Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Aki fogyasztott rendszeresen csírát, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Aki fogyasztott rendszeresen csírát, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


2014. jún. 1. 14:41
Fogyasztottam hetekig, semmit nem vettem észre, hogy rám pozitív hatása lenne bármilyen szinten.
2014. ápr. 8. 00:32
Ha csíráztatni kezdesz, kicsiben kezdd, kb. fél-egy maréknyi alapanyaggal, mert elég sok kis csíra lesz, és bár eláll egy pár napig, de én érzem a friss és a pár napos közötti különbséget.
2014. ápr. 8. 00:29
Kb. naponta egy marékkal. Néha csak sìmán, de leginkább saját keverésű szendvicskrémekbe, salátákba, joghurtba teszem.
3. ari0212 (válaszként erre: 2. - Annie1130)
2014. ápr. 7. 20:21
Köszönöm :) És milyen időközönként fogyasztod? És mennyit ?
2014. ápr. 7. 20:16
Szia!A csírák nagyon jók, én rendszeresen fogyasztom őket, a szervezetem jól érzi magát, fel vagyok töltődve tőlük. Olyan vitaminok és bioenzimek vannak benne, amelyek hozzájárulnak a szervezet egészséges működéséhez, úgy kérdésedre a válasz: nem vagyok orvos, de szerintem igen. Én mungóbab csírát, búzacsírát és babcsírát szoktam fogyasztani. 3 éve rendszeresen. Rengeteg rostot is tartalmaznak, tehát az emésztőrendszernek is jót tesznek.
2014. ápr. 7. 19:54

Illetve lehetséges,hogy támogatja a teherbeesést?

Milyen csírát ettél,hogyan és meddig?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook