Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! fórum

Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
35177. Edina188 (válaszként erre: 35173. - Karpathos)
febr. 8. 08:15

Szia! Igen van fejlemény, csak tegnap feküdtem mert elkapott az influezna. Azt mondta a sebész hogy mehet a lombik, mert megnézte a CT felvételt és nem adenoma hanem FNH ami egy fokkal jobb. Beszéltem Szűccsel tegnap és hát elég rövid volt, gondolom el is volt havazva. Azt mondta, hogy ehhez ő nem ért, de szoktak FNH-val is lombikozni. Szóval három hét múlva indul a long protokoll. Addigra a G1 is elkészül az eredménnyel azt ígérte.Minden lombiknak egyre nehezebben kezdek neki, főleg hogy most ez a dolog történt a májammal.:( Nagyon nagyon remélem hogy ez már sikeres lombik lesz!Muszáj hogy sikerüljön!

Mondtam én hogy pár nap nem számít!De persze így a biztos, hogy megkérdezted, nyugodtabb vagy! Remélem csak az NK-k lesz magas és nem kell egy vagyont otthagyni a G1-ben, most már ezért szurkolok! :)

35176. Edithv77 (válaszként erre: 35174. - TAndi86)
febr. 7. 18:43

Szia !

Köszönöm az információkat, én is írtam.

35175. TAndi86 (válaszként erre: 35170. - vuk4)
febr. 6. 12:32
Kedves Vuk4! Pont így érzem magam most, pedig "még csak" a második lombiknak kezdtünk neki... Esetleg tud ajánlani valaki egy jó pszichológust vagy segítő szakembert?
35174. TAndi86 (válaszként erre: 35171. - Edithv77)
febr. 6. 12:30
Szia Edit! Írtam privátban Neked.
35173. Karpathos (válaszként erre: 35168. - Edina188)
febr. 6. 10:58

Szia! Van fejlemeny a majaddal kapcsolatban? Indulhattok?

Kozben beszeltem menzesz csuszas ugyben az asszosztenssel, mondta hogy nem baj ha csuszik. Akkor megyek amikor megjon masodik nap. Mindegy hogy parnapot, vagy egy hetet.

35172. Ketlin (válaszként erre: 35170. - vuk4)
febr. 6. 10:11

Kedves Vuk.

Voltam így, 11 éve próbálkozom. 9. Lombik. Mivel nincs pezevezetékem egy sem. Így úgy vehetjük, hogy 8 esélyem volt eddig. És mèg egy utolsó. Nem lehet, csak pozitían, ezt tapasztalatból írom. Ha nem éled meg, ne erőltesd....várj még. Adj időt magadnak, nem gèp és nem egy program vagy. Elejében, a korom miatt is faggatóztak. Szinte egy határidős projetet szerettek volna belémbeszélni (kicsit sikerűlt is). Türelem, nyugalom, átélés, idő és pozitív hozzáállás ami kell. De lehet nincs igazam.... majd kiderül. ☺

35171. Edithv77
febr. 6. 09:52
Sziasztok!Egy vidéki Kaáliból jöttem át a BMC-be,mert ott nincs tb-s időpont csak több,mint egy évre.Mivel már elmúltam 40,és szeretnék minnél gyakorlottabb kezekbe kerülni,ezért Koncz dr.-hoz kérném magam.Tudja esetleg valaki,hogy hozzá mennyi időre van időpont?Vagy ha esetleg elmegyek a magánrendelésére,akkor előbb ad időpontot?
35170. vuk4 (válaszként erre: 35167. - Edina188)
febr. 6. 09:23

Köszönöm a választ!

Közben eszembe jutott egy kérdés. Praktikus, gyakorlati, műveleti dolgokról beszélünk itt a fórumon, de most a lelki oldaláról szeretnék tőletek kérdezni.

Voltatok úgy, hogy elvesztettétek a hitet, hogy sikerülhet és mint egy gép egyszerűen csak csináltátok, szúrtátok, időpontot kértetek, bevettétek a pirulákat, vérvételre mentetek mindezt hitetlenül, szimplán csak "küldetés tudatból"?

4 év és annyi megpróbáltatás után, habár az igaz, hogy inszem és lombik nekem még nem volt, de most valahogy úgy érzem, hogy elvesztettem a hitem. Ebben a hónapban is szúrtam rendületlenül és csinálom a stimulálós protokollt, de már most érzem, hogy ez a hónap sem sikerült, de még van egy hét a télapóig és addig értelmetlenül csak tolom magamba a hormonokat, mert ez a "feladatom". Lehet ezt hitetlenül csinálni? Vajon van értelme? Ti is kerültetek ilyen hullámvölgybe? Egyáltalán ez "csak" egy hullámvölgy? Lesz egyszer fel is?

35169. Csimpifon (válaszként erre: 35166. - Karpathos)
febr. 5. 13:32
Köszönöm a segítséget :)
35168. Edina188 (válaszként erre: 35154. - Karpathos)
febr. 5. 13:03
Azért olyan sokat talán nem csúszik. Szerintem egy-két -három nap belefér. Én tudom, hogy nekem max három nap ide vagy oda az eltérés, de ha neked nem annyira pontos akkor egyeztess vele. Nekem ma meg is jött és három hét múlva kezdhetnénk. A G1 megígérte, hogy meglesz az eredmény mire kell, ha a doki jóváhagyja a kezdést a máj problémám miatt.
35167. Edina188 (válaszként erre: 35164. - vuk4)
febr. 5. 12:56
Szia!Be jelentkezhetsz hozzá a BMC-be de várhatóan kb.két hónap múlva kapsz csak időpontot konzultációra.Vagy elmész első alkalommal a magán rendelésére és akkor kb 3-4 hét múlva kapsz időpontot.A díja itt 25.000 Ft. Itt ő átnézi az eddigi leleteidet és amit szükséges megismételni arra ad beutalót a BMC-be és laborba a Szent János laborjába.Ezek már TB-s vizsgálatok.A telefonszáma ahol időpontot kérhetsz a magán rendelésére: 30/2114-957.
35166. Karpathos (válaszként erre: 35165. - Csimpifon)
febr. 4. 23:26
Szia! Az elso negyet mindenkepp!
35165. Csimpifon
febr. 4. 21:13

Kedves Sorstársak!

Érdeklődni szeretnék,ezek közül,mely vizsgálatokat érdemes megcsináltatni?Önszorgalomból szeretném,nem a doki javasolta.

FV Leiden mutáció

FII/Protombin gén mutáció

MTFRH gén C677T mutáció

MTFRH gén A1298C mutáció

CBS 844ins68 mutáció

PAI-1 4G/5G polimorfizmus

Köszönöm előre is a segítséget

35164. vuk4 (válaszként erre: 35147. - Lygia 78)
febr. 4. 20:55

SZia!

Mi is Szűcs-höz szeretnénk menni, de a dokink még egy stimulálós hónapot javasolt, mielőtt megkeresnénk Szűcsöt. Hogyan lehet a magánrendelésére bejelentkezni? Mely napokon rendel? Mennyi egy rendelés? Meddig kell magánba menni hozzá és mikor (mennyi magánrendelés és hány hét/hónap) irányít a BMC-be? Azaz mit jelent, hogy így meg lehet gyorsítani?

Köszi!

35163. Agee100 (válaszként erre: 35162. - Ketlin)
febr. 4. 19:11
Nincsen mit hajrá!
35162. Ketlin (válaszként erre: 35161. - Agee100)
febr. 4. 18:51
Köszönöm.
35161. Agee100 (válaszként erre: 35160. - Ketlin)
febr. 4. 18:44
Van honlapja ott megtalálsz minden infót.
35160. Ketlin
febr. 4. 17:57

Sziasztok. Voltam a BMC-ben, ill. Fülöp dokinal. Sokkot kaptam mi mindent meg szeretne nézetni (főleg anyagilag)...Sajnos nekem ez nem fér bele. :(

Ez van.

A BMC-ben is voltam.Dokit szeretnék váltani, Szab. helyett talán Zeke? Nem is tudom.... jót , rosszat olvasok mindenkiről....Zeke magánrendelésének tudja v.ki az elérhetőségét?

Valakinek volt már Office Hysteroscopiája?

Köszönöm mindenkinek, aki válaszol.

Minden jót :)

35159. Anettka86
febr. 3. 14:51
Lehet mondta de nem hallottuk! :$ Akk lehet hétfőn elmegyek a kórházba vagy megpróbálom felhívni őket.Igazából én nem szeretnék Szabadosnál maradni mert lehet süket vagyok,de alig hallom amit mond.Így nehéz lenne azt csinálni amit kér :) Nekem is kért mell Uh-t.Megpróbálok a háziorvostól kérni rá beutalót,de ha nagyon későre kapok időpontot lehet én is elintézem magánúton.
35158. Zsejke (válaszként erre: 35156. - Anettka86)
febr. 3. 14:29
Igen valaszthatsz dokit..bar en sztem itt szurtam el barki jo lett volna es akkor nem varok ennyire nagyon sokat...
35157. Zsejke (válaszként erre: 35156. - Anettka86)
febr. 3. 14:27
Szabados nem mondta h a konzi utan menj a portara vissza es dumcsizd le a recepciossal a tovabbiakat? Mi Szabadossal torteno beszelgetes utan robogtunk vissza a recire: mas orvost kerni, nogyogyaszhoz IP, paromnak spermavizsgalatra idopont (elmondtak hova kell menni bejelentkezni)majd nekem 3. Nap visszamenni vervetelre..3. Nekunk Szabados mell uht is kert azt maagnuton inteztem.
35156. Anettka86
febr. 3. 12:24
Vagy amikor kérek időpontot a nőgyógyászati vizsgálatra akkor mondhatom kihez kérem?A vérvételre is időpontot kell kérnem?Ott nincs meg egy vizsgálatom se.
35155. Anettka86
febr. 3. 12:13
Megtörtént az első konzultáció a Szabados doktorral.Alig hallottam mit mond!Nálatok vizsgálták az inzulin rezisztenciát vagy azt külön kérni kell?Kaptam nőgyógyászati vizsgálatra egy beutalót,ezt a vizsgálatot is ő végzi el?Igazából a gonorr. kivételével az összes megvan.Vagy újra csinálják az ultrahangot,vagy mit fognak nézni?Mikor válthatok orvost?Szerintetek ha elmegyek most annak az orvos magánrendelésére akit szeretnék választani megcsinálja a szükséges vizsgálatokat és hozzá kerülök onnantól kezdve?
35154. Karpathos (válaszként erre: 35152. - Edina188)
febr. 2. 13:35
Es mi van akkor ha csuszik a menzeszed a beirthoz kepest? Elmarad a lombik mert nem fersz be?
35153. Edina188 (válaszként erre: 35151. - Karpathos)
febr. 2. 13:20
Igen, megértelek!Én azt érzem most, hogy amikor egyet lépek előre, akkor kettőt hátra! :( Nagyon bíztam,bízok abban, hogy a harmadik most sikerül, hiszen egy csomó minden mással próbálkoznánk. PL antagonista protokoll helyett long lenne+ kapnék vérhígítót a heterozigota MTHFR-re+ gyógyszert kaptam az IR-re+ embriogen+ a jelenleg folyamatban lévő G1-es dolog. Csak erre a máj gubancra nem számítottam :(
35152. Edina188 (válaszként erre: 35150. - Karpathos)
febr. 2. 13:14
Tudom,ezt nekem is mondta!De hogyan mondanád meg júniusra előre hogy melyik napon fog megjönni. Nekem pl. vagy hogy 28 napra, de van néha hogy csak 31 napra jön meg átlag 30.Elég ha egyszer csúszik a dolog.
35151. Karpathos (válaszként erre: 35148. - Edina188)
febr. 2. 11:20
Tudom am, hogy milyen nehez... De En pl most ujra atvettem hogy mik a sikertelenseg okai, es melle tettem hogy mire milyen megoldast kapok. Pl gyogyszer, infuzio, vitamin stb. Ez kicsit tompitja azt, hogy igen En is mar a becsavarodas szelen allok. De abban bizom ha mindenre mar megtalatuk a gyogymodot akkor emberkent mindent megtettunk.
35150. Karpathos (válaszként erre: 35149. - Edina188)
febr. 2. 11:16
De jo! Azert voltam megijedve mert amikor idpontot kertunk Szucs ugy magyarazta, hogy aznap mikor leszivas lenne mar sokan vannak beirva es nem lehet annyiszor nyitogatni azt a dobozt amiben az embriok vannak. De sztem azert ezt nem lehet pontosan kiszamolni mert nem a naptar szerint sikerul a stimulalas meg a peteeres mindenkinel. Biztos vannak elteresek az elore eltervezettekhez kepest.
35149. Edina188 (válaszként erre: 35146. - Karpathos)
febr. 2. 11:06
Szerintem nembaj az belefer.Max mar elotte honapban nagyabol latod mar es akkor odatelefonalsz es pontositasz.
35148. Edina188 (válaszként erre: 35145. - Karpathos)
febr. 2. 11:04
Nekem beleferne mert ha negy het mulva van eredmeny akkor meg nekem a menszesz elott van boven.Ma viszont kiderul hogy lombikozhatok e egyaltalan.Annyira ideges vagyok mar egy hete nem alszom!A junius is gyorsan itt lesz es legalabb tudod hogy mindent megtettel!
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook