Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ajándékötletek diplomaosztóra fórum

Ajándékötletek diplomaosztóra (beszélgetős fórum)

1 2
41. Kica30
2015. jún. 8. 13:10
Az unokaöcsém diplomaosztóra névjegykártyát kapott, a buddhaprint.hu -ról rendeltük egyedi kártyákat, hogy az állásinterjúkon vagy állásbörzéken tudjon adni, hátha kitűnik vele egy kicsit a többi pályázó közül. Hát azt nem gpondolom, hogy csak a névjegykártya miatt tudott viszonylag hamar elhelyezkedni, de az biztos, hogy többen rá is csodálkoztak a névjegyre. :)
2012. jún. 19. 17:37
Bátyámnak szeretnék vmit venni diplomaosztójára(ez a 3.). Semmi ötletem nincs. Egy üveg pálinkát fog kapni, de mit vegyek még?????????????????
39. //Cicus// (válaszként erre: 38. - NMucus)
2011. ápr. 16. 16:49

Jujj! Most olvasom csak mi történt! Sajnálom! Remélem sikerült már továbblépned! De, hogy mit gondolok a barátodról, hogy sms meg minden...nem írom le inkább :)


Fel a fejjel! Puszi!

38. nMucus
2011. febr. 4. 16:27

A kérdés megoldódott, a sikeres államvizsgáját úgy ünnepelte meg, hogy kidobott...Másfél év után smsen keresztül...

Még jó, hogy babonás vagyok, és nem vettem meg előre az ajándékot neki...

37. nMucus
2011. jan. 30. 18:25

Sajnos még semmit se sikerült.. :(


Mondjuk egyre jobban a könyv felé hajlok, mert más nem nagyon jut eszembe, ami tuti tetszene is neki, meg az én pénztárcám is bírja.

Mert tényleg az élmény is jó ötlet, amit golyó68 javasolt. Csak abban meg tényleg a kivitelezés a gond, innen az isten háta mögül nehéz.


Megkérdezni én ugye nem akarom, mert meglepit szeretnék Neki.


Mondjuk az se lenne rossz, ha tudnám "anyóséktól" mit kap. De náluk se akarok rákérdezni, mert nem vagyunk (még) olyanban.

De gondolom vmi nagy drága ajándékot, mert ahogy eddig látom, úgy szokták.


Csak a könyvben meg azért vagyok bizonytalan, mert karácsonyra is azt kapott tőlem. Mondjuk abból kettőt is kiszemeltem Neki megint. De nem tudom, még nem biztos.


Nagyon tanácstalan vagyok. :(

2011. jan. 30. 10:41

Szerencsére nálam megoldódott a "probléma" :)

Megkérdeztem a párom, hogy mit szeretne: ékszer, számítógépes cucc stb. Erre mondta, hogy ékszer. De jobb lenne a nyaklánc, mert azt nem lehet olyan könnyen elhagyni, mint a karkötőt. Szóval már meg is van, hogy mit veszek neki. Szerencsére még azt is mondta, hogy arany legyen, mert az neki jobban áll, mint az ezüst :) Legalább már nem kell ezen agyalnom :)


nMucus: megírod azért, hogy mit sikerült döntened? :)

35. nMucus
2011. jan. 26. 21:43
Én is szétnéztem az oldalon. De nem hiszem, hogy bármi is megvalósulna belőle. Mert megint bebizonyosodott, hogy mennyire nagyon is Budapest központú ország vagyunk.. :( Mintha azon kívül nem is létezne más. És amik szerintem jó meglepik lennének a páromnak, az mind Pesten vagy környékén van, és kb 250kmről ez nem olyan jó. Szegénykémnek többe kerülne, hogy "beváltsa" az ajándékát, mint amennyit én költöttem rá. Az meg csak nem lenne jó.
2011. jan. 26. 21:10
Nagyjából körülnéztem az oldalon :) Felszínesen átlapoztam mik is vannak itt. Az utazások érdekelnének, bár nem hiszem, hogy diplomaosztóra fogja ajándékba kapni. Ahogy lentebb is írtam, maradandóra gondoltam. Tudom, hogy az élmény is maradandóbb, de nem baj :) Majd máskor "kényeztetem" utazással :) Köszönjük a tippet!
33. //Cicus// (válaszként erre: 30. - Golyó68)
2011. jan. 26. 21:04

Köszi! Törölni nem tudod, csak ha írsz Hoxának. Akkor talán van rá esély. Ha meg szerinte nem minősül reklámnak, akkor maradhat :)


Nekem a páromnak kellene valami ajándék diplomaosztóra. (ő 26 lesz már arra :) És nem tudtam még semmit kitalálni. Itt majd nézegetek valamit. Mondjuk az az igazság, hogy valami maradandóra gondoltam, de megyek és körülnézek az oldalon :)

32. nMucus (válaszként erre: 31. - Golyó68)
2011. jan. 26. 16:06

Köszönöm a tippet! :)

Majd nézelődök rajta, hátha találok valami jót, ami párom is érdekelné. :)


A hibát pedig, nem hiszem, hogy vissza lehet csinálni, mivel nem látok olyat, hogy hozzászólás törlése. Esetleg, ha Hoxáék törlik. Más ötletem nincs.

31. golyó68 (válaszként erre: 29. - //Cicus//)
2011. jan. 26. 08:33

na ezt jól megcsináltam véletlenül sem priviben küldtem


bocs a hibáért!

vissza tudom csinálni valahogy?

30. golyó68 (válaszként erre: 29. - //Cicus//)
2011. jan. 26. 08:32

Szia!

Szerintem már találkoztál ezzel a lehetőséggel:

feldobox.hu

Több árkategóriában, és több témakörben találsz adható élményeket!

Nálunk már bevált, amikor nem tudunk mit kitalálni valaki ajándékát, "élményt" adunk neki'

Sok sikert a keresgégéshez, sztem találsz vmi szuper jót!

Ha nem tartod tolakodónak, megírnád mit választasz?

Egyébként nem tudom kibek szánod, de a korodból úgy tűnik a fiammal vagy egy idős, neki tavaly ballagásra paintball-t ajándékoztaunk, szövetkezve a 4 legjobb haverjával! Remekül sikerült, többet ért holmi aranynál, vagy bárminél! :D

29. //Cicus// (válaszként erre: 28. - Golyó68)
2011. jan. 25. 22:52

Szia!


El tudnád nekem is küldeni? Előre is köszönöm!

28. golyó68 (válaszként erre: 27. - NMucus)
2011. jan. 25. 08:41
Nekem van ötletem, azok közül sztem találsz, de csak priviben tudom írni, mert egyébként reklám lenne! Küldhetem????
27. nMucus (válaszként erre: 26. - //Cicus//)
2011. jan. 23. 20:46

Hát nekem sajna február 11-én legkésőbb meg kell vennem, mert 12-én van a diplomaosztó. :)

Már szeptember óta néha-néha eszembe jut, hogy vajon mit vegyek neki. De eddig semmi, és most már vészesen közeleg, és kezdek kétségbe esni. :)

Főleg, hogy ugye most volt karácsony, meg ráadásul január elején van a névnapja.


Na nem tudom, majd csak megokosodok még addig. :)

26. //Cicus// (válaszként erre: 23. - NMucus)
2011. jan. 23. 20:40

Igen, én sem szeretném kérdezgetni, hogy mit szeretne. Fontosabb, mint bármi más. De én még valahogy úgy vagyok, hogy nem akarok olyan ajándékot, amit bármikor megkaphat. Ilyen számomra egy pénztárca, amit akár szülinapjára is megkaphat, nem annyira különleges ajándék... Én meg valami különlegeset, olcsót, alkalomra emlékeztetőt szeretnék. Gondolom Te is :) Azért ugrott be először a nyaklánc, karkötő vagy bármilyen ékszer. Általában ezek a menők az ilyen alkalmakra.


Nekem még szerencsére van vagy fél évem eldönteni. De az is szerencsém, hogy előtte lesz a ballagásom. Szóval onnan már el tudok indulni, hogy ő kb milyen értékűt vesz nekem és micsodát. Ahhoz hasonlót tudok már én is venni neki.

25. nMucus (válaszként erre: 23. - NMucus)
2011. jan. 23. 20:30
Bocsi elírtam a neved mmacus! Sajnálom!
24. nMucus (válaszként erre: 22. - Mano088)
2011. jan. 23. 20:28

Hát igen, nem tudom mit szólna hozzá...

Amikor nővéremék mondták, hogy majd elvisznek minket tavasszal, ha már jobb idő lesz Szegeden a Vadasparkba, akkor se ugrált örömében. :) Annak max. azért örül, mert a Kisbarátnője viszi, a 3éves unokahugom, akivel odáig vannak egymásért. :)

23. nMucus (válaszként erre: 19. - //Cicus//)
2011. jan. 23. 20:24

Utazás szerintem kimarad. Majd nyáron esetleg a keresztapjáék nyaralójába a balcsira, mert többet egyelőre tuti nem engedhetnénk meg magunknak. Vagy ha esetleg anyóspajtásék meg nem lepik, mint ahogy mmamacus is írta, hogy azt akar a fiának. :) De nem hiszem, hogy nekünk olyan szerencsénk lesz.


A vágyak elejtése meg...Mint ahogy az előbb is írtam, vannak, de azokat ha olyanok meg is valósítja. Pl. kitalálta, hogy meg akar tanulni gitározni, egy hónap múlva már meg is volt a gitárja.

Vagy ami még függőben van vágya az 50+...


Én is nagyon rossz vagyok ajándék kitalálásban. Általában meg szoktam kérdezni az embereket, hogy kinek mire van szüksége, mert azt akarom, hogy hasznos legyen, és ne a szekrény mélyén kössön ki. De ilyen alkalmakra nem szeretem megkérdezni, mert ezeket valahogy fontosabbnak tartom, mint a szülinapokat, meg a névnapokat, mert ebből általában csak egy van az embernek életében.


És akár hiszed akár nem, az én párom imád olvasni. Én még ilyet nem láttam. :)

Ki is néztem neki egy könyvet, aminek tuti biztos, hogy örülne. De az a baj, hogy karácsonyra is könyvet kapott tőlem. Sőt könyveket kapott volna, de az egyik az egész országban hiánycikk. De amint meglesz értesítenek, és azt is megkapja. Már nagyon várja. :)

És ezért nem akarok ismét könyvet venni neki.

22. mano088 (válaszként erre: 21. - NMucus)
2011. jan. 23. 20:24
Hát akkor meg csak úgy elvinném valahova egy egynapos programra.. :) Állatkert, tropicarium..ilyesmi..persze csak ha nem rázza a hideg ezektől! :)
21. nMucus (válaszként erre: 18. - Mano088)
2011. jan. 23. 20:14

Az a baj, hogy amit ő kitalál, hogy szeretne, azt általában meg is valósítja, ha bírja.

Amit konkrétan tudok, hogy nagyon szeretne, azt csak azért nem valósította még meg, mert 60-70ezer forint.

20. nMucus (válaszként erre: 12. - Mmacus)
2011. jan. 23. 20:09

Igen, ez a bor vagy bármilyen más alkohol névreszóló címkével nagyon jó ötlet. Már én is gondoltam rá.

Csak a családjában sok zűr volt az alkohol miatt kiskorában. Ezért az anyukája a mai napig nem igazán díjazza azt se, ha megiszik egy pohár bort (amit amúgy a tudta nélkül megtesz) és mivel amúgy se vagyunk még olyan nagyon hiperszuper kapcsolatban anyóspajtással, így nem akarok rossz pontot szerezni nála emiatt. :)

19. //Cicus// (válaszként erre: 15. - NMucus)
2011. jan. 23. 20:07

Az utazáshoz meg szerintem némi pénzt tudsz "spórolni" ha aukciós oldalon vagy a www.csakegyutazas.hu-n valami utazásra lecsapsz. Bár ezeket még nem próbáltam én sem, nem tudom mennyire biztonságosak.


Ajánlanám még a könyveket, de nem hinném, hogy a férfiakat annyira lekötik a könyvek. Meg egyáltalán azokat is milyen témában...


Nem szokott elejteni vágyakat? "Jó lenne ha lenne egy..." "Bárcsak lenne egy..." Vagy hasonlókat. Ezek még hasznosak lehetnek.


Az a baj, hogy én alapból nehezen találok ki ajándékot, nemhogy egy diplomaosztóra, ami azért nagyobb esemény, mint a karácsony... :)

2011. jan. 23. 20:05
Ha valami olyan helyre elmennétek, amit mondjuk már megemlített vagy csak tudod, hogy szeretne elmenni /egy autókiállítás vagy hasonló/, szerintem az egyik legmaradandóbb dolog..nálunk legalábbis az élmények voltak mindig a leginkább megmaradt dolgok, nem a tárgyak! :)
17. nMucus (válaszként erre: 10. - Kata óvónéni)
2011. jan. 23. 20:03

Szia!


Mondjuk az én párom nem az az irattáskás típus. De egy szép bőr pénztárca már inkább jónak tűnne neki. :)

16. //Cicus// (válaszként erre: 11. - NMucus)
2011. jan. 23. 20:02

Egyszer karácsonykor beszéltük, hogy ő is vesz nekem gyűrűt, én is neki. Ebből annyi valósult meg, hogy ő vett nekem. Az eljegyzéssel meg inkább megvárom őt! :)


Nah, hát igen...a szakmához tartozó egy kicsit már neccesebb... azért gondoltam, mert a párom mérnök informatikus szakon végez, így könnyű lenne neki valami informatikai cuccot venni.

De igazad van, pasiknak nehéz ajándékot venni. Mi nők meg még egy apró plüssállatnak vagy egy gyertyának is örülünk :D


Az én párom akárhányszor kapott nyakláncot - persze nem aranyat vagy ezüstöt, hanem gyöngyből vagy olyan fa golyókból készített nyaklánc - addig hordta, míg megmutatta nekem, aztán azóta se. Óráját meg már nagyon régen kapta. Ha vennék neki még egyet lehet nem is hordaná. Mondjuk ha belegondolok, annyira nem is ékszeres... Hát ez lehetetlen vállalkozás :D


Kati óvónéni: Az irattáska jó ötlet, de ahogy Marcsi is mondta, nem biztos, hogy a szakmájában helyezkedik el...

15. nMucus (válaszként erre: 9. - //Cicus//)
2011. jan. 23. 20:01

Igen, a hosszúhétvége kettesben már nekem is eszembe jutott. Főleg, hogy nem voltunk nyaralni, és nagyon nem ártana nekünk, hogy kiszabaduljunk az itthoni környezetből, családjainktól távol. Csak itt is a pénz az akadályom. Még az se lenne gond, hogy nem a szó szoros értelmében maradandó emlék. :)


Vásárlási utalványt meg nem szeretnék, olyat akarok amit én választok ki neki. Igazi meglepit szeretnék. :)

2011. jan. 23. 19:59
Nem ide akartam, írni off.
2011. jan. 23. 19:59
Anikó énje most tört felszínre. Akkor van nagy szája ha többen állnak mögötte. Ez a tipikus cigány viselkedés.
12. mmacus (válaszként erre: 1. - NMucus)
2011. jan. 23. 19:58

Anno az én lányom -igaz középiskolai ballagásra- az akkori barátjának egyedi, névreszóló tokaji aszút palackoztatott. Valami olyasmi volt a nagyon szép, dombornyomott címkén: Ezt a palackot XY egészségére, tiszteletére, ballagásának emlékére töltette meg Z. és a dátum. Szerintem még most is megvan, nagyon becses volt a fiúnak.

Én is ilyesmit fogok most a fiamnak adni, most lesz államvizsgája (holnap), ünnepélyes diplomaosztó később, arra egy pihentető hétvégét tervezek neki barátnőjével, valami szép helyen.

Már nézegettem, sok akciós ajánlat van.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook