Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Aki szereti a verseket, idézeteket csatlakozzon! fórum

Aki szereti a verseket, idézeteket csatlakozzon! (beszélgetős fórum)

2010. dec. 2. 18:10
Rengeteg gyönyörű,és találó,meg épp a hangulatunkhoz illőeket szoktunk,vagy is szoktam én olvasgatni,,,,es el tűnődni azon amivel tisztában vagyunk ,amit az idézet közöl.mond,,,de le irva át olvasgatva esetleg többször tanulsagosak,,,es okitoak is tudnak lenni számomra Sziasztok Mona vagyok!!!!:o)
2010. dec. 2. 17:29
"Azt mondod,hogy szeretsz,elhiszem én neked.Fiatal vagyok és vidám álmodozó vagány.Könnyen mondod azt,hogy szeretsz mikor testem érted remeg.csókjaidtól elolvadok úgy érzem a mennyben vagyok.Akkor mondd azt,hogy szeretsz mikor a lelkem remeg.Félelemtől és magánytól keseredve a világtól.Mered-e azt mondani,hogy szeretsz ha nem lesz más csak a nevem?Szegény és elhagyott kit a világ eldobott.Nem is akarom,hogy örökké szeress.Csak kérlek most fogd és szorítsd a kezem!(saját)
2010. dec. 2. 15:46

Akár azt hiszed, hogy meg tudod csinálni, akár azt, hogy nem, az élet mindig igazol.

Henry Ford

2010. dec. 2. 15:25
Ha a mindennapokban az foglalkoztat,hogy mit tettünk rosszul a múltban vagy a félelem az elkövetkező jővőtől,akkor elvesznek a jelen értékei a mindennapok kicsiny boldogságai."
2010. dec. 2. 13:49
Imádom az idézeteket, remélem sok jó összejön itt! :)
2010. dec. 2. 13:16
Hogy az emberélet egyedüli célja halhatatlan lelkének tökéletesítése, már csak azért is igaz, mert a halállal szemben minden más cél értelmetlen. (Tolsztoj)
2010. dec. 2. 12:34
Én szeretem a szép verseket,de jobban szeretem hallgatni (persze szépen előadva) mint olvasni.
2010. dec. 2. 11:46
"SEmmi sem egyoldalúan szép vagy rút,mindenben együtt van a teljes világ a nappal és az éj is"(Vavian Fable)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook