Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A zabpehelynek hányas az update kódja? fórum

A zabpehelynek hányas az update kódja? (tudásbázis kérdés)


5. 17aadc1082 (válaszként erre: 4. - Krisztin20)
2013. júl. 9. 17:36
Egy hét után kb. mondjuk én gyorsan fogyok, és ez nem egyforma. De 6 hét alatt fogytam 6 kilót úgy, hogy állandóan degeszre ettem magam. :)
2013. júl. 9. 17:34
Az jó, akkor megnyugodtam, mert nekem is ugyanigy kedvencem :) tavaly én is fogytam, pedig este , ha rámjött az édességehetnék, mindig zabpelyhet ettem...most nyáron megint elkezdtem az update szerinti evést, majdnem minden nap ettem zabpelyhet délután, és kilóban igaz hogy még nem látom a fogyást, de a ruháimon már érzem....csak most kicsit megijedtem, hogy olvastam több helyen, hogy 3-as kód, mert nemhogy tönkrevágom itt a diétámat vele....de akkor remélem, hogy nem! Te mennyi idő után kezdtél el fogyni?
2013. júl. 9. 16:58
Ha abból indulok ki, hogy amikor még update szerint zabáltam hülyére magam nap mint nap, és ennek ellenére fogytam, akkor tuti, hogy 1-es. A folyékony ízesítővel készült zabkása volt az édességem hetekig, éjjel 1-kor is.
2013. júl. 9. 16:47
Valahol 1-esnek irják, valahol 3-asnak....van valaki, aki tudja ezt egyértelműen,hogy hányadán állunk vele?
2013. júl. 9. 16:46
A zabpehelynek hányas az upadte kódja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook