Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A VaricoFix krémet visszerekre használta valaki? A tapasztalatok érdekelnének. fórum

A VaricoFix krémet visszerekre használta valaki? A tapasztalatok érdekelnének. (tudásbázis kérdés)


7. Myra (válaszként erre: 6. - Pálfi Istvánné)
2016. júl. 19. 23:18
Én egy videót láttam amin egy híres érsebész ajánlotta, szerinte ez megoldja.
2016. júl. 10. 19:24
Ez a Varicofix egy nagy csalás, sajnos én is megrendeltem de nem ér semmit.Nagyon sajnálom hogy kiadtam érte azt a sok pénzt. Senki ne vegye meg!
5. 408020f45e (válaszként erre: 4. - 937a2a883a)
2016. jún. 2. 11:14

Biztos, hogy alkati dolog is.

Ez egyetlen krém, csak először elírtam a nevét. Állítólag amerikai és nanotechnológia meg elvileg szuper. Szóval érdekelt volna tapasztalat.

Nekem ilyen pókháló szerű hajszálér visszereim jöttek ki és ha meg tudnék szabadulni tőlük, nagyon örülnék. Különösebben nincs bajom velük, csak az, hogy vannak. Esztétikailag zavaró.

2016. jún. 2. 09:58
Konkrétan egyik krémről sem tudok írni, nekem szerencsére nincs visszerem. Viszont a környezetemben kapásból 3 embert tudok, akik mindenfélét kipróbáltak, de a vége műtét lett, mert nem használt semmi. Lehet, hogy ez alkati kérdés is, nem tudom.
3. fincsi5 (válaszként erre: 2. - 408020f45e)
2016. jún. 2. 08:56
Mintha Olasz lenne, akkor viszont Gribedlit kérdezd róla.:)))
2016. jún. 2. 08:41
Javítok: VaricoFix a krém neve és visszerekre hírdetik.
2016. jún. 2. 08:40
A VariciFix krémet visszerekre használta valaki? A tapasztalatok érdekelnének.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook