Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ágyi poloskákat hogyan lehet kiirtani? fórum

Ágyi poloskákat hogyan lehet kiirtani? (tudásbázis kérdés)


60. d7e65d27c4 (válaszként erre: 58. - Beathryche)
2010. szept. 2. 13:42

ÚRISTEN :O:O :S:S

szerintünk mi az egyik kanapéval hoztuk be a lakásba :S

szóval nagyon megutáltam a ezt kanapét

59. d7e65d27c4 (válaszként erre: 57. - Mkjudit)
2010. szept. 2. 13:41
átlátszó,és olyan az alakja mint a bogaraknak de szerintem ez logikus :)
2010. szept. 2. 09:02
Barátnőméknél volt rajzás egy ideig. Ugyanaz amit írtatok, nappal semmi, éjszaka volt hogy arra ébredt, hogy 30-40!! bogár nyüzsgött az ágyban. Csúnya. Ezzel a tizenezres gázos, gőzös, füstös módszerrel irtattak, egy napig be sem mehettek a lakásba, illetve ki kellett dobniuk az ágyat és a fotelt, amiben behozták a lakásba a dögöket. A bolti forgalomban kapható szerek semmit nem értek sajnos :(
57. mkjudit (válaszként erre: 56. - D7e65d27c4)
2010. szept. 1. 19:45
És milyen a levedlett bőre?
56. d7e65d27c4 (válaszként erre: 54. - Mkjudit)
2010. szept. 1. 17:11

A dögök mikor hogyan(hányan) fordulnak elő..de van amikor csak 1-4db van 1x-e,és van amikor rengetegen vannak :@:/

A levedlett börük viszont csak 1-2db ha elő fordul!

pl. 2nappal ezelőtt a hugom matraca alatti fa lábnak a suélében egy nagy fekete csíkban voltak a peték,és a kisebb nagyobb bogarak :S:S:S:S

ÁHH KIBÍRHATATLANOK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. aug. 30. 20:07
Ha társasházban éltek, akkor csakis úgy van hatása a dolognak, ha mindenki egyszerre irtat.A csövek, kis repedések mentén ugyanis vissza tudnak jönni...Az ágyneműt, matracot gőzborotvával kell kezelni (peték). A mosható ágyneműt, ruháket 60 C-on, de ha lehetséges, akkor inkább 90 C-on mosni,aztán vasalni. Valószínű, hogy ehhez már szakember (gázmester) kell,ha nagy a baj....
2010. aug. 30. 20:02

Sziasztok!

Ha valaki látta már ezeket a dögöket,segítsen,hogy a levedlett bőre,hogy néz ki és ezek csak tömegesen fordulnak elő?

2010. aug. 25. 17:23

már nekünk is elő jöttek meginnt -.-"

de nem olyan vészes már,mi most vettünk meginnt 2flakon Bio Killt....de ez sem segít már!

Szal csak kidobtuk a pénzt az ablakon :S

De már nem érdekel engem,nekem az is jó ha nem látom őket addig ,még elalszok :S

de Remélhetőleg hamar elköltözünk ahogy említettem!

52. Sziszmoly (válaszként erre: 51. - Aj_sa)
2010. aug. 22. 13:08

Szia!

nem akarlak elkeseríteni,de ha nem hívtok szakembert nem fognak eltünni,sajnos 2 évünkbe telt mire sikerült kiírtani:S senkinem nenm kívánomm azt az ídőszakot!

51. Aj_sa
2010. aug. 22. 12:59
Még decemberben bukkantak elő,tele volt velük az ágy.Mortein rovarirtó spray-t vettünk,ami elsőnek nem használt,befújtunk mindent..Aztán Bio Kill-t,2 hétig eltűntek.Majd januárban előjöttek megint,már kevesebben.Mortein spray-t használtunk,de most ízekre szedtünk mindent,ágyat,íróasztalt és kiderült ott tanyáztak.8 hónap csend után megint itt vannak a gyermek ágyában.A rohadékok.Most azt szedtük darabokra kiporszívóztuk és befújtuk.Most várunk.Már kinéztem a következő ellenszert,kicsit borsos az ára,de megpróbáljuk.Oxyfly 10 Cs és Desektin Ec szerek.Ha valaki használt ilyet,írjon a tapasztalatairól.Sok sikert az irtáshoz mindenkinek!!!!!!!
50. psycheee (válaszként erre: 46. - D7e65d27c4)
2010. aug. 5. 15:46
:))
2010. aug. 5. 15:01
nncs mit (:
2010. aug. 5. 08:00

Hát jo akkor még veszek.

Kösz a tanácsot.

2010. aug. 4. 21:37
én ugytódóm,hógy,ha lakótelep.megkel.keresni,a fészket.}kérdezni,hógy más lakásba,nincs ? de szakember,segithet./hózzászólásra.1219
2010. aug. 2. 21:44

mi is bio killt használtunk,és eltüntek(le is kopogom)

vissza feküdtünk az ágyba vééégre :D

és nincsenek !!!:D

max. 1-2db de nem találunk többet,és nincs rajtunk csípés!!

45. ukibaby (válaszként erre: 44. - Lacko08)
2010. aug. 2. 17:33

hali nálam volt irtos pasas (pottom 12 ezer)

meg vettem szert BIO KILLT

2010. júl. 28. 02:46

Sziasztok!

Mi tudok csinálni egy és fél hónapja meg szálltak a poloskák!

Már vettem egy csomó rovarirtó aeroszolt de nem használt!

Mit tudok csinálni?Tudtok valamilyen jó ötletet mondani vagy valami milyen márkájú aeroszolt ami eltünteti őket?

Vagy csak szakember segíthet?

2010. júl. 25. 10:07
sziasztok nekem is lett poloskám,ma jön az irtós pasi,mennyi a garancia rá,hogy bele feküdhetünk este az ágyba?
2010. júl. 19. 18:03

család tagoknál nem tudok,mert tesóim külföldön laknak ...:/

meg aztán haverokhoz sem költözhetek oda :S

laminált padlóm van,és a szőnyeget felszedttem róla!

a ragasztó csíkos dolog nem is rossz ötlet !:D

csak ezekkel az a gáz,hogy petéznek is -.-"

és újabb és újabb dögök lesznek :S

41. psycheee (válaszként erre: 40. - D7e65d27c4)
2010. júl. 16. 16:18

Előbb aludnék valamelyik család tagnál, barátnőnél, akárkinél! Gondolom, te is menekülsz otthonról. :/

Azt írja a cikk, hogy aludj világosban, meg kétoldali ragasztó csíkkal ragaszd körbe az ágyat (abba bele tapadnak). Ez utóbbi elég puritán, de tény, hogy nagyon erős a kétoldali ragasztó: bevállhat. Meg a sok porszívózás (és a porzsák eltüntetése) is segít. Ha ezt mind megcsinálod az nem igaz, hogy nem lesznek kevesebben! Aztán már csak számolni kell a napokat a költözésig..

40. d7e65d27c4 (válaszként erre: 39. - Psycheee)
2010. júl. 15. 17:41

én sem elhiheted :S:S

de sajna nncs több házunk..szal itt kell lennem köztük :S

de ugy is hamarosan elköltözönk !:)

bútorokat szönyeget meg kidobjuk sztem !

mást nem tudunk tenni!

de már nagyon rossza helyzet,mert így az embernek aludni sncs kedve !:S

és állandóan be kell csavarnom magam 40fok melegbe a takaróba ,hogy valahogy védjem magam :/

és a légkondi sem ér semmit !:S

39. psycheee (válaszként erre: 37. - D7e65d27c4)
2010. júl. 15. 12:25

Pfúj!

Rettentően sajnálom, hogy így jártatok! Én biztos be nem tenném a lábam oda többet! Mindentől irtózom, aminek több lába van, mint nekem (kivéve kutya).

Gondolom, te sem tennéd, csak nem tudod máshogy megoldani.

38. psycheee (válaszként erre: 36. - D7e65d27c4)
2010. júl. 15. 12:21
Jah, igen. Bocsi ;)
2010. júl. 15. 10:27

uhh -.-"

ma reggel vettem észre ahogy át húztam az ágyneműimet,hogy az ágynemübe is bebújnak :S:S fujj :S

amúgy a poloskák miatt érdemes 3-4naponta áthúzni az ágyneműket,mert ezek petéznek,ürítenek,stb ...!

36. d7e65d27c4 (válaszként erre: 35. - Psycheee)
2010. júl. 15. 10:25
ha nekem írtad,akkor köszönöm :)
2010. júl. 14. 20:20

Nézd, ezt találtam!

[link]

2010. júl. 14. 19:59
vagyis hogy csak a matracon alszok :)
33. d7e65d27c4 (válaszként erre: 31. - Morisz)
2010. júl. 14. 19:58

igen igen mi is így voltunk !!

mi is azt hittük hogy szúnyog csípések,de a poloska csípések viszont nagyobbak,égő érzete van!

én ugy csinálom azóta amióta tudom hogy vannak,hogy kivettem a matracot az ágy keretből,és így kevesebb csípés van rajtunk :)

32. Krisztine2 (válaszként erre: 31. - Morisz)
2010. júl. 8. 18:11
Én tuti felhívnám a rovarírtót,és elmondanám neki hogy semmit sem használt az irtás.
31. morisz
2010. júl. 8. 15:46

sziasztok!

kb 4 hónapja jöttek ki rajtam meg tesómon ( 2 külön szobában vagyunk) a kiütések.én voltam orvosnál is, azt mondta hogy allergia. 3 hónapig abban a tudatban voltunk hogy allergiásak vagyunk valamire . elkezdtem kalcium tablettákat szedni, attól is kijött. diétáztam, akkor is. egyik nap bátyám látott 1 pici bogarat mászni a falon egészen az ágya mögé. kiszedte a párnákat, és a cipzár mentén rengeteg poloskát látott. felhívtuk a rovarírtókat, kijött 1 faszi,kiírtotta,oké 20 ezer. rá 1 hétre megint ugyan annyi nála és nálam is:O ez ingyen volt és elnézést kért hogy nem volt hatásos. azóta eltelt kb 2 hét..csakhogy tegnap este feküdtem az ágyamban, kis lámpa égett még..oldalra fordulok ott volt az ágyamon egy. ránéztem az ágytámlámra...9db mászkált rajta :O ezt nem tudom elhinni. 1 hete észrevettem a csípéseket, de hát azt hittem hogy szúnyog.mostmár tudom hogy nem :S mit csináljunk? 3.jára kihívni nagyon drága...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook