Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Adótanácsadó tanfolyamot szeretnék elvégezni, de nem tudom melyik sulit válasszam, a BGF-et vagy a Pentát? Van valakinek tapasztalata? fórum

Adótanácsadó tanfolyamot szeretnék elvégezni, de nem tudom melyik sulit válasszam, a BGF-et vagy a Pentát? Van valakinek tapasztalata? (tudásbázis kérdés)

11. picur0825 (válaszként erre: 9. - AlBundy)
2014. jan. 22. 17:23

Szia!

Végül a Penta mellett döntöttem és most lesznek majd a szakmai vizsgáim. Nincs esetleg vmi segédanyagod hozzá?

10. picur0825 (válaszként erre: 9. - AlBundy)
2013. jan. 4. 15:21
Köszi!!!
9. AlBundy (válaszként erre: 6. - Picur0825)
2013. jan. 4. 12:39

Szia! Most csinálom pentánál, de pszkn diplomáztam. Van ismerősöm aki pszkn csinálja ugyanezt.

Pentánál normális a hozzáállás eddig, ami ugye pl a pszkról nem mondható el. Normális oktatás segédanyagok. Állítólag rossz ott a tanár, itt eddig jók vannak. Adótanácsadó képzésnél szerintem nincs akkora nívóbeli különbség a pszk javára..

Ja és sokkal jobb helyen van a penta..:)

2013. jan. 4. 11:04

Szia!

Én a Pentánál csináltam, szerintem korrektek, jók az anyagok, a tanárok. Nekem sok közöm az egészhez nem volt, számvitelt sosem tanultam előtte, de sikerült. Nem egyszerű, mert sokat kellett rá tanulni, de a vizsgákon abszolút objektívek voltak. És a képzési idő rövid, 1 éves.

Egyébként senki nem fogja tőled megkérdezni, honnan van a papírod. Az adótanácsadó csak egy lépés, az adószakértő és könyvvizsgáló képzés kicsit sokrétűbb és nehezebb.

2013. jan. 4. 11:03
penta szerintem teljesen jó.
6. picur0825 (válaszként erre: 5. - Loretta30)
2013. jan. 4. 10:44
Az a baj, hogy mindenki mást mond. Olyat hallottam,hogy a Pentánál könnyebb levizsgázni, mert jobban felkészítenek, ott több az óraszám és a segédanyag. A BGF-nél meg nehezebb és nem olyan jó ott az oktatás némely tárgynál. Amúgy a BGF-en szereztem a diplomámat, de az okj-s tanfolyamáról eddig nem sok jót hallottam. És nem kevés pénzbe kerül a tanfolyam, ezért nem akarom elkapkodni a döntést.
2013. jan. 4. 10:34
Jaja a BGF nek neve van a Penta meg csak egy tanfolyamot nyujt, szerintem. Még az is lehet hogy nehezebb a Pentánál levizsgázni, mostanában nem tudom, de ha a BGF es papirt lobogtatod, sokkal többet ér! :D Nekem is van BGF-es papirom 2 éves tanfolyamról (számiveli szakügyintéző) és volt olyan munkahelyem, hogy többet értem vele, mint a 4éves főiskolai diplomámmal (közgazdász), (hasonló szakterület)...
2013. jan. 4. 10:16
De van tapasztalatotok is???
2013. jan. 4. 10:08
Szerintem is a BGF
2013. jan. 4. 09:45
A BGF azért nívósabb...
2013. jan. 4. 09:37
Adótanácsadó tanfolyamot szeretnék elvégezni, de nem tudom melyik sulit válasszam, a BGF-et vagy a Pentát? Van valakinek tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook