Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ajándékkészítés fórum

Ajándékkészítés (beszélgetős fórum)


2008. okt. 19. 20:10
lassan itt lesz az ideje... ötletek helye ez...
2008. ápr. 20. 18:08
Lehet kásagyöngyből szép karkötőt füzni, esetleg más ékszert készíteni, vagy piros kartonból ablakos szívet készíteni, az ablakába egy kis fénykép, vagy rajz kerülhet. Teritő is készíthető tenyérnyomattal, vagy egyszerűbb varrással.Üres kisüvegeket meg lehet üvegfestékkel festeni vázának. Kockasajtos dobozt be lehet festeni egyszínűre, majd különféle terméseket (pl: bab, felesborsó, lencse,napraforgó, stb.) körívesn ráragasztva, szép kis ajándékdobozt lehet belőle készíteni.
2008. ápr. 15. 14:41
Elküldtem egy párat
10. ea9bff1b44 (válaszként erre: 9. - 3a903e18a5)
2008. ápr. 15. 11:25
Nagyon szépen köszike:-)
2008. ápr. 15. 11:08
Szia Siti! Akkor délután vagy este küldök neked pár dolgot :)
2008. ápr. 15. 09:09
Minden segítséget szivesen veszek, köszönöm nektek!Nagyon szeretem a kézműves dolgokat, amit elküldtök verset, vagy elkészíthető ajándékötletet, összegyűjtöm egy füzetbe. Nem csak a fiamnak és az osztályának lesz miből mazsolázni, hanem nekem is, mert jövő héten pl. óvodásokkal kell valami ajándékot csinálnom.
2008. ápr. 15. 08:31
a naplomba beirtam az anyáknapi rozsaszáll novellát.... én nagyon szeretem minden anyáknapján előkerül,...van pár piciknek való anyáknapi versek is összegyüjtve majd bemásoltatom öket....
2008. ápr. 15. 08:10

Nálunk az oviban ,nagyon ügyesek és kreatívok az ovónénik.

Tavaly előtt,egy üvegfestett "képet" kaptam,ami valódi virágszírmokkal volt kombinálva.Tavaly pedig egy hungarocell szívet festettek szép pirosra,a közepén ,pedig ott volt a fényképük,pici papírvirágokkal keretezve,ami apró gombostűvel volt odatűzve,de ragasztani ia lehet,vagy akár gyöngyökkel,vagy mással díszíteni:)))

Lefényképeztem,beteszem a képeim közé,ha esetleg tetszik az ötlet.

5. 01c8755c79 (válaszként erre: 1. - Ea9bff1b44)
2008. ápr. 15. 08:06

Szia!

Ilyen könyvecskéket készítettünk játszóházban a gyerekekkel régebben. Imádták.

[link]

Némi előkészítést igényel, mert kartont és a lapokat neked kellene előre méretre vágni, és lyukasztani. Ők csak összefűzték, és díszítették az elejét (mondjuk ezeket én)... készítettem oda csillámos tollat... matricákat, filctollat, színes papírt... szóval nekik egyszerű és mégis nagyon mutatós... és ugye, ha a gyerek egy vonalat húz valamire, az már az Ő munkája. :o))


De pl.kisfiamék annak idején anyukát rajzoltak... és a tanító néni hullámkartonból készített keretet a kép köré. :o)A mai napig őrzöm. :o)

2008. ápr. 15. 08:01
Szia! Nekem is a papírvirágok jutnak eszembe,meg papírból képkeretek.Van eg ykönyvem van benen pár ötlet,ha érdekel bescannelem és küldök át párat.
3. ea9bff1b44 (válaszként erre: 2. - Csikita)
2008. ápr. 14. 08:55
Jöhet a leírás!Köszike
2008. ápr. 13. 20:43

Papir tulipán.


Ha érdekel leirom .


Majd még töröm a fejem.

2008. ápr. 13. 19:00
Segítsetek nekem légyszíves. Ötleteket várok, olyan anyáknapi ajándékokhoz, melyeket első osztályos gyerekek is meg tudnak csinálni rajzóra keretében.Köszike

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook