Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lucernacsírát fogyasztók véleményére lennék kíváncsi! fórum

Lucernacsírát fogyasztók véleményére lennék kíváncsi! (beszélgetős fórum)


2012. máj. 17. 09:52
Mindenképpen szeretnék még többfajta magot csíráztatni,biztos kipróbálom majd a lucernát is.A napraforgó nagyon finom, egyszer ettem már azért szeretnék csíráztatni is. :)
5. szöszi31 (válaszként erre: 4. - Sugi123)
2012. máj. 17. 08:39

Állítólag a retek csíra jó pattanásos bőrre, tisztább lesz tőle az arcbőr.

Én is ki akarok próbálni egy-két csíra fajtát. Majd hétvégén megpóbálok beszerezni egy-két magot. Egyelőre a lucernát, a retek meg talán a napraforgót pórbálom ki.

Vérszegénységre állítólag a lucerna is nagyon jó, mert sok vasat tartalmaz.

2012. máj. 17. 00:17
Szia!Én pár napja kezdtem el a retek csírát illetve a búza csírát fogyasztani.Azon kívül,hogy nagyon finom ,egészséges és laktató,nem sok tapasztalatom van még,de amint lesznek megírom.Én a brokkoli és a napraforgó csírát szeretném még fogyasztani.Vérszegény vagyok és arra is kiváló:)
2012. máj. 16. 19:44
Senki? És bármilyen más csíra fogyasztásáról sincs senkinek tapasztalata?
2012. máj. 14. 18:00
Tapasztaltatok bármilyen pozitív változást? Ilyenekre gondolok mint: emésztési panaszok javulása, immunrendszer erősödése, haj- és bőr tünetek javulása, fáradékonyság csökkenése vagy megszűnése stb.
2012. máj. 14. 17:58
Lucernacsírát fogyasztók véleményére lennék kíváncsi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook