Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ajándékötletek diplomaosztóra fórum

Ajándékötletek diplomaosztóra (beszélgetős fórum)

1 2
11. nMucus (válaszként erre: 7. - //Cicus//)
2011. jan. 23. 19:55

Párod nem inkább eljegyzési gyűrűt szeretne? :) Bár a fiúk szokták megkérni a lány kezét...:)


Nem tudom mi lesz még. Mert amúgy is nehéz pasiknak ajándékot venni, de az én párom meg aztán pláne különösen nehéz eset. :S

Vagy az is lehet, hogy én csinálok csak nagy ügyet mindig az ajándékozásból. :)


A szakmájához kapcsolatos dolog meg... Hát igen... Csak mit lehet egy olyan valakinek, aki Gazdasági és Vidékfejlesztési Agrármérnök szakon

Környezetvédelmi és Tájgazdálkodási szakirányon fog végezni?! :)

Nagyjából tudom miket tanul, de még mindig nem tudom mi lenne majd hasznos neki. Meg a mostani helyzetben, amikor alig lehet állást találni, nem is igazán mennék bele ilyenbe, mert ki tudhatja azt előre, hogy tényleg a szakmájában fog-e tudni elhelyezkedni?!

10. Kata óvónéni (válaszként erre: 1. - NMucus)
2011. jan. 23. 19:54

Szia!

Én egy nagyon szép,barna,finom bőr irattáskát néztem ki a páromnak. Gravírozott dolgokat inkább csak dísznek használ az ember,vagy inkább nem is használja,mert inkább dísz lesz belőle.

9. //Cicus// (válaszként erre: 8. - NMucus)
2011. jan. 23. 19:51
Hát igen... Lenne sok minden, ha pénz is van mellé :) Ott van pl. egy két személyes utazás, nem kell hetekre, elég csak 2-3 nap. Szerintem már az is felejthetetlen. ( mondjuk mi már kaptunk tavaly mamámtól nyaralást ajándékba szülinapomra, ezért arra én nem gondolok, nah meg az azért nem 1 ft...) De a vásárlási utalvány sem egy rossz ötlet, szerintem. És abból tényleg azt vesz, amit akar. Persze az nem szó szerint maradandó, és nem arra emlékezteti...
8. nMucus (válaszként erre: 4. - //Cicus//)
2011. jan. 23. 19:46
Na igen, én is láttam egy csomó olyat, hogy autó meg ház... Jó is lenne, ha annyi pénzem lenne, hogy ilyennel lepjem meg a párom! :)
7. //Cicus// (válaszként erre: 5. - NMucus)
2011. jan. 23. 19:46

Az egyik oldalon ezeket találtam:

keretezett kép az eseményről, 3D gravírozás üvegbe, papirusz oklevél, póló felirattal, karikatúra keretezve, vicces diplomás WC papír, karkötő, nyaklánc, egyéb ékszerek, bögre feliratozva, ajándék könyv, ajándékkosár, feliratozott porcelán négyszögletes sapka, dögcédula feliratozva, diplomás plüssmaci, diplomaosztós ajándék bögre, díszes tollkészlet, diplomás boxeralsó, feliratozott lufi, diplomás gyertya, fotóalbum, kulcstartó feliratozva, diplomaosztós bagolyfigura, párna feliratozva, bonbon, ajándékkosár


Vagy gondolhatsz olyan ajándékra is, ami a leendő szakmájával kapcsolatos.

A párom régóta szeretne már gyűrűt, szóval lehetne valami gravírozott gyűrű is.

A felsorolásból tetszenek nekem ezek a diplomás plüssmaci, diplomás bögre stb

6. nMucus (válaszként erre: 3. - BayBanya)
2011. jan. 23. 19:45

A gravírozott dolog nem lenne rossz, ha tavaly karácsonyra már nem lőttem volna el a gravírozott tollat. Aminek amúgy örült, és nagy becsben is tartja. De más gravírozottat meg nem nagyon tudok elképzelni hozzá. Névjegykártya tartót nem gondolom, hogy majd használna, cigizni szerencsére nem cigizik rendszeresen, hogy esetleg öngyújtót vegyek neki.

A pozitív terhességi teszttől sokkot kapna..De nem csak Ő, én is. :) (Amíg nem alapozzuk meg az életünket, addig nem akarunk gyereket. Valamiből fel is kellene majd neveljük.)

Az aznapi fényképes fotó az azért sem jó, mert aznap akarom odaadni neki az ajándékot. Hogy arról már ne is beszéljek, hogy mennyire nem szereti, ha fényképezik..:S

És nem közhelyek. Illetve én nem érzem annak őket. A gravírozottat nagyon is jó ötletnek tartanám, ha már tényleg nem használtam volna el. :(

5. nMucus (válaszként erre: 2. - //Cicus//)
2011. jan. 23. 19:38

Pár napja én már ezen agyalok,mert kevesebb, mint egy hónapom van kitalálni, de túl hasznos ötletem még nem volt.

Nyaklánc meg karkötő az én páromnak nem lenne valami jó ötlet, mert nem nagyon hordja azt se, ami már van neki.

Órának annál inkább örülne. Csak félek, hogy abból is kiválasztanék neki valami több tízezer forintosat. :)

4. //Cicus// (válaszként erre: 3. - BayBanya)
2011. jan. 23. 19:34

csak ezzel a fotó-kerettel-aznapról az a baj, hogy azt az ajándékot aznap nem tudod odaadni neki, csak pár nappal később, mikor elkészül. Vagy hogyan gondoltad?


Beírtam google-ba, hogy diplomaosztó ajándék. Hát olyanokat hozott ki - a sok hülyeség - mellett, amikre nagyjából gondoltam. Karóra, nyaklánc, toll dísztokban, névjegykártyatartó, karkötő és ami költségesebb: mobil, autó stb...

3. BayBanya (válaszként erre: 1. - NMucus)
2011. jan. 23. 19:29

Valami gravírozott emléket kapna tőlem az én párom ... bár nem tudná értékelni. :(

(Egy pozitív terhességi tesztnek jobban örülne :) - a Te párod? :))

Na jó, viccet félretéve :

Mindenképp olyat kapna tőlem, ami a diplomaosztóra emlékezteti - velem ... tehát fotó-keretben-aznapról, valami plakett vicces szöveggel szintén a nagy napra utalva ...

Tudom, mind közhely ... de jobb nem jut eszembe ... sajnálom :(

2011. jan. 23. 19:26
Jujj, de jó, hogy indítottál egy ilyen fórumot! Nekem is pont ilyen "gondom" van. Bár én még nagyon el sem képzeltem, hogy mit kellene. De lassan már gondolkodni kellene nekem is. Most hirtelen valamilyen nyaklánc vagy karkötő jutott eszembe. Persze lehet azok is nagy költségnél kezdődnek...
2011. jan. 23. 19:23

Sziasztok!


A segítségeteket szeretném kérni!

Ti mit ajándékoznátok párotoknak diplomaosztójára?

Nem akarom nagy költségekbe verni magam (nem is tudnám), valami kisebb maradandó emlékre gondoltam.


Előre is köszönöm a segítségeteket! Marcsi

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook