Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Adott valaki Sinlacot 4 hónaposnál kisebb babának? fórum

Adott valaki Sinlacot 4 hónaposnál kisebb babának? (beszélgetős fórum)


7. lapbarna (válaszként erre: 6. - Lapbarna)
2018. nov. 8. 18:59
Úgy értettem, a harmadik kisfiamnál.
6. lapbarna (válaszként erre: 5. - Havanesekutyus)
2018. nov. 8. 18:58

Gyakorlatilag amíg csak tápszert evett, a hozzátáplálásig. Utána is extrán hányós volt. Egy köhögéstől, sírástól is tudott hányni.

Valami eszembe jutott. De nem azért mondom, hogy megíjedj, meg az orvos gondolom, megvizsgálta.

Pylorus stenosis

Olvass utána. Én a harmadiknál ijedtem meg, mert neki volt olyan, hogy nem azonnal, vagy pár perccel később, hanem 1 órával mondjuk hányt. Kiderült, hogy elkapta a nagyoktól a hányást. Szóval elvittem az orvoshoz, és mondtam, hogy az egyik unokatestvérem kisfiának ez volt (fiúknál gyakoribb). Ő mondta, hogy egyedül uh-val lehet kizárni.

Szerencsére nem az volt nekünk.

Jobbulást!

5. havanesekutyus (válaszként erre: 3. - Lapbarna)
2018. nov. 8. 18:46
A te gyerkőcöd mikor nőtte ki a bukást? Ő evés után egyből bukott vagy nála is savval együtt jött fel?
2018. nov. 8. 18:44

Köszi mindkettőtöknek.

Végül tegnap este óta kapta a Sinlacot, de ennyire rossz bukós szériánk még nem volt, mint ma délelőtt, így már nem is adtam neki többet.

Sajnos a HA tápszereket nem bírja, nagyon fáj tőlük a hasa.

Pregomint kap jelenleg.

Ez a bukás teljesen kikészít, a szívem szakad meg érte, annyira megrémül. Félelmetes hogy néz ki olyankor. Evés után 2-3 órával jön neki, orrán-száján. Ilyen savas, habos cucc.

3. lapbarna (válaszként erre: 1. - Havanesekutyus)
2018. nov. 8. 11:39
Milumil HA (hipoallergén) AR (antireflux) tápszert kapott nekem a legnagyobb. Rettenetesen, és még annál is jobban bukós volt.
2. ab3619a9cd (válaszként erre: 1. - Havanesekutyus)
2018. nov. 8. 11:36

Mi is sinlacot kaptunk sokáig bukott!

Gyerekorvos tudja mit csinál!

Nyugodtan adhatod neki!

Jobb,mint az hogy szétmarja a sav a nyelőcsövét!

2018. nov. 8. 07:28

Sziasztok,


nagyon bukós a kisbabám, 4 hetes lesz holnap. Savasat bukik naponta többször órákkal evés után. A gyerekorvos Sinlacot írt neki, de most látom, h azt 4 hótól ajanlják.

Igaz, a kórházban egy 7 hetes baba volt a szobatársunk, és neki is Sinlacot rendeltek bukásra a kórházban, mégis kicsit aggódom, hogy ilyen piciként nem lesz-e tőle baja.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook