Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akik 20kg-ot, vagy többet fogytak! Nagyon megsínylette a testetek? fórum

Akik 20kg-ot, vagy többet fogytak! Nagyon megsínylette a testetek? (beszélgetős fórum)

2010. febr. 28. 08:04
nem fogytam ilyen sokat, de az húzódik vissza a legnehezebben a karodon, mert azt az izmodat, ami a karod azon tájékán van, a tricepszedet, szóval azt használod legkevésbé. erre is vannak nagyon jó gyakorlatok, súlyzóval, vagy anélkül. nézz a neten videókat, biztos van köztük hasznos, mert így nem nagyon tudom elmagyarázni...de vannak nagyon jó könyvek is ilyesmiről, és a szauna még nagyon hatásos.
2009. okt. 27. 15:59

nem szeretnék lézereztetni meg ilyenek!


megprobalom onerobol megcsinalni, esetleg AHA krémet megnézem, bár még nem hallottam róla! :(

és az integeto karral mi elsz?

2009. okt. 27. 15:59
Én is fogytam többször is 20-30 kg-ot, van néhány fogyási csíkom, de nem vészes. Ha alapból szép bőröd van, akkor nem kell görcsölni ezen. Ha pedig eleve is gondod van vele(túl száraz, szeplős-foltos stb.), akkor sajnos utána még több lesz.
11. T.Orsa (válaszként erre: 4. - 5a5c6c6a02)
2009. okt. 27. 14:59

Nehéz eltüntetni,ugyanis mikor megreped a bőr,nem tud úgy "összeforrni",ahogy eredeti állapotában volt.Elcsúsznak a szövetek picit.Remélem érthető vagyok:-)

Először rózsaszínes,pirosas csíkok lesznek,de idővel halványodik,fehér lesz,vagyis "márványos" hatású.

Lehet halványítani esetleg AHA-s krémekkel,vérbőségfokozó krémekkel,de az erős dörzsölés se rossz ötlet:-)

Elvileg van végleges megoldás is,pl lézer,de ezt csak az tudja,aki próbálta.

2009. okt. 27. 14:57

ergo, eltuntek a csikok szinte? juhu!!! hátha sikerul, megproalom igy!


a karotokon az integető résszel mit csináltatok? az idegesit még a legjobban részen szép izmos volt a karom és azt szeretném visszakapni!

2009. okt. 27. 14:53
Én 24 kg-ot szedtem fel a várandósságom alatt és még 3 kiló van rajtam. Fürdésnél kicsit erősebben dörzsölgettem fürdőszivaccsal a bőröm és több testápolót használtam így olyan lett mint volt ☺
8. 2a17240ae3 (válaszként erre: 6. - 5a5c6c6a02)
2009. okt. 27. 14:52
Én a neten keresgéltem gyakorlatokat,amik kimondottan a hasra irányulnak.Pl lábemelgetés ugy hogy nem teszed le a lábadat,csipö kitolás,hasprés,felülés.
2009. okt. 27. 14:51
Csikos én is a hizástol lettem.Azzal sajnos sokmindent nem lehet kezdeni.Ahogy fogsz,ugy halványodik.Nekem a combomon pl már alig lehet látni.
2009. okt. 27. 14:51
miket csinalsz? az tényleg hatásos, hogy háton fekszel és csak a lábadat emeled egészen a fejed fölé, mögé?
2009. okt. 27. 14:50
Én 20 kg-t fogytam,és szerencsére nem log a böröm sehol.Ma kezdem el a hasamat formálni,igy gondolom az is szépen vissza fog "huzodni"
2009. okt. 27. 14:49
értem! és ha kicsit szétrepedt a bőr mialatt meghíztam azzal lehet valamit kezdeni? el lehet tuntetni?
2009. okt. 27. 14:48
nekem a hasam gáz de az a terhességek miatt köténykém van:-S
2009. okt. 27. 14:46

Szia!

Én tavaly fogytam kereken 20kg-t.Nem tornáztam,nem kentem semmivel.Kis narancsbőröm van,de az volt eddig is.

A csíkok(striák) fogyásnál nem alakulnak ki,hanem hízásnál,úgymond megreped a bőröd.

2009. okt. 27. 14:44
Sziasztok! Azért nyitottam ezt, mert 16kg-ot fogytam eddig és még szeretnék legalább ennyit fogyni! 10 hónap alatt sikerult elérnem! Nem nagyon szeretném ha csíkos lenne a bőröm meg ilyenek! Segítsetek miket használtatok a tornán kívül? Krém stb! koszonom szépen! Kia

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook