Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Adiponix Szuper zsírégető tapasztalatok fórum

Adiponix Szuper zsírégető tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
2011. jún. 6. 02:09
dejó,itt mki kihalt???????? :D
2011. jún. 4. 02:41

sziasztok!!

tegnap találtam rá neten az ADIPONIX-RE!

olvasgattam,nézegettem,de annyi hülyeséget kipróbáltam már,hogy semilyen fogyasztóban nem akarok már hinni,rengetegféle van ,és mindenkinek más hat,más jön be!

de még is elhatároztam,hogy valamit kipróbálok,amiről tudom,hogy sok nőnek bejött!

addig nem akarom megvenni,amíg nem tudom,hogy tényleg lehet-e vele komoly fogyást elérni,vagy csak pénzkidobás-e mint a többi fogyasztószer?!

olvasgattam amiket írogattatok itt tapasztalatokat,gondoltam beszállok hozzátok én is ha nem baj? :))

igazából nem mérem magam,mert ha ránézek a mérlegre,ideges leszek,és depibe esek!

életem során mindig 45-50- kg között mozogtam,de sajnos 2006-ban volt egy komoly daganatos műtétem ami után sajnos meghíztam kicsit,természetesen nem fogadtam el magamat és elkezdtem szedni a gyógyszerész ismerősöm ajánlására a FATMINÁTORT mert,hogy természetes alapanyagú fogyasztókat lehet szednem!

a mikor elkezdtem ,akkor voltam 65kg.

egy hónap szedés után lefogytam 8kg-ot aminek nagyon örültem,persze diétával,de nem mozogtam sokat,utána még 2 hónapig szedtem,és közben fogytam anélkül,hogy méregettem volna magam,amikor már mindenki megjegyezte a környezetemben ,hogy kicsit túlzásba viszem,így megmértem magam és egybevéve a 3 hónap alatt lefogytam a 65-ről 46-ra!

akkor abbahagytam!!Sajnos nem sokáig tartottam a tetszőleges súlyomat,mert 2009-ben megint egy hasonló műtéten estem át,kicsit komolyabb volt mint az első,és természetesen ezután a műtét után is meghíztam,de nem hirtelen hanem fokozatosan,és mivel annyira depis voltam a betegségem miatt,így nem érdekelt nagyon mert akkor még jól néztem ki,csak jött a sok nasi..stb,!!

Most megint 10-13 kg-ot szeretnék fogyni,de nem tudom mivel,mert nem hiszek semmiben már!

Szóval sok mindent elolvasok ,keresgélek,de tanácstalan vagyok,hogy melyiket próbáljam ki! AZ ADIPONIX A chiliburner ,ÉS MÉG A SLIMFITT KAPSZULA KÖZÖTT VACILÁLGATOK,HA VALAMELYIKRŐL VAN VALAMI TAPASZTALATOTOK,AKKOR LÉGYSZI ÍRJÁTOK MÁR MEG NEKEM,AKÁR IDE,AKÁR ÜZIBE!!ELŐRE IS KÖSZÖNÖM:))

UI:BOCSI A HOSSZÚ BESZÁMOLÓMRÓL,DE GONDOLTAM ÍGY JOBBAN MEGÉRTITEK!

2011. jún. 2. 12:48
Hogy haladtok a fogyással?
2011. jún. 1. 20:37
Én bioboltban találtam rá, ismerősöm dolgozik ott, úgyhogy nem volt nehéz rátalálni :)
35. Marika 54 (válaszként erre: 34. - 8dfb5b40b2)
2011. máj. 31. 16:55
Köszi a választ
34. 8dfb5b40b2 (válaszként erre: 33. - Marika 54)
2011. máj. 31. 16:49

Én farádon veszem a helyi patikában.de a neten több patika hirdeti

statimpatika biowebáruház kertvárosipatika

33. Marika 54 (válaszként erre: 31. - 8dfb5b40b2)
2011. máj. 31. 14:57

Sziasztok!

Megtudjátok mondani hogy melyik patikába lehet kapni?Mert ahol kérdezem még csak nem is hallotak rola

Köszi Marika

2011. máj. 31. 11:58
Nagyon örülök, hogy Nektek használ! Én igazából Anyukám miatt érdeklődöm, lehet, hogy vesz Ő is.
2011. máj. 31. 09:21
Most eszem én is a 2.dobozzal.A helyi patikában szoktam venni 2400-ért.
2011. máj. 30. 19:08
semmi mellékhatást nem vettem észre.
2011. máj. 30. 18:23

Sziasztok!


Ti észleltetek valamiféle mellékhatást esetleg?


Köszönöm

28. szabo.agi98 (válaszként erre: 5. - Bohn)
2011. máj. 26. 15:41

Elküldtem magánban is, de gondoltam mások is tanulhatnak belőle. :)


(ez a hugom profilja én nem vagyok beregisztrálva, de kérdés esetén nyugodtan írjatok: szilvisz@freemail.hu)


Szia!


Olvastam, hogy jártál zsírégető tornára, de csak izmosodtál.

Nagyon haragszom az ilyen helyekre, mert nem szakképzettek akkor az ott dolgozók. Én lovas sportedző vagyok, de minden sportágban ugyanazokat az alapokat kellett megtanulni az emberi testről.

Tudod miért izmosodtál? Mert senki el nem mondta neked, hogy a pulzusodra nagyon kell figyelni. Az határozza meg ugyanis, hogy aerob vagy anaerob edzést csinálsz. Az aerobnál az edzés normál oxigénmennyiség felhasználásával zajlik le. Ekkor éget zsírt a szervezet. Mindenkinél más intenzitásnál van aerob szint, pulzusszámmal lehet meghatározni. Ha elküldöd hány éves vagy, akkor megmondom mennyinek kellene torna közben lennie a pulzusodnak ahhoz, hogy ténylegesen fogyjál.

Az anaerob mozgásnál túl magas a púlzus, nincs elég oxigén a szervezetben, ekkor van az, hogy a szénhidrát tökéletlenül ég el, és tejsav keletkezik az izmokban, azaz izomláz. Ekkor épülnek a nagy izmok, azaz a fehér izomrostok. Ez tipikus a gyóróknál, kondisoknál, nagy az izmuk, de nem erős.

Az aerob edzés során is keletkezhet izom, de az vörösizomrost lesz, az a kis csini szálkásnak nevezett testalkat, ami nem nagy izom, viszont lehet vele erőt kifejteni. :)


Úgyhogy ajánlanám, hogy szerezz be egy pulzusmérő karórát (Vaterán 3000 Ft), és akkor tudsz könnyen fogyni.


Ja és egy JÓHÍR: ha könnyen izmosodsz, az azt jelenti, hogy kisebb mozgásintenzitástól is már felmegy könnyen a pulzusod (én is ilyen vagyok, és még sokan mások is), ez annyiból jó, hogy éppen hogy lötyögnöd kell ahhoz, hogy fogyni tudjál, mert nagyon kis mozgással is már az aerob tartományban vagy. :)


Ha nem világos bármi abból, amit írtam, szólj, megmagyarázom. :)


További szép napot!


Szilvi

27. mannam
2011. máj. 24. 09:27
Sziasztok, én mindig evés előtt veszem be. Nekem bejövős eddig, most kezdtem a 3. dobozzal. Már 5 kiló lement!!!!! Tök örülök, van remény!!! és az ára is kedvező:)))
2011. máj. 23. 18:52
mikor hogy sikerül, reggel tuti evés előtt mert a reggeli mindig lemarad este pedig vacsi után veszem be.
2011. máj. 23. 16:18
Sziasztok!Ma vettem egy doboz adiponixot és ugye rajta van h 2*1db gondolom reggel és este, de evés előtt vagy után?Ti hogy szeditek?Kinek,hogy hat?
2011. máj. 21. 07:51
szerintem nem.de a patikusok megmondják neked.
2011. máj. 20. 17:44
Sziasztok!Érdeklődnék nem tudjátok lehet együtt szedni a fatlessel a adiponixot?köszi
2011. máj. 20. 14:03
Én reggel és este veszek be egyet-egyet.
21. beni21
2011. máj. 20. 12:55
érdeklődni szeretnék hogy melyik napszakban és pontosan hogyan kellene szedni? Előre köszönöm a válaszokat.
2011. máj. 19. 19:24
Ne adjátok fel .Sok sikert.
2011. máj. 19. 19:21

Szerintem minden szervezet más és másképpen reagál.Nekem első hónapban az étvágyam nagy mértékben nem csökkent,és csak 1,5 kilót fogytam.

De nem adtam fel és már amint említettem most 6,5kiló minusznál tartok 2 hónap után.Az is lehet hogy ez pont így van kitalálva.Nehogy a szervezetünk károsodjon.

2011. máj. 19. 18:49
nem tudom hogy mit csinálok rosszul:(
2011. máj. 19. 18:33
Hát ma fogy el az első doboz.Az étvágyam nem csökkenik tőle.csak 2x1-et lehet szedni belőle?
16. anda03 (válaszként erre: 14. - Magyi22)
2011. máj. 19. 14:54
Jó duma ez az életmódváltás, hogy váltson az aki napi 10-12 órát melózik. Különben a termék tényleg jó, 3 hete szedem 3 kilónál minusznál tartok, nekem tök jól csökkenti az étvágyam.
15. kisbaris (válaszként erre: 8. - Szöszi71)
2011. máj. 19. 13:09
Szia! Neked bevált a mézes fogyi? Vagy nem próbáltad?
2011. máj. 19. 13:00

Sziasztok!

Nem tudom miről beszéltek.Én az Adiponixot 2hónapja szedem 6,5 kilót fogytam tőle.Azt azért gondolom mindenki tuja ,hogy eredményes fogyókúrához nem csak jó fogyasztószer ,hanem életmódváltás ,kitartás is kell.Én csak ajánlani tudom mindenkinek.

2011. máj. 16. 13:23
megvettem a második dobozzal.majd talán lesz hatása.még egy esélyt adok neki.
12. Anny50
2011. máj. 9. 18:33

Sziasztok!

Én is beszedtem már két levéllel és semmi eredmény. Nem hogy elvenné az étvágyam, még többet eszem:( Azt gondoltam csak én vagyok így ezzel, de látom mások is.

2011. máj. 9. 13:52
én már két levéllel megettem de semmi hatás.18 nap alatt már kellene lenni valaminek
2011. máj. 4. 05:46

Sziasztok!

Engem is érdekelnének a tapasztalatok.

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook