Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A téma azokhoz szól, akik rendszeresen sportolnak, vagy nemrég kezdték fórum

A téma azokhoz szól, akik rendszeresen sportolnak, vagy nemrég kezdték (beszélgetős fórum)


16. 44ee78d7b4 (válaszként erre: 12. - Ca42fccc6a)
2013. nov. 24. 20:14

A sportmelltartó nagyon fontos, én is ilyen-olyan sportmelltartónak csúfolt olcsóbb darabokkal kísérleteztem, aztán a Triumph győzött, drága, de megéri.

Persze vannak olyan felsők, amikben van beépített melltartó, egy nekem is van, viszonylag jól tart, de pl. futáshoz vagy ugráláshoz nem lenne elég.

15. 44ee78d7b4 (válaszként erre: 9. - 7a3a05277b)
2013. nov. 24. 20:12

A függőség a legjobb az egészben:)

(Az az 'átkozott' endorfin! Az a felelős:DDD)


Az edzés szent, semmi, csak (ritka) betegség tud távol tartani.

14. ca42fccc6a (válaszként erre: 13. - 39dbe380da)
2013. nov. 21. 09:56
Futni szeretnék mindenképp, mert kb. két éve annyit mozgok, amennyit muszáj. Bolt, buszmegálló, munka, vagy fősuli. És szó szerint érzem, hogy nem elég erős már a tüdőm sem. :( A futás mellé tornázni szeretnék otthon. Azt régen csináltam, szerettem is. :) Nagyon remélem lesz elég kitartásom!
13. 39dbe380da (válaszként erre: 12. - Ca42fccc6a)
2013. nov. 21. 09:50
Az is fontos, hogy próbálj olyan sportot választani amiben örömödet leled.
2013. nov. 21. 09:49

Köszönöm a válaszokat!! :) Már csak egy jó sportmelltartó választ el attól, hogy neki kezdjek.


Addig még várom a tapasztalatokat, még ha mindig ugyan az is. :) "Erőt" adnak. :D

11. ina87
2013. nov. 20. 16:21
Tapasztalat,volt egy időszak mikor rendszeresen sportoltam napi több orát egy nap akár töbször is,jobb kedvem volt töle egy azért mert hát tartotam a sulyom a másik sokkal aktivab voltam(hozzám teszem nem fogyokuráztam tehát semi sanyargatás nem volt benne)úgyan ugy ettem amit szeretem,szoval minden szempontbol jobb volt!
2013. nov. 20. 15:58
Így igaz!! Láss neki minél előbb ::))
9. 7a3a05277b (válaszként erre: 1. - Ca42fccc6a)
2013. nov. 20. 15:06

Ha sportolsz, akkor hamarosan normalizálódnak egyes értékeid: a vércukorszint, a koleszterinszint, a vérnyomás. Energikusabb leszel,nagyobb lesz a teherbírásod. Endorfin szabadul fel a szervezetedben, ami kedélyjavító is: rengeteg depressziósnak javít az állapotán a sport.


Kevesebbszer betegszel meg, jobban bírod a strapát. Javul az állóképességed, a hangulatod. Nő a tüdőkapacitásod. A bőröd is szebb lesz, mert folyamatosan méregtelenít extrán sport közben, jobb lesz a vérellátása is.


A koncentrációd is jobb lesz: jobban tudsz tanulni, dolgozni.


A tartásod javul, amitől nem csak szebb, hanem egészségesebb is leszel.


A tested egyre szépül, ami pszichésen is megerősít, ahogy egyre szebbnek érzed magad.


A stresszkezelésre is jó hatással van, én lemozgom a napi stresszt. Nem veszi el többé az energiákat, nem betegít meg.


Ráadásul egy jobb egészségű, jobb testű, kiegyensúlyozottabb, egészségesebb, boldogabb embert többször kívánnak meg s ő is többször kívánja az együttléteket, mintha rosszabb testi s lelki állapotban lenne.


Most még nem hiszed el, de nem árt tudnod, hogy pont olyan függőséget alakít ki, mint a csokoládéevés. Egy idő után kívánni fogd az adagodat! :)

8. 342402de6d (válaszként erre: 1. - Ca42fccc6a)
2013. nov. 20. 10:52
betudom kötni a cipőmet,csak ennyi
7. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 1. - Ca42fccc6a)
2013. nov. 20. 10:46
Hát,egyszerűen,minden jobb!Csak,hogy konkrét dolgot írjak,éppen tornáztam,csengetett a szomszéd,megkérdezte,hogy mit csinálok,mert soha ilyen boldog arcot nem látott még rajtam:))
6. ittmost (válaszként erre: 1. - Ca42fccc6a)
2013. nov. 20. 10:36

Én mindig tornáztam,kisebb-nagyobb megszakításokkal,csak úgy ,az egészségem érdekében.Aztán rájöttem,hogy szuperül levezeti a feszültséget is(volt,h torna közben tudtam végre elbőgni magam,és kisírni a feszültséget).

Az általánosan jó testi állapot,a jó vérkeringés,az energikusságérzés az élet minden területen megnyilvánul.

Szex..minél többet vagy képes mozogni,mert kitartó vagy,annál jobban élvezhető..és minél hajlékonyabb,mozgékonyabb vagy,annál több póz érhető el kényelmesen.

5. 8bff41629d (válaszként erre: 4. - Bnoi7525)
2013. nov. 20. 09:57
Mondjuk nálam pont fordítva működik a dolog...Mármint az alvás tekintetében...Pl. egy-egy kiadós edzés után napokig csak aludnék éjjel-nappal ha azon múlna a dolog...És ha időm engedi, edzések után szinte azonnal le is fekszek mindig aludni néhány órát, mert máskülönben igen fáradt, és nyűgös hangulatu lennék a nap hátralévő részében...
2013. nov. 20. 09:49
Szia, ez tenyleg igy van. Amikor en elkezdtem dietazni, sportolni, akkor sokkal kiegyensulyozottabb lettem, levezettem a mozgassal a negativ energiakat. Lefogytam 10 kg-t, jo volt a tukorbe nezni, orommel probaltam az uj ruhakat a probafulkeben, szoval boldogabb lettem. A libidommal soha nem volt baj. :-) Regen siman 10-12 orakat aludtam, foleg hetvegen. Most szombat-vasarnap reggel 7 - 7.30-kor kipattan a szemem. Szoval kevesebb alvas kell, es az pihentetobb. Mindenkeppen csak pozitiv oldala van.
3. 8bff41629d (válaszként erre: 1. - Ca42fccc6a)
2013. nov. 20. 09:44
Igen...A sok,és intenzív sport HATALMAS jótékony hatással bír az ember MINDEN tényezőjére, kivétel nélkül...Ezt tudom magamrol is...És bizony nemcsak a testi-lelki jó közérzethez,kiegyensúlyozottsághoz, kiváló egészséghez járul hozzá döntő mértékben, hanem bizony a libidó megfelelő szinten tartásához is...Különösen a férfiak esetében bír nagyon nagy jelentőséggel a dolog...
2013. nov. 20. 09:36

Én nyár végén kezdtem el futni és úgy voltam vele, hogy bár kimentem egy héten többször a partra és jó volt, hogy a súlyom kordábatartotta és tetszett az is, hogy sikerélményem volt, hétről hétre fejlődtem. Az első alkalommal 500 métert se tudtam egybe lefutni aztán 2 hónappal később már 4 kilóméternél jártam.

Jelenleg már egy hónapja a szakvizsgámra készülök, munka mellett nincs időm tanulni és mozogni és bizony kezdek megőrülni. Hiányzik és a közérzetem is rosszabb. Rá kellett jönnöm, hogy az emésztésemnek, a közérzetemnek és testemnek is jót tesz, de ehhez abba kellett hagynom, folyamatában nem tűnt fel ennyire a hiánya. Jövőhéten van az utolsó vizsgá,, utána ismét visszatérek :)

2013. nov. 20. 09:28

Sok helyen olvastam, hogy ha valaki elkezd sportolni, milyen pozitív változások mennek végbe a szervezetében, életében. Elhiszem, természetesen. :) De ezek cikkek voltak. Nagyon-nagyon örülnék személyes tapasztalatoknak, az jobban motiválna.

Szóval mennyiben lett "más" az élet? Kiegyensúlyozottabbak lettetek? Türelmesebbek? Libidó?:P Vicc nélkül, mik a saját tapasztalataitok?

Előre is köszi! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook