Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ágyban végezhető reggeli torna fórum

Ágyban végezhető reggeli torna (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2011. aug. 23. 20:58

ppji

jopiiú

úoúpúhúnőno


áűáű


őő88úi

ö

8úú88úö6úp89őipp89öö98ööáb.

úúúiúoo


iúúiűjűö9999999999999999999

ipop

ip


o

fúouuúu

ői8ö

uőőiiúujop

oőoőoőoooooooűjőuuuzzúpii

oőuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuúiöóöiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiihuiiű

ú

úúúúppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppúúőűőúű


LLÚÚI

OOUZIOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOVFKFUUPGÓÓHÓÓUUÜÜÜUIÜÜÖÖZÜÜUÜÜIÓÓJÓÓIÜUJÓB

ŐPPHÓPO)))ÁN

ML


ŐP

J


N


Ű


ÚO)ÚÚÚPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPOIGŰJŰ

P

ŐŐ



HÁOŰPPOOOOOOOOOOOŐŐÚÚÚŐŐ

ÚÚ


Ű


Á

ÁÉÉÉŰÉŰÉP

PÚLÁ

12. Kiki74
2008. febr. 23. 23:16
Na ez engem is érdekel!
11. kisgé (válaszként erre: 7. - Ekka)
2006. febr. 21. 11:24
Akinek van kivel!:))))))
10. 7e433abb8e (válaszként erre: 6. - Hoxa)
2006. febr. 21. 10:42
Igaz :)
9. 7e433abb8e (válaszként erre: 5. - Rekus)
2006. febr. 21. 10:42
Vannak ott más testrészek is, pl fenék :DD
8. 7e433abb8e (válaszként erre: 7. - Ekka)
2006. febr. 21. 10:40

Mondom én :)))

Nehogy szívrohamot kapjatok :P

7. Ekka
2006. febr. 16. 18:56
Ma van 3. napja, hogy reggel az ágyban tornázom/tornázunk:-)))))))) Lassan elmondhatom, hogy rendszeresen sportolok:D:D
6. Hoxa (válaszként erre: 5. - Rekus)
2006. febr. 16. 15:21
Azért a nyak és a gerinc vonalán is vannak jó kis pontok :))
5. Rekus (válaszként erre: 2. - 7e433abb8e)
2006. febr. 15. 09:55
Ha éppen hason horkol, akkor fordítsam át, hogy a hátához férjek, vagy simizzem a pociját?;)
2006. febr. 11. 08:36

Még annyit a hozzászólásomhoz:

olvastam valahol, valami kutatást is végeztek, hogy a kapcsolatok többségében esténként van szex.

És azt is, hogy a reggeli szex jótékony hatással van egész napra, nemtől függetlenül.

Főként a borúlátó, enyhén - súlyos depiben szenvedőknek ajánlják, akiknek pl. teljesen át tudja formálni az egész napját.

És nem titok, a nők többsége szeret arra ébredni, hogy a párja cirógatja, de az sem lesz újdonság, hogy éppen én írom le azt:

a férfiak pedig még jobban szeretnek ébredni: erre-arra...

:)

3. 7e433abb8e (válaszként erre: 2. - 7e433abb8e)
2006. febr. 11. 08:31
Próbáltam a cikket...de az nem használ...valamiért. :DD
2006. febr. 11. 08:31

Próbáltam ma reggel... :)


Kiegészítem a hozzászólást, de csak 18 éven felülieknek.

Ágyban végezhető reggeli torna:


Fordulj bal (más esetben jobb) oldalra. Húzd a fejedre a takarót, majd óvatosan közelíts, halkan csendben, aztán bújj egész közel, majd az ujjaiddal játszadozz a hátán.

Na jó meg is csókolhatod a hátát.

Aztán kicsit erősebben masszírozd, ne simogasd, mert lehet, hogy attól nem tér magához...

Ha pedig a jobb típusú férfiemberből van tutira rámozdul a dologra.

Nincs jobb egy reggeli szextornánál.

:)

1. Hoxa
2006. jan. 28. 11:14
Ugye, milyen jól hangzik?
Hányszor, de hányszor gondoltunk már arra, hogy gimnasztikával kezdjük a napot, de nem vitt rá bennünket a lélek! Visszahúzott a paplan melege, pedig milyen jól jött volna egy kis mozgás, hogy frissen, üdén indulhassunk neki az új nap kihívásainak!

(Ágy)melegen ajánlom a hozzám hasonló lustácskáknak az alább összegyűjtött, a jóga mozgásanyagából lopott gyakorlatsort. Miután ébrenlétünk tudatára ébredtünk, forduljunk hanyatt, ez a testhelyzet a legmegfelelőbb a mozgások kivitelezéséhez. De ekkor még a világért se mozduljunk meg, végzetes hiba lenne, hanem inkább…

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook