzetben? Ha igen várok bíztatàst ,tapasztalatcserét írjatok mit tehetnénk a betegség ellen.

Mindenkinek jó egészséget.

Marcsi

2013. nov. 2. 15:12
Köszike. :D Mondjuk az nem az esetem, de azért kipróbálom. Hátha. :)
2013. nov. 2. 12:58
Zsálya tea. Naponta 2 csészével, és óránként gargarizálhatsz is vele.
2013. nov. 2. 12:42

Sziasztok! Valaki tudna ajánlani valami hatásos, recept nélküli gyógyszert garat vagy gégegyulladásra? Olyan javaslatokat nem kérek, hogy menjek orvoshoz, mert már voltam. nem egyszer. Refluxot állapítottak meg nálam, és a doki szerint van egy kis felmaródás a torkomban, ami majd a gyógyszertől rendbe is jön(EMOSUL). Ez volt kb. 4-5 hónapja, azóta a gyomrom úgy ahogy rendbe jött -úgy érzem-, nem szedem már a gyógyszert se, de ez az állandó köhögés, krákogás, nehéznyelés nem igazán akar múlni.

Ha valakinek volt már hasonló problémája, légyszi' válaszoljon már nekem, hogy mi segített rajta? Köszi előre is. :S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook