Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A világ leghülyébb retrodiétái fórum

A világ leghülyébb retrodiétái (beszélgetős fórum)


6. globus (válaszként erre: 5. - C73db520ef)
2016. nov. 22. 16:31
Utóbbi némi zsírral kiegészülve nem rossz diéta :)
2016. nov. 22. 16:29

kenyer es viz;

kenyer es v. hagyma

4. 9242a6388c (válaszként erre: 1. - 666bomba)
2010. jan. 16. 22:58

1. Bélféreg diéta


nagyon durva, a húszas években árultak bélféreggel fertőzött tablettát az Usában. A kövér bevitte a férget, és miután az lefogyasztotta, bevett féreghajtót.


:D :D gondoltam megosztom kész hogy mik vannak!



Ez a legjobb!

3. laszlozsu (válaszként erre: 1. - 666bomba)
2009. dec. 3. 17:27
Aztán pár év vagy pár 10 év múlva a jelenleg oly divatos Atkinst vagy káposztaleves vagy bármely egyéb diétát fogjuk megmosolyogni. Mindig van új a nap alatt. Ez nem is baj, hiszen csak így tudunk előre és előre lépni.
2. 5e37156dfe (válaszként erre: 1. - 666bomba)
2009. dec. 3. 14:31
Én inkább a mozgást javasolnám, mellette meg figyeljünk oda, hogy mit és mennyit eszünk.
2009. dec. 3. 12:36

A világ leghülyébb retrodiétái


5. Csoki-spagetti diéta


Semmit sem szabad enni csak spagettit vagy más olasz tésztát szósszal és este egy tábla csokit. Azt a testkontroll óta tudjuk, hogy a fehérje nélküli szénhidrát nem hizlal, de ezt a menüt nem lehet sokáig bírni idegekkel és izmokkal.


4. 12 napos grapefruit diéta


Ez az Atkins elődje volt, zöldség, zsír és hús, napi 1 liter grapefruitlével leöntve, mert az állítólag zsírt éget.


3. Csirkleves diéta


Ez a káposztaleves diéa elődje. Reggelire ehetsz amit akarsz, aztán csak húslevest. Nyilván lefogysz, mert éhen halsz.


2. Levegődiéta


Bármit ehetsz, ha közben nem a kajára, hanem a légzésedre összpontosítasz. Állítólag lefogysz, nyilván jobban figyelsz a rágásra, lelassulsz, így kevesebb megy be, mint szokott.


1. Bélféreg diéta


nagyon durva, a húszas években árultak bélféreggel fertőzött tablettát az Usában. A kövér bevitte a férget, és miután az lefogyasztotta, bevett féreghajtót.


:D :D gondoltam megosztom kész hogy mik vannak!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook