Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Adnátok esélyt olyan pasinak, aki Facebook kép alapján nem annyira tetszik? fórum

Adnátok esélyt olyan pasinak, aki Facebook kép alapján nem annyira tetszik? (beszélgetős fórum)


13. kannanana (válaszként erre: 7. - Kannanana)
2021. ápr. 17. 10:28
Még annyit szeretnék mondani, hogy nagyon sok ismerősöm mondta, a srác profilja alapján, hogy csúnyácska a fiú, aztán amikor élőben látták mindenkinek más lett a véleménye. Persze nem adonisznak titulálták, de nagyon jó pasinak/partinak tartották. Nem is ismerkedett sosem online, viszont élőben mindig nagy sikere volt a nőknél. Szóval lehet, hogy élőben a te beszélgető partnered is jobban néz ki.:)
2021. ápr. 14. 08:44
Bár pasiból vagyok, de nem a profilkép a meghatározó, hanem a beszélgetés. Jó, most lehet azt írni, hogy messziről jött ember azt mond, amit akar, de a beszélgetés során sok minden kiderül még akkor is, ha mindenki igyekszik a szebbik arcát mutatni. Szóval pusztán a profilkép alapján ne selejtezz ki senkit.
2021. ápr. 13. 14:03
Max plasztikai sebészként :D
10. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 13. 13:20

Sokan nem néznek ki jól képeken.Szerintem élőben változna a véleményed,pláne hogy nem találod csúnyának.

Adj egy esélyt legalább.Mitől talizol személyesen,azzal még nem vagy köteles összejönni vele.Próba szerencse.

2021. ápr. 13. 13:12
Nem a külső a lényeg,egy esélyt mindenki megérdemel..
2021. ápr. 13. 12:36
Sokan leirták előttem, utánam is le fogják, nem a küldő a lényeg, jól is alakulhat. Egy esélyt feltétlenül megérdemel.
2021. ápr. 13. 12:02

Nekem egy alapvetően tökre nem az esetem srác volt az első nagy szerelmem. Mondjuk a korkülönbség nem volt ekkora és én akkor 21 éves lehettem.

Lassan haladtunk nagyon és volt olyan, hogy csak feküdtünk egymás mellett és órákig néztük csak a másikat és rengeteg kis hibát láttam rajta. Nem tetszett a testalkata, az arc formája, a pattanásai, az arcszőrzete, a haja stb, stb, stb.

Aztán csak úgy beleszerettem, de úgy igazán. Mindennél jobban. A kapcsolat alatt ismertem meg több olyan srácot, akik külsőre nagyon megfogtak, de egyszerűen akkor is a barátomat tartottam a legesleghelyesebbnek, és a legeslegszexibbnek. A mai napig vonzónak látom/tartom, mert tudom, hogy milyen ember. Sőt, picit még a zsáneremen is változtatott a kapcsolatunk.

Neked kell dönteni, ez egy pici nosztalgia volt, hátha segít:)

6. libikóka (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 13. 11:56
A fotó csalhat is,negatív és pozitív irányba is.
5. Epresturmix (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 13. 11:56

Én azt mondom, szerintem simán kisülhet ebből bármi jó! 😇

Nekem jó tapasztalatom van erről!

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Miss Angel)
2021. ápr. 13. 11:54

Nem taszít, mindössze nem az a férfi akibe első látásra beleszeretnék.

Én egy kicsit örülök a webcamnak. Így megbizonyosodhatok róla, hogy tényleg vele beszélek. Interneten sosem tudni.

3. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 13. 11:43

ha nagyon nem tasít,úgy önmagában igenis lehetne esélye az egésznek.Nem mindig külső alapján választunk,bár nem mind1 hogy csak szimplán nem az eseseted v nagyon nem tetszik,melyik a kettő közül,ezt gondold át.


viszont egy dolog megragadta a figyelmemet:webkamozni akar.Feltételezem,látott rólad fotót,ha facen is beszélgettetek.Akkor mi a fenéért akar camozni?

sosem engedtem ezt senkinek,aki akart randizott velem,sosem tettem fel magamról valótlan képeket,úgyhogy el tudta dönteni,tetszem-e neki vagy sem.Azzal camoznék csak-bár nekem nincs-akit ismerek.De lehet ez csak az én hülyeségem,de én idegen pasassal...nem vagyok ennek híve.Még akkor sem,ha nem szexcamozni akar,mielőtt még vki félreértene :)))))

2021. ápr. 13. 11:30

Ha egy fórumon kapott válaszok alapján kell dönteni, az régen rossz.


Amúgy hány olyan ember van aki akár meg is házasodott olyannal aki elsőre nem volt az esete, ugyebár hosszútávon a belső sokkal fontosabb. Ugyanakkor, hogyha annyira taszít a külseje, úgysem lesz belőle semmi.

2021. ápr. 13. 11:07

Beszélgetek egy pasival facen, telón. Szeretne webcamozni is, majd találkozni. Nagyon rendes, vicces, okos, imádok vele beszélni. Ott a baj, hogy nem teljesen az esetem. Nem csúnya srác, csak annyira nem mozgat meg. Adjak neki esélyt? Mert tényleg nem csúnya, nem taszít, ha belehabarodnék talán még vonzónak is tudnám látni.

20 éves lány vagyok, ő 5 évvel öregebb

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook