Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik augusztus körül szeretnének teherbe esni, beszélgessünk! fórum

Akik augusztus körül szeretnének teherbe esni, beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2010. febr. 27. 22:50

átküldtem :-)

Mjuk nem lehet rossz, eleve béres cuccokat szedtem régebben is...

2010. febr. 27. 22:50
olvastam hogy te is kutya örűlt vagy:)
20. pinki87 (válaszként erre: 19. - Csibebogár78)
2010. febr. 27. 22:48

igen,néztem most pár dolgot róla!a linket elfogadnám!

kaján még nem nagyon gondolkodtam,ezért is indítottam a fórumot,hogy az ötletek tervek tapasztalatok gyűljenek!

de a halat én sem bírom!tojást azért megeszem!

19. Csibebogár78 (válaszként erre: 18. - Pinki87)
2010. febr. 27. 22:46

azért néztem a gravidát, mert abban sokkal több hatóanyag van, meg pl.az A vitaminból, amit nem igazán ajánlott túladagolni eleve kevesebb van. További előnye, hogy jód és vas is van benne, ami szintén fontos! Találtam egy összehasonlító táblát, ha szeretnéd, átküldöm neked a linket.

Ki tudja, lehet, hogy rajtam meg szülés után marad majd sok, te meg majd könnyeddén ledobod :-)))

Kajákban miket tervezel majd enni?

Én spec a halat és tojást utálom, de be kell vállalnom :-(((

18. pinki87 (válaszként erre: 16. - Csibebogár78)
2010. febr. 27. 22:42

sya!

gravidát nem ismerem,nem halottam még róla,de utána nézek mindjárt!

jó neked hogy nem kell fogyóznod!nekem muszáj mert elég sok van feleslegbe!csak akkor megy le ha nem eszek semmit,de ugye az sem túl jó!

2010. febr. 27. 22:40
Ja igen, és ikrek nálunk is szóba jöttek, mi is örülnénk nekik :-)))
2010. febr. 27. 22:39

Sziasztok!


Most regiztem, úgyhogy ki kellett várnom a 30 percet, hogy írhassak :-(((

Aug-szept. környékén szeretnénk mi is belekezdeni a babaprojektbe, előtte én Gravidát fogok szedni, kb 2 hónappal előtte. Az elevittől sok ismerősöm hányt, habár lehet, hogy nálam pont fordítva lesz.

Nevek még nincsenek letisztázva.

Fogyózni nálam nem szükséges, inkább majd méregteleníteni akarok.

15. Jucka1984 (válaszként erre: 12. - Pinki87)
2010. febr. 27. 22:34
egyetértek :) tőlünk is kérdezték, h kinek adjuk őket? hát senkinek!
14. pinki87 (válaszként erre: 11. - Jucka1984)
2010. febr. 27. 22:34
jó éjt neked is!remélem még benézel hozzánk!
2010. febr. 27. 22:33
majd visszanézek mert a fogyózásra én is kiváncsi vagyok, bár nekem semmi drasztikusat nem szabad mert szoptatok
12. pinki87 (válaszként erre: 8. - Jucka1984)
2010. febr. 27. 22:32
mi is lakásban lakunk és bent van a kutyus,de sztem nálunk sem lesz semmi probléma ezzel!már mondták hogy mi lesz a kutyával ha lesz gyerkőc,de nálunk ez nem kérdés!nem lesz eleinte beengedve a szobába,mert hát a higiénia meg a fertőzések,de nem azt jelenti hogy akkor ő már nem is fog létezni az életünkben!és ez így jó sztem!
2010. febr. 27. 22:32

csajok, nagyon drukkolok nektek, még mindig el tudom sírni magam ha ránézek a kiságyra, ahol szuszog a minimanóm :) én lassan megyek alukálni mert 5-6 körül azért kel még szopizni.

Jó éjszakát

10. Jucka1984 (válaszként erre: 7. - Hevniki)
2010. febr. 27. 22:31

én is szerettem volna ikreket, de ha visszagondolok az első 2 hónapra, nem bánom h egyedül érkezett a kicsikém :) tényleg nehéz, fárasztó, de egyben csodás is :)

Én az első 16 hétben hánytam, főleg ha be kellett venni az elevitet, de ha kinyitottam a hűtőt akkor is. Viszont a nagy pocit nagyon élveztem, a szülés se volt vészes, bár császár lett a vége, hatalmas volt, 4400 gramm a kicsikém :)

2010. febr. 27. 22:30

szia Hevniki!

mivel fogyózol?én is el akarom majd kezdeni az elevitet!

teljes kivizsgálásra mész a nőgyógyászhoz?

én is sokszor gondolok hogy ikrek is lehetnének,bár biztos vagyok hogy nagyon kemény lenne az elején,de ugyebár nagyon nem is gondolja az ember ha már megvannak!akkor ugyis ösztönös minden!gondolom én!:)

2010. febr. 27. 22:28
az elején kicsit aggódtam h 2 kutya meg baba, meg hát nekünk is a mindenünk volt, most most is az a 2 kutya, panelban lakunk, nem amiatt aggódtam h féltékenyek lesznek, mert soha egy pillanatig sem voltak, hanem inkább a szőr miatt, de semmi gond nem volt, az első hónapban nem engedtem Milka közelébe őket nagyon, persze megszaglászhatták, de azóta már puszikat is kap néha és semmi baja. Persze jó lenne majd kertes házba költözni és akkor jöhet a tesó :) bár nem augusztusban, mert most ez így jó, most kezdi átaludni az éjszakát és már mosolyog,forog, bevallom az első 2 hónap nagyon nehéz, hasfájós volt, de a legjobb dolog anyának lenni :D
2010. febr. 27. 22:26

Szia Pinki87!

Mi is nyárra július-augusztusra tervezzük a babát

most fogyózók, próbálom felkésziteni a szervezetemet rá:)

május-júniustól elkezdem szedni az elevitet, illetve májusban megyek a nőgyogyászomhoz.

Egyenlőre ennyi a terv, és aztán, hogy mi lesz a tervekből, az mindig csak akkor derül ki :)

Kislányt szeretnék, de ha kisfiú lenne azt sem bánnám. A legjobb ha ikrek lennének = ezért sokan ferde szemmel néznek rám... :)

2010. febr. 27. 22:14

meglestelek előbb,nagyon aranyos a gyerkőcöd és menyasszonynak nagyon csini voltál!


hát igen a kis kutyusom a mindenük!nagyon szeret mindenkit!

2010. febr. 27. 22:11
és édes a kutyátok, nekem is van 2, imádják a kisfiamat is :)
4. Jucka1984 (válaszként erre: 3. - Pinki87)
2010. febr. 27. 22:10
köszi :) én meg drukkolok, aztán szólj, ha összejött :)
2010. febr. 27. 22:09

szia!először is gratulálni szeretnék a kis Milkához!:)

nem feltétlen augusztusba kell hogy összejöjjön ,de mi akkor szeretnénk nekiállni dolgozni rajta!

köszönöm a jókívánságot!remélem nem lesz gond azzal hogy nem sikerül!

nagyon vigyázz a kis csöppségre,sok boldogságot és egészséget kívánok nektek!

2010. febr. 27. 22:05

nem akarom offolni a fórumot, de általában sosem akkor jön össze mikor szeretnéd. Nekem 2 éve volt egy időszak mikor szerettem volna, próbálkoztunk, nem sikerült, aztán munkahelyet váltottam, nem is gondoltam rá és egyszer csak terhes lettem :) amúgy én mindig tavasszal akartam szülni, ehelyett most októberben született meg a fiam. De jobb volt nagy pocakkal menni a nyárba, nehezebb télen, mikor sok ruha kell az emberre. Fiút szerettem volna, ez bejött :) Azt mondtam Dominik lesz, ehelyett Milán Dominik lett, Milka név jobban is illik hozzá :) És ma 4 hónapos :) Imádom :)

Ja és kívánom h sikerüljön aug-ban a baba, de ha nem és csak 1-2 hónappal később/előbb jön össze, akkor se aggódj :)

Szép estét

2010. febr. 27. 21:59
sziasztok!kiváncsi lennék ki miért akkorra tervezi!mit szeretnétek fiút vagy lányt!nevetek van már?
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook