Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akiknek sikerült fogyni, légyszíves ide:) fórum

Akiknek sikerült fogyni, légyszíves ide:) (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. okt. 4. 12:09

Sziasztok !

Megszeretném veletek osztani a saját kis szenvedésem és a sikerélményemet is és persze jól esne egy kis támogatás is , mert néha nagyon eékeseredem :( 23 éves vagyok 165cm magas és jelenleg 98kg :(Az én történetem nem a sok zabálással kezdődött, hanem a hormonproblémákkal amik után jött a csalódottság és az elkeseredés.Az orvosaim most jöttek rá 4év után, hogy rossz fogamzásgátlót szedettek velem,amire a szervezetem alergiás volt és ennek következtében csak hiztam és hiztam.És erre csak most jöttek rá, hogy ez volt az oka!Jelenleg az egyik legerősebb gyógyszert szedem, hogy hormont termeljen a testem , mert már a méhem is összement és a petefészkem sem képes önmagától hormont terhelni minez 23évesen.Többször fogyókúrába kezdtem és voltak eredmények,de sajnos mindig abbahagytam valami miatt. Most viszont, elhatároztam,hogy életmódot változtatok.Kb 2,5 hónapja kivontam az életemből a normál lisztből készüélt ételeket, teljes kiörlésü lisztből gyúrok itthon tésztát, sütök kenyeret és ha sikerül ráakadnom pár helyen meg is tudom venni a már készen csomagolt bio teljes kiörlésü tésztákat.Persze módjával eszem ezeket is !Ezek mellett már megtanultam reggelizni, rengeteg folyadékot iszom és a zöldség,gyümölcs is napi étrendemben mindig ott van!Nemrég elkezdtem infraszaunába járni, ahova heti 2-3 alkalommal megyek kicsit pihenni,és emelett egy nagyon költséges kezelésre is járok hetente, ultrahangos zsirégetésre!Megosztom veletek az eddigi eredményeimet:derekamról -3cm ,csipő -1cm,a jobb combomból több helyen volt kezelve eddig -2cm, bal comb -4cm,vádli -2cm,fenék-2cm. :) viszont kg-ba még nem mertem magam lemérni mert félek tőle nagyon:( mai naptól kezdem ujra az itthoni kis tornázásomat is ,persze csak amennyi jól esik :)hát ezt tudtam ma megosztani veletek :)

78. f3000dc5ef (válaszként erre: 75. - Keettee)
2011. júl. 14. 09:12
Köszi!
2011. júl. 12. 19:07
sziasztok! Én is súly problémával küzdöttem sokáig míg meg nem vizsgáltak, akkor kiderült, hogy PCOS vagyok meg inzulin rezisztens, ami annyit tesz, hogy állandóan ennem kellett mert a vércukrom alacsony volt, a zsír meg persze csak rakódott, mára már ez a probléma az orvosoknak és dietetikusoknak köszönhetően megoldódott. Fogytam sokat, jobban érzem magamat és persze egészségesen élek. Kitartás mindenkinek! Ha nem megy keressetek szakembert!
2011. júl. 12. 18:18

Hopp lemaradt a cikk :)

[link]

6 pontban lesz leírva hogy hogyan kell szabályosan csinálni

2011. júl. 12. 18:16

Menyus a vízdiéta majdnem azt takarja amit leírtál...eltérés annyi, hogy evés után 2 óráig nem lehet inni semmit. sajnos magyar oldalon nincsen meg ez a cikk, de elküldöm az angol változatát onnan tessék csak okosodni :)

A fogyást a leírt ételekkel értem el, mikor megéheztem ezekhez nyúltam mikor mit kívántam meg, nem volt benne semmi szabály.

74. f3000dc5ef (válaszként erre: 71. - Keettee)
2011. júl. 12. 11:36

Én is kíváncsi vagyok, mit is jelent ez!!! mármint a vízdiéta!!

Reggel én is vízzel indítom a napot--minimum fél liter ébredés után..és napközben is igyekszem sokat inni---szabályok betartásával...kaja közben nem, kaja előtt fél órával, kaja után egy órával.

De szeretném tudni, hogyan érted el ezt a fogyást!

73. d82f1e2683 (válaszként erre: 71. - Keettee)
2011. júl. 12. 11:32

Gratulálok neked a hatalmas súlycsökkenéshez!

Vízdiéta? Ez mit takar?

72. szilisári (válaszként erre: 71. - Keettee)
2011. júl. 12. 11:00
üüügyes vagy! és végre még egy hústalan ember :-)
2011. júl. 12. 10:54
Sziasztok, leírnám az én véleményem is, remélem egy páran megtiszteltek az elolvasásával. Tehát ott kezdem, hogy 18 évesen 110 kg ot nyomtam és ráadásul törpi is vagyok :) Elhatároztam, hogy nekivágok mert ez így nem állapot, ettem zöldséget gyümölcsöt husit kefirt sajtot mikor mit kívántam éppen. Meg persze nagyon sok vízet és teát iszogattam. És az eredmény: -50 kg...azóta vegetáriánus lettem eszem már édességet is meg lisztes cuccokat de ha tehetem inkább délelőtt. Max 1-2 kg súlyingadozásom van...És ha tanácsolhatom akkor Vízdiéta!!! olyan sokan nem tudnak róla, pedig 100 féle betegséget gyógyít, többek között a túlsúlyt, magasvérnyomást stb. bárkinek bármi kérdése van, állok rendelkezésére. Szép napot nektek.
2011. júl. 12. 10:22

Sziasztok!

Nem voltam még itt, a hírlevélben bukkantam rátok, gondoltam végig olvasom, hiszen én is fogyok.

Egy másik fórumon is fenn vagyok, a paleosoknál.

Május egytől csinálom-nem a fogyás miatt, inkább az egészség volt a fő szempont....de fogynom is kell az tény. Eddig 10 kiló ment le minden gond nélkül...az első hónapban szinte semmi---majd nagyon beindult...most már beállt kb. fél kiló hetente.

Nem számolgatok kalóriákat..nem bírnám, nem az én világom. Ja hozzá teszem súlyos csokifüggő voltam, ma már simán elmegyek a boltban a csoki mellett:D

Nem éheztem egy percet sem...valaki már leírta, hogy a természetes dolgokból ehetsz amennyit akarsz---és ez tényleg így van:))

semmi gabona, semmit tej/tejtermék, semmi krumpli, semmi cukor---ha édesítés kell, akkor xilit, vagy ha nagyon muszáj akkor ciklamát vagy szacharin alapú édesítő, semmi hüvelyes. Viszont hús jöhet (malacka is:D )étolajat nem használok--nem jó, viszont finom liba/kacsazsírt igen:)))))a húsokat azzal készítem el. sok - sok gyümölcs és zöldség, és magvak.

Nekem nagyon bejön--és mivel nem ugrándozik a vércukor szintem, sose vagyok farkaséhes. Amit írtatok a napi ötszöri kajával az itt is áll, az anyagcserének pörögni kell, ha éhezik az ember akkor átkapcsol a szervezett vészüzemmódba...na úgy nem lehet fogyni, ha mégis akkor jön a jojó--tudniillik akkor izomból fogy az ember, nem a zsírból--csökken az izomtömeg-kevesebb kalóriát éget el-ugyanannyi kaja mellett--tehát ördögi kör--hízás lesz a vége...tehát éhezés kizárva annak aki fogyni akar!!!!!!!!


Na most, hogy kisebb regényt írtam, kívánok mindenkinek eredményes fogyást:D

69. Rickman (válaszként erre: 64. - A14deb9047)
2011. júl. 10. 22:44
Ezzel már viszont jó volna orvoshoz fordulnod, bármi miatt is van.
68. 07c4794583 (válaszként erre: 67. - A14deb9047)
2011. júl. 10. 22:43
rosszullét miatt nem tudsz enni, vagy valami konkrét emésztőszervi probléma van?
67. a14deb9047 (válaszként erre: 66. - 07c4794583)
2011. júl. 10. 22:35
várom az időpontot :(
66. 07c4794583 (válaszként erre: 64. - A14deb9047)
2011. júl. 10. 22:34

ennyi kalóriával minimum 5 kilót fogynál havonta


pontosabban igazából már a kórházban lennél :S

65. 07c4794583 (válaszként erre: 62. - G_eszter)
2011. júl. 10. 22:33
sokan berántják
2011. júl. 10. 22:17

Akkor se bírok enni már, amikor szeretnék!

A napi kaloriám 2-300 naponta.

63. Rickman (válaszként erre: 61. - A14deb9047)
2011. júl. 10. 21:59
Ügyes voltál, gratulálok. :) A lényeg, hogy meg is tudd tartani. De hogy érted h szenvedsz? :S
62. g_eszter (válaszként erre: 19. - 07c4794583)
2011. júl. 10. 21:54
mire a zsír és a liszt?
2011. júl. 10. 21:45
11 kilót fogytam 11 hónap alatt, Majd megpusztulok, úgy szenvedek...
60. d82f1e2683 (válaszként erre: 59. - Szilisári)
2011. júl. 10. 20:35

Bizony. Ha uncsi a DVD, akkor kapcsolj be valami neked tetsző zenét (nem lassút), és tessék jó nagyot bulizni, táncolni, rázd meg minden testrészedet.


Mi a párommal "beruháztunk" egy tollas szettbe, és ütögetünk. Játék, élvezem nagyon, és ömlik a víz a hátamon.

2011. júl. 10. 20:25
Ja es persze tessek mozogni, napi fel-egy orat mindenki ki tud preselni magabol ;-)
58. d82f1e2683 (válaszként erre: 56. - Petruss88)
2011. júl. 10. 20:23
Jóhogy menne! Aztán főzelék önmagával sűrítve, joghurtos tojássaláta, rakott zöldség (rizs helyett zabpehely), stb, stb. Annyira lehetsz változatos, amennyire te akarsz, csak a fantázia szab határokat. :D
57. szilisári (válaszként erre: 56. - Petruss88)
2011. júl. 10. 20:22

Hat a feherborban keves kaloria van, a szodaban meg kevesebb ;-).

Ami fontos, hogy mindig reggeliz, az beinditja az anyagcsered es ha naponta 5* eszel az tovabb porgeti. Viszont este 6-7 utan ne nagyon egyel. Ne egyel sot, megkoti a vizet, ezer fincsi fuszer van. Cukros dolgokat sem, pont ezert nem nagyon erdemes keszetelt venni, mert mindent teleraknak vele. Es lisztes dolgokat sem, eleine egyaltalan nem ennek, bar en neha fogyasztok tonkolybuzas cuccokat. Ha ezeket betartod, nagyon nem lohetsz melle, de ezeket tenyleg be kell tartani. Es tenyleg, hozzaszokik az ember szervezete egy ido utan, akkor mar nem kivanja oket

(en mondjuk vegan vagyok, mert abban hiszek, de az eleg korulmenyes azert ebben az orszagban, de ezert nem kell szamolnom a kaloriakat, mert nem nagyon tudok olyat enni, amibol baj lehetne ;-)

56. Petruss88 (válaszként erre: 54. - Szilisári)
2011. júl. 10. 20:07
Hű, ez is jó kis válasz:) KÖSZI!:) Igen a nasi:( meg a citromos, greppes sör...hmm:D nagyon szeressem:) És fröccsöt szabad?:D Szerinted menne ha 1.körbe belevágnék a közepébe, holnap tartanék zöldség+gyümi napot:D utána meg sovány husik+sali+joghurt...?
55. szilisári (válaszként erre: 52. - 07c4794583)
2011. júl. 10. 20:05
En is szoktam neha fott krumplizni, de szinten csak egy szemet, fozelekhez, ha mar elegem van a gabonakbol, szerintem az nem gaz, ha az izevegett befigyel egy.
54. szilisári (válaszként erre: 41. - Petruss88)
2011. júl. 10. 20:02

Hordok magammal etelt ;-) most eppen 4 napja nem vagyok otthon, ugyhogy most eleg sok adagot elhoztam. Ha napkozben rohangasznom kell, akkor is mindig van nalam valami gyumolcs, altalaban, ne erjen varatlanul a helyzet.


En is atfutottam a naplod, azt gondolom, hogy meg kene probalnod elso korben lemondani a nassolrol. Tudom, nem konnyu, de csak az elejen nem az, 2-3 het elteltevel sokkal kevesbe fogsz vagyni rajuk, de ha tenyleg le akarsz fogyni, akkor muszaj szigorunak lenni magaddal es nem szabad erzelmekbol enni (ugy ertem, hogy a fagyi ugyan finom, de valojaban nem taplalod vele a tested).


A sort sose szamold bele a folyadek fogyasztasba, az alkohol vizet von el a szervezettol, meg igazabol sort ne is ogyal, rengeteg kaloria van benne, nekem errol volt a legnehezebb leszoknom, de most mar boldogan froccsozgetek, szaraz feherborbol.

2011. júl. 10. 19:58
Oké:) Nebézek, persze hogy tudtál! Köszi mindent:)
52. 07c4794583 (válaszként erre: 48. - Szilvamama)
2011. júl. 10. 19:57
háát én azért néha 1 szem krumplit megfőzök, kinyitom, és beletunkolok egy kis spenótot, leöntöm joghurttal, és hamm :) ez annyira finom :)
51. 07c4794583 (válaszként erre: 49. - Petruss88)
2011. júl. 10. 19:56
és télleg gyere a klubba, ha van kedved :)
50. Rickman (válaszként erre: 49. - Petruss88)
2011. júl. 10. 19:55
Én ennyivel tudtam segíteni, már ha tudtam valamivel. :) Ha esetleg a későbbiekben lesz kérdésed stb., akkor nyugodtan kérdezz, szívesen segítek, ha tudok valamiben. :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook